Zaufana opieka nad Twoim zwierzakiem

Zarejestruj się
w OpiekaZwierzat.pl, aby:

 • Dodawać oferty pracy
 • Przeglądać profile opiekunów
 • Kontaktować się z opiekunami
Znajdź opiekę

Podobne opiekunki

 • Iwona B.

  Warszawa Praga południe

  Mam miłość i szacunek do zwierząt. Potrafię doskonale obserwować ich...

 • Arleta K.

  Warszawa Targówek

  Psy od zawsze są moją pasją. Wychowałam się w domu, gdzie zawsze był obecny...

 • Leslaw D.

  Warszawa (Wola) Wola

  Kocham zwierzęta, od około 18 lat w moim domu mieszkają koty. Aktualnie mam...

 • Monika D.

  Warszawa Mokotów

  Uwielbiam zwierzaki i pracę z nimi, mam w tym doświadczenie i jak dotąd nie...

 • Agata I.

  Warszawa Śródmieście

  Witam, mam na imię Agata,mieszkam w Warszawie i jestem miłośniczką...

 • Kamila C.

  Warszawa Żoliborz

  Z przyjemnością zaopiekuję się Państwa pupilem - psem bądź kotem -...

 • Magdalena Ł.

  Warszawa Włochy

  Witam chętnie zajmę się zwierzętami pod nie obecnośc właściciela

 • Aleksandra R.

  Warszawa Żoliborz

  Witam, jestem młodą 20-letnią dziewczyną szukającą pracy dorywczej. Obecnie...

 • Patrycja D.

  Warszawa Bielany/Żoliborz

  Od lat jestem nie tylko bierną ale też czynną miłośniczką zwierząt - najpierw...

 • Marika R.

  Warszawa Mokotów

  Mam na imię Marika. Jestem studentką III roku pedagogiki o specjalności...

 • Marina J.

  Warszawa Śródmieście

  od dedstwo uwelbjam zvezont, i mjawam kot sibirski,

 • Ewa W.

  Warszawa Targówek

  sumienna,troskliwa,obowiązkowa,komunikatywna,a tak wogólę to miła kobieta

 • Natalia M.

  Warszawa Mokotów

  Chętnie zaopiekuję się Waszym psem.Mam siedmioletnie doświadczenie z własnym...

 • Wiktoria N.

  Warszawa Ursynów

  Witam Państwa. Wyprowadzam psy od kilku lat. Jestem osobą zaangażowaną,...

 • Kasia C.

  Warszawa Ursus

  Witam, Pracę ze zwierzakami rozpoczęłam nie tylko jako petsittter ale...

więcej ↓ mniej ↑

Anna M.

Warszawa, śródmieście

od 10 zł za godzinę

W OpiekaZwierzat.pl od 10 stycznia 2020 Aktywność: w ciągu ostatnich 3 dni

Kobieta


Pies Spacery, Szkolenia i tresura, Usługi pielęgnacyjne, Wizyty u weterynarza, Kot Wizyty u weterynarza

Wynagrodzenie: od 10 zł za godzinę

W OpiekaZwierzat.pl od 10 styczeń 2020
Aktywność: w ciągu ostatnich 3 dni


Pies Spacery, Szkolenia i tresura, Usługi pielęgnacyjne, Wizyty u weterynarza, Kot Wizyty u weterynarza

00-000 Warszawa, śródmieście
Szukam pracy

 • Potwierdzony adres kontaktowy email
  Potwierdzony adres e-mail

Krótko o sobie

Hm.... Z zawodu jestem pedagogiem i terapeutką i jestem w trakcie przekwalifikowywania się ;) Całe życie towarzyszyły mi psy , koty i inne zwierzątka. Obecnie mam 2-letnią suczkę rasy West White Highland terrier (która od początku jest szkolona i przygotowywana do pracy w AAI -za niedługo zdajemy pierwszy egzamin) i mam jeszcze 4 miesięczną suczkę Grzywacza chińskiego hhl - która też jest już w trakcie szkolenia i przygotowywania się do AAI i obi.
To co mogę zaoferować to dbanie o szeroko pojęty dobrostan mojego futrzastego i niekoniecznie futrzastego podopiecznego a także np. szkolenie z podstaw szeroko rozumianego posłuszeństwa.
Jestem już w dość poważnym wieku (czyli jakieś 36 lat) mam dziecko i męża, nie baluję, nie imprezuję nie piję i nie palę. Wszystko co dostaję pod opiekę - czy to dzieci czy zwierzęta traktuję tak jak chcę by inni traktowali moje dziecko i moje wspaniałe psy - z szacunkiem i zrozumieniam a także dbam o ich dobrostan (w ramach kursu AAI przeszłam szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy psom w tym rko) Mieszkam w ścisłym centrum i mogę zaoferować opiekę w głównie w Śródmieściu, na bliskiej woli i na "liniach metra"

