Adriana K

Adriana K

 • Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Szkolenia i tresura , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Opieka u opiekuna , Usługi pielęgnacyjne - Pies
  Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Wizyty u weterynarza , Usługi pielęgnacyjne , Opieka u opiekuna - Kot
  Opieka całodobowa , Opieka w domu właściciela , Opieka u opiekuna - Inne zwierzaki
 • Wynagrodzenie: od 10 zł za godzinę
 • Lokalizacja: Katowice Kostuchna
 • Ostatnio aktywny: 08 listopad 2016 20:30
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowane usługi Sprecyzowane usługi
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe
 • Potwierdzona tożsamość Potwierdzona tożsamość
 • Album zdjęć Album zdjęć
 • Posiada własną stronę internetową Posiada własną stronę internetową

Witam Oferuję opiekę w spokojnej okolicy moim domu podczas nieobecności Właściciela. . Od zawsze zajmowałam się różnymi zwierzętami, głównie kotami i psami mam już doświadczenie w opiece m.in. nad labradorem, bernardynem, owczarkiem belgijskim, kotem syberyjskim, kotem bengalskim, cocker spanielem i mieszańcami. Mogę zaoferować fachową opiekę w domowej atmosferze, dużą ilość spacerów po parkach, bądź leśnych okolicach w zależności od oczekiwań pracodawcy. Opiekę dopasowuje indywidualnie do charakteru psa - dostosowuję ilość spacerów i pory karmienia, bez dodatkowych opłat psa mogę czesać, wykąpać czy podawać leki.Nie zajmuję się wieloma psami jednocześnie, więc każdemu podopiecznemu jestem w stanie zapewnić dużo troski i czasu. Ze względu na brak możliwości izolacji zwierząt - nie podejmuje się opieki nad psami agresywnymi w stosunku do ludzi, psów czy kotów bo mieszkają ze mną dwa koty i pies - młoda labradorka.

Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Szkolenia i tresura , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Opieka u opiekuna , Usługi pielęgnacyjne - Pies
Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Wizyty u weterynarza , Usługi pielęgnacyjne , Opieka u opiekuna - Kot
Opieka całodobowa , Opieka w domu właściciela , Opieka u opiekuna - Inne zwierzaki

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Ostatnio wychodziłam z psami sąsiadów na spacer, oraz wyczesałam futerka psiaków, ponieważ już jest wiosna i zwierzaki zrzucają zimową sierść. Kąpałam także niedawno na ogródku wielkiego Bernardyna wabiącego się Lucky.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Kocham zwierzęta i uwielbiam z nimi spędzać czas nie tylko spacerując ale także bawiąc się z nimi, zapewniając im dużo ruchu, także szkoląc malutkie szczeniaki ucząc ich podstawowych komend. Dodatkowo nawet mycie czy wyczesywanie psiaka może być przyjemnością, ponieważ dzięki temu zwierzak czuje się bardziej komfortowo i jest szczęśliwy, a jak jest szczęśliwy to bardziej skłonny do zabaw.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Szukajcie przede wszystkim ludzi którzy mieli już doświadczenie ze zwierzakami, a najlepiej posiadających także zwierzaki. Osoba przede wszystkim musi być odpowiedzialna, kochająca zwierzęta, czerpiąca przyjemność z zajmowaniem się nimi oraz obowiązkowa.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Przede wszystkim czy osoba posiada zwierzaki. Czy uwielbia zwierzęta i czy tą pracę wykonuje z pasją. Jak sługą styczność ma ze zwierzętami, czy jest odpowiedzialna i obowiązkowa. W jakie dni jest dostępna i może wykonywać zlecenia. Jakie oferuje usługi i za ile pieniążków.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Czy posiada Pani w domu jakieś zwierzaki? Czy uwielbia Pani zwierzęta i czy tą pracę wykonuje Pani z pasją? Jak długą styczność ma Pani ze zwierzętami? Czy jest Pani osobą odpowiedzialną i obowiązkową? W jakie dni jest Pani dostępna i może wykonywać zlecenia? Jakie oferuje Pani usługi i w jakich kwotach?

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Klient zanim zatrudni osobę powinien przemyśleć czy osoba jest osobą odpowiedzialną, czy posiada doświadczenia, czy wykonuje tą pracę z pasją i zainteresowaniem oraz czy posiada też zwierzaki, czy możemy tej osobie je powieżyć jeśli na wszystkie pytania odpowiedziała bardzo dobrze, czy jest dyspozycyjna.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Posiadam swoje zwierzaki, jestem osobą odpowiedzialną, wykonuję tą pracę ponieważ to kocham, uwielbiam zwierzęta ich towarzystwo oraz z wielką chęcią poświęcam im czas. Zajmowałam się już wieloma zwierzętami, głównie psami, kotami, jaszczurkami, chomikami, świnkami morskimi i królikami.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Czy mam już doświadczenie, czy także posiadam zwierzęta, pytają także o to czy jestem osobą odpowiedzialną, jakiego rodzaju zlecenia wykonuję, czy także chodzę do wterynarza, czy do usług moich też należy kąpanie zwierzaków, wyczesywanie im sierści itp. Oraz pytają o kwestie finansowe.

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Ponieważ uwielbiam zwierzęta, sama posiadam psa i kota, uwielbiam się zajmować zwierzakami. Po prostu to lubię i jestem osobą doświadczoną i odpowiedzialną. A wszystko się zaczęło od sąsiadki, która prosiła mnie o zajmowanie się Jej kotami. I tak weszłam na drogę profesji tej pracy :)

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Moją najmocniejszą stroną jest na pewno miłość do zwierząt i odpowiedzialność. W parze z miłością idzie chęć dawania im szczęścia a więc długie spacery i zabawy ze zwierzakami, pielęgnacja ich, poświęcanie im uwagi, smaczne przekąski.