Agata Suchanek

Agata S

 • Usługi: Opieka w domu właściciela , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Opieka w hoteliku - Pies
  Opieka w domu właściciela , Wizyty u weterynarza , Opieka w hoteliku - Kot
  Opieka całodobowa , Opieka w domu właściciela , Opieka u opiekuna - Inne zwierzaki
 • Wynagrodzenie: od 6 zł za godzinę
 • Lokalizacja: Poznań Stare Miasto
 • Ostatnio aktywny: 06 maj 2019 12:39
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowane usługi Sprecyzowane usługi
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe
 • Potwierdzona tożsamość Potwierdzona tożsamość

Witam :)
Jestem studentką pierwszego roku weterynarii w Poznaniu. Jestem osobą o dużej dyspozycyjności, pozytywnie nastawioną do zwierząt. Chętnie zostanę opiekunem zwierzęcia, daje mi to możliwość połączenia swojej pasji z drobnym zarobkiem.
W pracy ze zwierzętami mam dobre doświadczenie. Sama posiadam dwunastoletnią suczkę ze schroniska, po przejściach. Opiekowałam się także końmi, kotami oraz wieloma gryzoniami. Zeszłe wakacje przepracowałam jako wolontariusz w poznańskim zoo.
Interesuję się także sportem, dlatego duże spacery czy biegi z podopiecznym nie stanowiłyby dla mnie żadnego problemu.

Usługi: Opieka w domu właściciela , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Opieka w hoteliku - Pies
Opieka w domu właściciela , Wizyty u weterynarza , Opieka w hoteliku - Kot
Opieka całodobowa , Opieka w domu właściciela , Opieka u opiekuna - Inne zwierzaki

Zdjęcia

wszystkie (1) »
Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Kontakt ze zwierzętami sprawia mi ogromną przyjemność, a kolejne doświadczenia w opiece nad nimi mogą być przydatne w moim przyszłym zawodzie. Ze zwierzętami mam dobry kontakt, towarzyszą mi od dzieciństwa. Dodatkowo lubię aktywnie spędzać czas wolny, dlatego chętnie wyjdę z pupilem na długi spacer czy pobiegam. Jestem osobą kontaktową, lubię poznawać nowych ludzi, także mam nadzieję że i z właścicielem dogadam się bez problemu :)

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Najważniejsze to znaleźć osobę odpowiedzialną, dyspozycyjną, aktywną, posiadającą doświadczenie w pracy ze zwierzęciem, w razie potrzeby umiejącą nad nim zapanować bez użycia agresji. Dobrze, aby opiekun wzbudzał zaufanie, jeżeli zamierza się powierzyć mu pupila, lub klucze do mieszkania pod nieobecność właściciela.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Dyspozycyjność, przedział godzin, oczekiwania wobec stawki, forma kontaktu, czas, na jaki zamierzamy się zatrudnić, z jakimi zwierzętami opiekun miał kontakt wcześniej, czy potrafi poradzić sobie w nagłych sytuacjach, zapanować nad zwierzęciem i zapewnić mu odpowiednią opiekę.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Jakie jest doświadczenie w pracy ze zwierzęciem? Jakie są oczekiwania odnośnie stawki? Na jaki czas decydujemy się zatrudnić? Jakich obowiązków zamierzamy się podjąć? Jaka jest nasza dyspozycyjność? Jaki czas jesteśmy w stanie poświęcić pupilowi? Jak zamierzamy spędzać z nim czas?

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Czy jesteśmy osobą godną zaufania, dyspozycyjną, czy łatwo się z nami skontaktować, czy nasze możliwości czasowe są wystarczające, czy dobrze dogadujemy się z pupilem, czy jesteśmy osobą wystarczająco odpowiedzialną, czy znamy się na opiece nad zwierzętami i mamy w tej dziedzinie doświadczenie?

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Posiadam spore doświadczenie w pracy ze zwierzętami, jest to forma pracy, w której się spełniam. Lubię spędzać czas aktywnie, nadam się na opiekuna zarówno nadpobudliwego huskiego, jak i starszego jamniczka. Podejmę się opieki nie tylko nad psem, ale także nad innymi zwierzętami.

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Poszukuję drobnego zarobku na wakacje i w czasie studiów, który wiązać się będzie ze zwierzętami, ze względu na moje hobby, jak i kierunek studiów. Spędzanie czasu ze zwierzęciem nie męczy mnie, jest dla mnie źródłem satysfakcji, dlatego zdecydowałam się połączyć to z drobnym zarobkiem.

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Jestem studentką weterynarii na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Dodatkowo przeczytałam sporo pozycji na temat opieki nad zwierzętami i psiej psychologii. Mam też kontakt z większymi zwierzętami, przez 7 lat jeździłam konno oraz przepracowałam 2 miesiące jako wolontariusz w poznańskim zoo.

 • Opisz ostatnio wykonywany projekt / usługę. Czego dotyczył? Ile kosztował? Jak wiele czasu mu poświęciłeś (poświęciłaś)?

  Dwa miesiące zeszłych wakacji spędziłam jako wolontariusz w poznańskim zoo. Moim głównym obowiązkiem była opieka nad małpiarnią - karmienie, czyszczenie, doglądanie małp. Zajmowałam się także królikami i szynszylami, od czasu do czasu lemurami oraz małym osiołkiem. Praca dawała mi sporo satysfakcji, jednak teraz chciałabym trochę zarobić.

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  Stawkę ustawiam po kontakcie z opiekunem, w zależności od zakresu obowiązków i odległości od mojego miejsca zamieszkania. Nie szukam wielkich zarobków, jedynie możliwości drobnego dorobienia sobie na wakacje :) Poszukuję zleceń jednorazowych, oraz na dłuższy okres czasu.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Mam spore doświadczenie w opiece nad zwierzęciem, jestem obowiązkowa, odpowiedzialna i punktualna. Dojazdy nie stanowią dla mnie większego problemu. Jestem osobą aktywną fizycznie, nie boję się opieki nad zwierzęciem wymagającym dłuższych spacerów, lub zwierzęciem wymagającym noszenia, trudnej opieki.