Szczegóły

 • Mieszka: Warszawa, śródmieście

Prace których się podejmę:

Pies

Kot

Miejsce opieki

Udział w 19 tematach

niania do niepełnosprawnego dziecka

1 wypowiedź Niania a finanse domowe, 26.07.2011 11:45, ostatnia Wypowiedź:

Hej. Pracuję obecnie -jeszcze (od 4 lat) z pięcioletnią dziewczynką z zespołem Downa, u mnie sytuacja wyglada tak, że aktualnie mam 10 zł za jedno dziecko - 15 za dwoje (jeśli opiekuję się nią i jej młodszą o 2 lata siostrą- pełnosprawną). Ale moja podopieczna jest w pełni sprawna fizycznie, czynności samoobsługowe opanowała w wieku ok 3 lat, więc nie jest to praca fizyczna. Natomiast ok 3 lat temu miałam propozycję pracy z ok 3 letnią dziewczynką nieporuszającą się samodzielnie, trzeba wykonywać przy niej wszytskie czynności samoobsługowe itp. popracowałam tam tylko 3 dni ponieważ fizycznie nie dałam rady (jestem aktywna i energiczna ale b. szczupła - po prostu chuda), zrezygnowałam. W tedy czyli jakieś 3 lata temu za tą pracę (4-5 godzin dziennie) oferowano mi 11 zł/h.

Z mojej strony mogę Ci poradzić żebyś poprosiła/zaoferowała np 5 dni okresu próbnego żebyś Ty mogła sprawdzić czy dasz radę. Praca z dziećmi z MPD jest trudna, ale stopień tej trudności zależy od stopnia MPD. Są dzieci z lekkim prawie niewidocznym na pierwszy rzut oka porażeniem i są takie MPD które skutkują tym że dzieci są niemalże w stanie wegaetatywnym. Ale każde dziecko i każdy przypadek jest inny, nieporównywalny.

Życzę powodzenia.

więcej

Ile zł/ h nad dwójką dzieci?

1 wypowiedź Niania a finanse domowe, 06.03.2011 21:10, ostatnia Wypowiedź:

Hej. Uważam że jeśli chcesz stawkę godzinową dobre jest rozwiązanie takie jak ja mam i jakie podała Roksana w punkcie 1. Tzn osobno rozliczane są godziny spędzone z jednym dzieckiem osobno z dwójką, u mnie jest to 10 zł za jedno 15 za dwoje (godziny zapisawane i rozliczane na koniec miesiąca) z tym że obecnie i tak przeszłam na rozliczanie miesięczne 1650 za miesiąc niezależnie od ilości godzin i "ilości dzieci", z tym że w takiej sytuacji mam płatne również wszystkie dni wolne. zaznaczam że dzieci mają 2,5 roku i 5 lat (starsza chodzi do przedszkola) i pracuję średnio od 3 do 8 godzin dziennie (różnie w różne dni tygodnia).

więcej

jak mówią do Was wasze pociechy :) ?

1 wypowiedź Kawiarenka - pogaduszki o wszystkim, 02.12.2010 20:57, ostatnia Wypowiedź:

Moja starsza 4,5 letnia podopieczna mówi mi po imieniu czyli Ania, a jej młodsza 2 letnia siostra (którą zajmuję się od kiedy skończyła 4 miesiące) mówi do mnie Nana, i chociaż umie już powiedzieć moje imię to jednak została przy tym. W sumie z rodzicami też jesteśmy po imieniu...

więcej

ile powinna zarabiać niania w Warszawie?

