Agata S

Agata S

 • Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Opieka u opiekuna , Usługi pielęgnacyjne - Pies
  Opieka w domu właściciela - Kot
 • Wynagrodzenie: od 15 zł za godzinę
 • Lokalizacja: Lublin
 • Ostatnio aktywny: 06 listopad 2017 16:17
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowane usługi Sprecyzowane usługi
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe
 • Potwierdzona tożsamość Potwierdzona tożsamość
 • Album zdjęć Album zdjęć

Jestem studentką IV roku behawiorystyki zwierząt. Prowadzę fundację na rzecz skrzywdzonych psiaków. Przez wiele lat byłam wolontariuszką w schronisku, pracowałam tam również kilka miesięcy, jako opiekun zwierząt. Wiele razy byłam domem tymczasowym, mam także doświadczenie w opiece nad psiakami właścicielskimi. Mam dobry kontakt ze zwierzakami, rozumiem ich zachowania, uwielbiam długie spacery, dlatego nie mam problemu ze zmęczeniem nawet najbardziej energicznego szaleńca. Pracuję z psiakami bez użycia jakichkolwiek bodźców awersyjnych, jestem zwolenniczką szkolenia pozytywnego. Chętnie przyjmę do siebie psiaka na czas wyjazdu opiekunów, mogę zajmować się psiakiem w jego domu lub tylko wyprowadzać na spacery.

Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Opieka u opiekuna , Usługi pielęgnacyjne - Pies
Opieka w domu właściciela - Kot

Zdjęcia

wszystkie (7) »
Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  - opieka przez tydzień nad labradorem w moim domu
  - opieka przez tydzień nad owczarkiem niemieckim długowłosym w moim domu
  - wyprowadzanie na spacery suni mieszańca niemieckiego adoptowanej ze schroniska
  - jednodniowa opieka nad czarnym małym kundelkiem w moim domu
  - opieka przez tydzień nad sunią beagle w moim domu
  - charytatywnie: bycie domem tymczasowym dla spanielki ze schroniska, bycie domem tymczasowym dla szczeniaka

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Kontakt z psami sprawia mi niesamowitą przyjemność. Nie traktuję tego jak pracę, lecz hobby. W towarzystwie czworonogów jestem szczęśliwa i spełniona oraz wiem, że zapewniam im wszystko czego potrzebują i sprawiam, że są wybiegane i szczęśliwe. Radość zwierzaka to dla mnie największa nagroda. Właściciele psiaków, którymi się zajmowałam, zawsze byli zadowoleni z moich usług oraz codziennie dostawali zdjęcia, dzięki czemu ich urlop był spokojny, a oni mogli naprawdę wypocząć nie martwiąc się o swojego pupila.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Mam duże doświadczenie w opiece nad różnymi psiakami, studiuję behawiorystykę zwierząt, dzięki czemu rozumiem potrzeby i zachowania czworonogów. Traktuję psiaki klientów tak, jak ja bym chciała, aby ktoś traktował mojego psiaka podczas mojej nieobecności. Opiekowałam się psiakami o różnych temperamentach, zawsze dawałam sobie radę. Codziennie zdaję właścicielom relację z dnia i wysyłam zdjęcia, dzięki czemu oni mogą być spokojni o swojego pupila.

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Opieka nad psem to bardzo odpowiedzialne zajęcie. Na czas nieobecności właściciela to ja odpowiadam za zwierzaka. Najważniejsze w tej profesji są: dobry kontakt z czworonogami oraz doświadczenie. Zawszę psiaka klientów traktuję tak samo, jak swojego. Istotne jest, aby psiak lubił wracać do swojej opiekunki :) Psy to moja miłość, pasja i one to zawsze wyczuwają.

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Od lat jestem miłośniczką zwierząt, zwłaszcza psów. Przy nich wychowywałam się i spędzałam wiele czasu. Po tym jak adoptowałam psiaka ze schronisku, który był w bardzo złym stanie psychicznym (bał się ludzi, miał wiele traum), zainteresowałam się psychiką zwierząt. Postanowiłam pójść na studia o kierunku behawiorystyka zwierząt. Cały czas chcę mieć kontakt z psiakami i zdobywać doświadczenie.

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Studiuję behwiorystykę zwierząt, bywam też domem tymczasowym dla skrzywdzonych psiaków, dzięki czemu wiele się nauczyłam. Na co dzień opiekuję się także moim adoptowanym psiakiem, który kiedyś był bity. Przez długi czas od adopcji leczyłam jego traumy, a teraz mogę śmiało powiedzieć, że jest wspaniałym psiakiem z dużym poczuciem bezpieczeństwa. Przez wiele lat byłam wolontariuszką w schronisku, a przez kilka miesięcy pracownikiem schroniska- wykonywałam wiele czynności np. wyprowadzanie psiaków na spacery i wybieg, karmienie, socjalizowanie, pielęgnowanie. Uważam, że wiedza teoretyczna to niewiele w porównaniu do praktyki.

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  Godzinny spacer z psiakiem- 15 zł
  Opieka całodobowa- 40 zł- 50 zł (w zależności od wielkości i wymagań psiaka)- dla moich psich klientów oferuję dużą dawkę ruchu, zabawy edukacyjne, wyjścia na plażę i do lasu, indywidualne podejście i poświęcanie dużej ilości czasu na różnorodne zajęcia, aby wieczorem psiak zasypiał zmęczony i szczęśliwy
  Inne usługi- cena do ustalenia