Anna D.

Anna D.

 • Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Szkolenia i tresura , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza - Pies
  Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Wizyty u weterynarza - Kot
  Opieka całodobowa , Opieka w domu właściciela - Inne zwierzaki
 • Wynagrodzenie: od 5 zł za godzinę
 • Lokalizacja: Rzeszów
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowane usługi Sprecyzowane usługi

Chętnie podejmę się wyprowadzania i szkolenia twojego psa, mogę też popilnować kota, zająć się koniem czyszczenie, lonżowanie, jazda lub zrobić sesję zdjęciową Twoim zwierzakom.
Szkoleniem psów intersuję się od zawsze, swojego psa szkolę sama, pomagałam też w tresurze znajomym. Posiadam wiedzę na temat żywienia, wychowania i opieki nad psami.Przez jakiś czas byłam wolontariuszką w schronisku dla bezdomnych zwierząt. Poza tym od 2007 roku jeżdżę konno i pracuję z końmi czyszczę, lonżuję etc..

Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Szkolenia i tresura , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza - Pies
Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Wizyty u weterynarza - Kot
Opieka całodobowa , Opieka w domu właściciela - Inne zwierzaki

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Kontakt z psami, praca z nimi, obserwowanie jak się uczą i - w przypadku szczylów - jak rosną. To, że często mogę być jedyną osobą, która wyprowadza danego psa na spacery i pracuje z nim. Uwielbiam radość w oczach takich psów. Robię to co lubię i lubię to co robię.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Jeśli chodzi o wstępne szukanie opiekuna, przez internet lub telefon, na pewno wypada zapytać o doświadczenie i ew. przebyte szkolenia. Jednak nie da się wybrać ostatecznego opiekuna przez internet. Trzeba spotkać się na żywo z przyszłym opiekunem i ocenić przede wszystkim stosunek tej osoby do psa, i odwrotnie. Pozwolić tej osobie na naszych oczach wykonać kilka czynności z psem, ocenić czy wie co i jak robi.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Myślę, że nie da się powiedzieć tak z góry. Po prostu, chyba dobrze byłoby sprawdzić jako taką wiedzę o psach typu "Co zrobisz, jeśli będziecie się zbliżać do innego psa?" lub "Co jeśli pies urwie ci się ze smyczy?", oraz poznać przyszłego opiekuna, pytając jak długo zajmuje się psami, czy wiąże z nimi przyszłość etc.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  To, czy wybrana osoba na pewno poradzi sobie z psem. Powinien wziąć pod uwagę umiejętności, ale także złe nawyki psa, jego wielkość i masę, stosunek do innych psów i ludzi. Na pewno powinien też powiadomić Opiekuna o ewentualnych problemach z wychowaniem psa. Inaczej może się to skończyć nieprzyjemną sytuacją.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Interesuję się szkoleniem i ogólnie psami już od dłuższego czasu. W niedalekiej przyszłości wybieram się do technikum weterynaryjnego, a jeśli zdobędę pieniądze, zamierzam ukończyć kurs na psiego szkoleniowca. Generalnie całą przyszłość planuję związać z psami, dlatego myślę, że nadaję się na opiekuna.

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Przede wszystkim to, że nauka posłuszeństwa oraz sztuczek to wcale nie jest, jak niektórzy mówią, "tresowanie psa jak w cyrku"!
  Posłuszeństwo pozwala na przyjemne życie pod jednym dachem z psem, a nauka wszelkich sztuczek, poza zajęciem psychicznym i fizycznym dla psa, umacnia też jego więź z właścicielem.