Aneta K

Aneta K

 • Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Opieka u opiekuna , Usługi pielęgnacyjne , Opieka w hoteliku - Pies
  Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Wizyty u weterynarza , Usługi pielęgnacyjne , Opieka u opiekuna , Opieka w hoteliku - Kot
  Opieka całodobowa - Inne zwierzaki
 • Wynagrodzenie: od 10 zł za godzinę
 • Lokalizacja: Łódź Polesie
 • Ostatnio aktywny: 22 październik 2019 17:10
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowane usługi Sprecyzowane usługi
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe
 • Album zdjęć Album zdjęć

Zaopiekuję się Twoim pupilem (psem/kotem) podczas wyjazdu służbowego, pobytu w szpitalu, wyjazdu na konferencję, na urlop itp.

Coś o mnie?

Mam 36 lat. Jestem osobą aktywną. Biegam, jeżdżę na rolkach i rowerze więc jeśli Twój pies potrzebuje się zmęczyć w ciągu dnia, jest przyzwyczajony do wysiłku, mogę mu zapewnić odpowiednią dawkę ruchu. Mieszkam tuż obok Parku im. marszałka Józefa Piłsudskiego (Karolew) (Mieszkanie na I piętrze, 50mkw).

Jestem fotografem, mam dużo wolnego czasu (większość dnia spędzam w domu, przed komputerem). Mogę poświęcić Twojemu zwierzakowi dużo uwagi i miłości. Każdy pupil, który zostanie pod moją opieką na kilka dni otrzyma również pamiątkowe zdjęcie :)
Kocham zwierzęta, psy, koty i gryzonie, od dziecka jeżdżę konno. W moim domu rodzinnym zawsze były czworonogi (Dalmatyńczyk, potem Sznaucer Olbrzym i Labrador Retriever), czasem pojawiały się małe kotki, które trzeba było odchować, odkarmić i znaleźć im dom. Opiekowałam się pupilami małymi i dużymi, w domu swoim oraz właściciela. Zajmowałam się również psami chorymi, które wymagały szczególnej opieki, wsparcia przy poruszaniu, częstych wizyt u weterynarza, podawania leków, zastrzyków itp. Nie boję się psów dużych oraz ras uznawanych za agresywne. Aktualnie posiadam psa rasy Husky, (pies jest wykastrowany).

Oferuję:
- Całodobową opiekę w moim domu (pieski)
- Spacery, bieganie, szczotkowanie, pielęgnację, podanie leków
- W razie potrzeby, wizytę u weterynarza podczas pobytu (mam auto)
- Doraźną pomoc przy piesku w domu właściciela - spacery i karmienie - tylko w okolicy Karolew - Retkinia
- Doraźną pomoc przy kotku, w domu właściciela - dokarmianie - tylko w okolicy Karolew (Retkinia)
- Dla chętnych również sesje zwierzaków i ich właścicieli

Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Opieka u opiekuna , Usługi pielęgnacyjne , Opieka w hoteliku - Pies
Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Wizyty u weterynarza , Usługi pielęgnacyjne , Opieka u opiekuna , Opieka w hoteliku - Kot
Opieka całodobowa - Inne zwierzaki

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  - Opieka nad psem rasy sznaucer miniaturka w moim domu
  - Opieka nad psem (mieszaniec doga) w moim domu
  - Doraźna opieka nad psem u właściciela - spacery
  - Opieka nad kotami u właściciela na terenie Warszawy

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Studiowałam IT (sieci komputerowe oraz bazy danych), jednak zawsze bardziej interesowała mnie grafika, strony internetowe.. Okazało się jednak, że zmieniłam branżę i zostałam fotografem, otworzyłam studio. Zawsze robiłam to co lubię, a nie to co mi kazano. Mówi się: "rób to co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia".
  Moja praca daje mi wiele satysfakcji. Uwielbiam kontakt z ludźmi, dziećmi, zwierzętami. Jednak niestety są dni, miesiące, kiedy tej pracy jest mniej i najzwyczajniej w świecie nudzę się sama w domu. Dlatego postanowiłam podjąć się zajęcia dodatkowego.
  Uwielbiam zwierzęta, szczególnie psy, koty i konie. Od dziecka miałam kontakt ze zwierzętami różnej maści. Obecnie w moim domu nie ma czworonoga, jestem sama. Dlatego chętnie połączę miłe z pożytecznym i zajmę się czyimś przyjacielem. Tęsknię za spacerami, rzucaniem patyka..

