Agnieszka P

Agnieszka P

 • Usługi: Opieka całodobowa , Wizyty u weterynarza , Opieka u opiekuna - Pies
  Opieka całodobowa , Opieka u opiekuna - Inne zwierzaki
 • Wynagrodzenie: od 5 zł za godzinę
 • Lokalizacja: Szczecin Zachód
 • Ostatnio aktywny: 22 październik 2019 05:44
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowane usługi Sprecyzowane usługi
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe
 • Album zdjęć Album zdjęć

Swoją ofertę kieruję do właścicieli psów dowolnej rasy, którym zależy, żeby ich przyjaciel trafił pod opiekę w dobre ręce.
Oferuję całodobową opiekę w domu opiekuna - 60 zł/ dobę + wyżywienie.

Mam doświadczenie z dużymi psami, poznałam smak szarpiących na smyczy 45 kilogramów. Mam również doświadczenie przy podawaniu leków, wymianie kroplówki, transporcie chorego psiaka do weterynarza.
W mojej okolicy jest sporo zieleni oraz miejsc gdzie przez kilka lat spacerowałam ze wspaniałym amstaffem. Ice (na zdj.) najbardziej lubił pobliski wybieg dla psów, gdzie spotykał masę innych czworonogów, a do domu wracał wymęczony i zadowolony jak szczeniaczek.

Pies to dla mnie nie tylko zwierzę. Jest kumplem i traktuję go jak kumpla, jak członka rodziny. Najważniejsze jest dla mnie jego bezpieczeństwo i samopoczucie. Uwielbiam gdy się uśmiecha i merda ogonem.

Ofertę kieruję także do właścicieli mniejszych zwierzaków (chomik, mysz, świnka morska, itp.) - dołożę wszelkich starań aby żadnemu ze stworzonek niczego nie brakowało. Cena - 20 zł/ dobę + wyżywienie.

Nie zajmuję się kotami ze względu na reakcję alergiczną.
Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Usługi: Opieka całodobowa , Wizyty u weterynarza , Opieka u opiekuna - Pies
Opieka całodobowa , Opieka u opiekuna - Inne zwierzaki

Zdjęcia

wszystkie (6) »
Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Jeszcze zawodowo nie opiekowałam się zwierzętami, ale chciałabym zacząć i przekazać swoje uczucie oraz zaangażowanie podczas nieobecności ich właścicieli. Wielokrotnie natomiast zajmowałam się pupilami członków rodziny oraz przyjaciół oraz sama wychowywałam się z psami.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Po prostu kocham zwierzęta. To najcudowniejsze istoty pod słońcem, prawdziwe i szczere, a zajmowanie się nimi to przyjemność. Urzeka mnie ich bezinteresowność, wdzięczność i wierność. Całkiem dobrze rozumiem ich instynktowną naturę, co sprawia, że potrafię być w stosunku do nich cierpliwa.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Nie jestem w stanie stwierdzić co wyróżnia moje usługi. Chciałabym po prostu przekazać swoją wielką miłość jaką obdarzam zwierzęta oraz to, że w każdą opiekę angażuję całą siebie. Uwielbiam bawić się z nimi, głaskać, przytulać, nawet rozmawiać. :) W razie jakichkolwiek wątpliwości jestem dostępna pod telefonem.

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Chciałabym aby klienci wiedzieli, że to co robię jest moją pasją, że kontakt ze zwierzętami sprawia mi bardzo dużo radości, że jeśli obdarzą mnie zaufaniem i oddadzą swojego pupila pod opiekę, to zrobię wszystko aby maluch czuł się dobrze, oraz że poświęcę mu całą swoją uwagę na którą zasługuje.

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  Cena pobytu psa za dobę wynosi 60 zł + wyżywienie w zakresie właściciela. Zapewniam kilka spacerów z pieskiem dziennie - w parkach, lasach, na polanach bądź wybiegach. Pieszczoty i mizianie gratis ;)
  Cena pobytu innego zwierzaka za dobę wynosi 20 zł + wyżywienie czy też trociny, sianko, żwirek w zakresie właściciela.