Aleksandra Jabczyńska

Aleksandra J

 • Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Szkolenia i tresura , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Usługi pielęgnacyjne - Pies
  Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Wizyty u weterynarza , Usługi pielęgnacyjne - Kot
  Opieka całodobowa , Opieka w domu właściciela - Inne zwierzaki
 • Wynagrodzenie: od 10 zł za godzinę
 • Lokalizacja: Zabrze
 • Ostatnio aktywny: 02 sierpień 2016 12:44
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowane usługi Sprecyzowane usługi
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe
 • Album zdjęć Album zdjęć

Witam serdecznie,
Jestem trenerem psów oraz groomerem, właścicielem Ośrodka Szkolenia Psów w Zabrzu, studentką Hodowli i ochrony Zwierząt Towarzyszących i Dzikich w Warszawie. Z przyjemnością podejmę się opieki nad Twoim pupilem: spacery ( w parku, w lesie, w centrum miasta, nad wodą) w połączeniu z nauką komend i poprawnego zachowania, opieka w domu, czynności pielęgnacyjne, zabawa, zapewnienie kontaktów z innymi psami. Umawiamy się telefonicznie na pierwsze (bezpłatne) spotkanie w domu klienta, na którym robię wywiad o Waszym psiaku, abym wiedziała o nim jak najwięcej, a także aby on mnie poznał :) Wówczas omawiamy szczegóły współpracy. Zapraszam!
Cennik do negocjacji, zaproponowane ceny są baaardzoo orientacyjne, a ja jestem osobą, z którą można się dogadać !!!! :)
Spacery jednorazowe: 1 godz. 40 zł, 2 godz. 60 zł,
Opieka w domu jednorazowa: 1 godz. 20 zł, doba 100 zł
Spacery systematyczne ( np. 2-3x/tyg, codziennie, kilka razy dziennie): 1 godz. ok. 20-30 zł
Opieka w domu kilkudniowa: 1 doba ok. 80 zł

Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Szkolenia i tresura , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Usługi pielęgnacyjne - Pies
Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Wizyty u weterynarza , Usługi pielęgnacyjne - Kot
Opieka całodobowa , Opieka w domu właściciela - Inne zwierzaki

Zdjęcia

wszystkie (8) »
Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Pracuję z psami każdego dnia, prowadzę szkolenia grupowe i indywidualne, terapię psów schroniskowych, szkolę psy w różnych wieku, sama posiadam adoptowaną suczkę w typie labka ze schroniska oraz niufka, z którym ćwiczę ratownictwo wodne. Moi klienci zgłaszają się do mnie z różnymi zagadnieniami odnośnie ich psów: wychowanie szczeniaka, psy lękliwie i wykazujące zachowania agresywne, adoptowane i po przejściach, przerabiamy podstawowe komendy ( nauka czystości, luźna smycz, zostań, do mnie, witanie się z innymi ludźmi i psami), trenujemy pod kątem sportów kynologicznych: Agility, Obedience, Ratownictwo Wodne, Wystawy Psów Rasowych, organizuję spacery i wycieczki z Kursantami.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Największą przyjemność oraz satysfakcję sprawia mi praca ze zwierzętami oraz z ludźmi, polegająca na przekazywaniu swojej wiedzy z zakresu szkolenia psów, behawioryzmu, groomingu, hodowli, ale także nieustanne podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w seminariach/szkoleniach/kursach z zakresu kynologii.
  Tworzę Centrum Rekreacyjne dla ludzi i Zwierząt: sala do ćwiczeń, ogrodzone boisko, dom jako hotel dla zwierząt domowych, sklep zoologiczny, a w przyszłości hotel dla koni oraz salon groomerski- zwierzęta, to całe moje życie !

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Z dobrego serca radzę szukać osób, które mogą udokumentować w jakikolwiek sposób swoje kwalifikacje w pracy ze zwierzętami, ponieważ już podczas zwykłego spaceru może się przytrafić jakaś sytuacja, nad którą ktoś niedoświadczony nie będzie w stanie zapanować, co może mieć negatywne konsekwencje na życie Twojego pupila!