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Sama byłam właścicielem psów, kotów i mniejszych zwierząt. Pupile towarzyszyły nam podczas wakacji. Jednak były momenty kiedy zwierzaka trzeba było zostawić w rodzinnym mieście. Zawsze zostawiałam psa osobie, która ma serce do zwierząt i jest osobą odpowiedzialną. Takiej, która opiekowała się już nie raz psem czy kotem.

  Myślę, że ważne są warunki w jakich zostawia się pupila, doświadczenie osoby, która się nim zajmie, ilość czasu jaką może poświęcić. Jeśli np. pies wymaga specjalnej opieki, podania leku czy zrobienia zastrzyku osoba ta musi mieć podejście i pojęcie na ten temat. A jeśli pupil do tej pory biegał z właścicielem to nowy opiekun musi być aktywny i dostarczyć mu odpowiedniej dawki ruchu.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Myślę, że ważne pytania to czy:
  - Opiekun jest pełnoletni
  - Są odpowiednie warunki
  - Opiekun ma czas, ile czasu poświęci pupilowi
  - Pies ma gdzie pobiegać, czy w okolicy jest park, polanka
  - Opiekun ma doświadczenie
  - W domu są inne zwierzęta

  Jeśli właściciel posiada chore zwierzę warto zapytać czy opiekun ma samochód i może w każdej chwili pojechać do lecznicy dla zwierząt. Czy opiekun potrafi wykonać zastrzyk, podać leki, pomóc psu wejść/zejść po schodach jeśli ma problemy z poruszaniem. Osoba, która zajmie się takim psem musi być cierpliwa i silna.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Jestem osobą uśmiechniętą, komunikatywną, wrażliwą, kocham zwierzęta bardziej niż ludzi. Zdecydowanie bardziej boli mnie krzywda i śmierć czworonoga. Jednocześnie jestem osobą silną psychicznie i fizycznie, opanowaną, cierpliwą.
  Niestety nie jestem behawiorystą czy weterynarzem :) Ale mogę zapewnić Twojemu pupilowi odpowiednią opiekę a w razie problemów ze zdrowiem, zawieźć go do lecznicy. Posiadam własne auto.
  Jestem osobą bez nałogów, prowadzę raczej aktywny tryb życia, jestem osobą silną fizycznie. Pobieganie z psem nie stanowi dla mnie najmniejszego problemu. Mieszkam obok dużego parku, dlatego psy aktywne mogą liczyć na dużą dawkę ruchu :)
  Mam 36 lat i przez całe moje życie towarzyszyły mi zwierzęta, doświadczenie nabyłam w życiu codziennym.

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  Opieka całodobowa (wyjazd, urlop właściciela) u mnie w domu:
  - Psy małych ras (do 10kg) - 30zł/doba
  - Psy średnich ras (do 40kg) - 40zł/doba
  - Psy dużych ras (powyżej 40kg) - 50zł/doba
  Przy dłuższych pobytach (pow. 10 dni) lub opiece nad 2 pieskami zniżka.
  Przy pobytach pow 5 dni, pamiątkowe zdjęcie czworonoga.

  Zakres obowiązków wliczony w cenę pobytu:
  - 3 spacery w ciągu dnia
  - jeden spacer dłuższy, aby pupil mógł się wybiegać
  - karmienie, pielęgnacja (szczotkowanie), zabawa
  - podanie leków, zrobienie zastrzyku

  Dodatkowe usługi:
  - Wizyta w lecznicy (dojazd) 30zł
  - Kąpiel 10-50zł