1 wypowiedź Niania a finanse domowe, 23.07.2009 19:31, ostatnia Wypowiedź:

Hej przeczytałam info na twoim profilu, i jako "doświadczona" w pracy z dziećmi z wyzwaniami rozwojowymi a także jako absolwentka Akademii polecam Ci "próbę" zawieszenia ogłoszenia o pracę w ośrodku wczesnej interwencji na ulicy Pilickiej 21. Będziesz miała pracę a przy okazji zdobędziesz doświadczenie w pracy z dziećmi "specjalnej troski". Stawka jaką możesz zaoferować to ok 8 złotych (chyba że rodzice zaproponują więcej)jeśli nie masz doświadczenia, ale trzeba pamiętać że po pierwsze rodzice "takich" dzieci mają więcej wydatków niż przeciętni (terapia i rehabilitacja) a po drugie korzyścią jaką nie da się przeliczyć na pieniądze jest zdobycie doświadczenia kierunkowego ;p) pozdrawiam i polecam... opieka nad "takimi" dzieciakami - bezcenna...

więcej

opieka nad dzieckiem nieprawidłowo rozwijającym się/ niepełnosprawnym

1 wypowiedź Niania a finanse domowe, 03.06.2009 20:31, ostatnia Wypowiedź:

Ja w Warszawie zaczynając pracę 2 lata temu z wówczas 1,5 letnią dziewczynką z ZD zarabiałam 8 zł za godzinę (praktycznie miałam ten sam zakres obowiązków co Ty) teraz mam 10 zł za godzinę. Z tym że jestem po odpowiednich studiach i już wcześniej miałam niemałe doświadczenie w pracy z dziećmi i osobami z wyzwaniami rozwojowym... oczywiście zaraz posypią się uwagi że się nie cenię, ale bardziej zależy mi na atmosferze w pracy i dodatkowym doświadczeniu (a "rodzinkę" mam super i hiper) niż na super zarobkach. Jeśli masz wcześniejsze doświadczenie w opiece i/lub terapii dzieci słabiej funkcjonujących to twoja stawka może być odp wyższa. Myślę że stawką startową może być 8-10 zł/h, bardziej ze względu na praktyczny wymiar - pamiętając że rodzice takich dzieci ponoszą dodatkowe koszty związane z dodatkowymi wydatkami na rehabilitację i terapię. I tak naprawdę praca z dziećmi z wyzwaniami rozwojowymi nie różni się aż tak diametralnie od pracy z ich zdrowymi rówieśnikami, jedyna różnica jest taka że daje więcej satysfakcji i więcej radości z efektów pracy... Życzę powodzenia i cierpliwości oraz spokoju bo to się przydaje.

więcej

Jak płacić niani za dwoje dzieci na raz?

1 wypowiedź Kawiarenka - pogaduszki o wszystkim, 18.05.2009 04:17, ostatnia Wypowiedź:

Pracuję w Wawie i za opiekę nad jednym dzieckiem mam płacone 10 zł/h a za dwoje 15, rozliczane godzinowo...

więcej

niania ze Swarzędza - czy ludziom nie chce się pracować?

1 wypowiedź Od czego zależą poszukiwania, 21.04.2009 19:57, ostatnia Wypowiedź:

Karolina P.
Ze swojej strony proponuję rozgraniczyć te dni, gdy niania jest z 1 dzieckiem, a gdy jest z 2... zwyczajnie podać inne stawki, za opiekę nad 1 i nad 2, to się bardziej Pani opłaci, i będzie uczciwe, no chyba, że dziecko (to starsze) dużo choruje i wtdy to się opłaci bardziej, ale ...... niani.


Z doświadczenia wiem że jest to bardzo dobre rozwiązanie. Pracuję w Warszawie i zarabiam 10zł/h gdy opiekuje się jednym szkrabem natomiast gdy z różnych względów opiekuję się dwójką (5 miesięcy i 3 latka) dostaję 15 zł/h. I to mama dziewczynek tak "wymyśliła" dodam że z tą rodziną pracuję od ponad 1,5 roku.
Dobrym rozwiązaniem jest (przynajmniej w moim przypadku) prowadzenie specjalnego notesu/kalendarza w którym zapisuje się godziny w jakich pracowała niania, z wyszczególnieniem czy pracowała z jednym czy z dwójką dzieci...   

więcej