Agnieszka C

Agnieszka C

 • Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Wizyty u weterynarza - Kot
  Opieka w domu właściciela - Inne zwierzaki
 • Wynagrodzenie: od 30 zł za godzinę
 • Lokalizacja: Warszawa Wola
 • Ostatnio aktywny: 15 luty 2019 12:02
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowane usługi Sprecyzowane usługi
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe

Jestem właścicielką dwóch kotów przygarniętych z ulicy. Opiekowałam się również psem, szczurem i parą żółwi stepowych. Jestem osobą odpowiedzialną i sumienną. Zwierzęta w moim towarzystwie czują się bezpiecznie. Poświęcam każdemu tyle uwagi, ile potrzebuje. Rozumiem, że każde zwierzę jest inne. Dlatego najpierw chętnie poznam Państwa pupila, by przekonać się czy się dogadamy. Zapraszam. :-)

Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Wizyty u weterynarza - Kot
Opieka w domu właściciela - Inne zwierzaki

Zdjęcia

wszystkie (1) »
Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Opiekowałam się 2 małych kotów rasy europejskiej w okresie świątecznym. Wyczułam, że mnie zaakceptowały. Wiedziałam kiedy jest czas na zabawę czy głaskanie, a kiedy na jedzenie. Opiekowałam się także dorosłym kotem syberyjskim. Kot wyczuł nieobecność właścicielki. Ustaliłam wcześniej gdzie może biegać i co robić. Raportowałam w obu zleceniach smsami, zdjęciami i krótkimi filmikami jak czują się koty. Właściciele byli wdzięczni i spokojni, że zwierzęta są pod dobrą opieką.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Lubię różnorodność. Nie ma dwóch czy trzech takich samych zwierząt. Poza tym sprawia mi ogromną satysfakcję pomaganie innym. Zwierzę potrzebuje obecności człowieka nie tylko do karmienia.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Mam doświadczenie w opiece nad dorosłymi kotami rasy europejskiej przygarniętymi z ulicy. Rozumiem, że każde zwierzę jest inne i ma różne potrzeby czy przyzwyczajenia. Najpierw potrzebuję porozmawiać ze stałym opiekunem. Polecam (szczególnie przy kotach) opiekę w domu właściciela. Zmiana miejsca i otoczenia (nawet czasowo) to spory stres dla zwierzaka.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Chciałabym poznać osobiście opiekuna i omówić doświadczenie oraz oczekiwania. Czy jest to osoba odpowiedzialna i wie na czym polega opieka? Czy rozumie, że zwierzę ma też inne potrzeby niż jedzenie i ew spacery? Ile czasu jest w stanie poświęcić opiece? Czy poradzi sobie w trudniejszej sytuacji (nagłe zdarzenia)?

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  O doświadczenie, czas i miejsce wykonanywania opieki. Powinien dopytać o stawkę proponowaną i zakres opieki. Jak sobie opiekun radzi w trudnych sytuacjach. Czy nie stresuje opiekuna gdy zwierzę zaczyna dziwnie się zachowywać. Czy potrafi zachować spokój i nie okazywać swojego zdenerwowania zwierzęciu.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Właściciel powinien zastanowić się nad miejscem pobytu zwierzaka w okresie tymczasowej opieki. Zwierzaki (a szczególnie koty) źle znoszą zmiany otoczenia, nawet czasowe. To spory stres, który czasami powoduje przejściowe problemy zdrowotne. Warto sprawdzić koszty opieki w profesjonalnym hotelu lub przez zawodowego opiekuna. Opiekun oferujący swoje usługi tutaj jest tańszy i często z ogromnym sercem.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Jak często mogę przychodzić do zwierzęcia i ile godzin dziennie? Codziennie przede wszystkim popołudniu lub wieczorem, rano w razie potrzeby na min 1 godzinę jednorazowo (popołudniu lub wieczorem i ew rano). Czy w przyszłości możemy się zgłosić? Bardzo mi miło. Proszę dzwonić. Czy możemy spisać Pani dane? Oczywiście. Jestem uczciwym opiekunem. Możemy także podpisać umowę.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Moja najmocniejsza strona to odpowiedzialność. Rozumiem, że każde zwierze jest inne, ma różne potrzeby i nie warto zmieniać "na siłę" jego przyzwyczajeń. Trzeba się dostosować. Jestem też sumienna i dokładna. Nie wykonuję pracy "po łebkach". Zwierzaki dobrze czują się w moim towarzystwie i szybko przywiązują.

 • Napisz własne pytanie i odpowiedz na nie.

  Czy jest obojętne gdzie przebywa zwierzę którym się czasowo opiekuję? Nie. Zwierzęta czują i nieraz nie akceptują nawet czasowych zmian. Stres może wywołać np problemy zdrowotne. Ważne by zwierzę czuło się dobrze. Należy unikać zbędnych nerwów. Dlatego tylko w wyjątkowych sytuacjach mogę przyjąć zwierzę u siebie.