Alicja L.

Alicja L.

 • Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Szkolenia i tresura , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Opieka u opiekuna - Pies
  Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Wizyty u weterynarza - Kot
  Opieka całodobowa , Opieka w domu właściciela , Opieka u opiekuna - Inne zwierzaki
 • Wynagrodzenie: od 10 zł za godzinę
 • Lokalizacja: Racibórz
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowane usługi Sprecyzowane usługi

Witam serdecznie. Jestem miłośniczką czworonogów : spędzam z nimi prawie cały swój czas ponieważ to właśnie nimi zajmuję się na codzień: potrafię złapać kontakt z nimi, a przede wszystkim się ich nie boję: mam ogromną wiedzę na temat żywienia i pielęgnacji naszych małych przyjaciół, a także o ich chorobach. Jako, że przewodniczę grupie miłośników zwierząt mam stały kontakt z weterynarzami, behawiorystami, a także trenerami psów, sama także potrafię je szkolić.

Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Szkolenia i tresura , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Opieka u opiekuna - Pies
Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Wizyty u weterynarza - Kot
Opieka całodobowa , Opieka w domu właściciela , Opieka u opiekuna - Inne zwierzaki

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Kocham zwierzęta i na codzień się nimi zajmuje, sama posiadam 3 czworonogi, a w wolnych chwilach pomagam psom ze schroniska oraz bezpańskim sierotkom, psy są moja pasja i miłością.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Chciałabym wiedzieć jak traktuje swoje psy, jakie ma podejście do zwierząt, czy zna się na dietetyce zwierząt domowych, czy potrafi zając się psem, wie kiedy i w jakich sytuacjach się zachować.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Czy osoba zna sie na psach, na ich żywieniu, chorobach. Czy posiada doświadczenie w pracy ze zwierzętami. Czy posiada dzieci jeśli tak to w jakim wieku, czy posiada swoje zwierzęta jeśli tak to jakie, czy są szkolone, wysterylizowane lub wykastrowane. Czy osoba pracuje i kto prócz niej zajmował by sie naszym pupilem. Gdzie przebywał by pies.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Czy ufa tej osobie, czy aby na 100% spełnia wszystkie wymagania. Czy naprawdę ma doświadczenie w pracy ze zwierzętami i czy nasz pupil ją polubi/zaakceptuje.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Można powiedzieć ze na psach znam się lepiej niż na każdym innym temacie. Przewodnicze grupie miłośników psów w raciborzu, udzielamy się w kwestiach zwierząt, mam stały kontakt z różnymi psami, nie boje się ich. Znam ich potrzeby, potrafię rozpoznać oznaki choroby, mam stały kontakt z weterynarzami. Potrafię szkolić psy.

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Kocham zwierzęta, mam je od dziecka, ale to psy zawladnely moim sercem. Spędzam z nimi całe dnie ponieważ tym zajmuje sie na codzień. Uwielbiam sie z nimi bawić, chodzić na spacery i im pomagać.

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  Cennik jest różny w zależności od rasy psa, wielkości jak rownież wymagań klienta. W swojej ofercie proponuje opiekę nad psem calodobową kiedy pies przebywa u mnie, jest karmiony pelnowartosciowa karma lub posiłkami przygotowanymi przeze mnie wedle wymagań klienta i upodobania czworonoga:) potrafię także szkolić psy. Oferuje także swoje usługi w kwestii wyprowadzania psa, a także w wyjątkowych sytuacjach opiekę calodobowa w domu klienta.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Moja mocna strona to cierpliwość :) a także prawdziwe uwielbienie dla naszych małych czworonogów :) o wszystkie psy dbam tak samo jak o swoje czyli bardzo :) kolejną mocną stroną jest wiedza teoretyczna jak i praktyczna.