Anna Z

Anna Z

 • Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza - Pies
  Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Wizyty u weterynarza , Opieka u opiekuna - Kot
  Opieka całodobowa , Opieka w domu właściciela , Opieka u opiekuna - Inne zwierzaki
 • Wynagrodzenie: od 0 zł za godzinę
 • Lokalizacja: Poznań Nowe Miasto
 • Ostatnio aktywny: 13 maj 2019 13:49
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Konto Praca od zaraz Konto Praca od zaraz
 • Sprecyzowane usługi Sprecyzowane usługi
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe
 • Potwierdzona tożsamość Potwierdzona tożsamość
 • Album zdjęć Album zdjęć

Jestem uczennicą zaoczną w technikum weterynaryjnym. Skończyłam też liceum o profilu socjalnym.
Miłość do zwierząt czułam od zawsze. Towarzyszyły mi jeszcze przed narodzinami. Przyjaciółmi w moim domu były już psy, koty, króliki, chomiki, myszy, papugi, żółwie, a nawet rybki. Miałam przyjemność odebrać dwa porody suczek i jeden kotki. Wychowywałam ich małe przez kilka miesięcy. Zajmowałam się też zwierzakami po operacjach. Mam doświadczenie przy podawaniu leków i zastrzyków, zakrapianiu oczu, czy zmienianiu opatrunków i czyszczeniu ran. Jestem osobą aktywną, więc nawet kilkugodzinne spacery z podopiecznym nie są mi straszne.
Opieka nad zwierzętami to przyjemność, dzięki której może wpaść trochę grosza. Mogę przyjąć je pod swój dach, jeśli tylko dogadają się z kotem.

Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza - Pies
Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Wizyty u weterynarza , Opieka u opiekuna - Kot
Opieka całodobowa , Opieka w domu właściciela , Opieka u opiekuna - Inne zwierzaki

Zdjęcia

wszystkie (9) »
Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  W święta zajmowałam się 8- letnim labradorem. Jak to wszystkie psy tej rasy, nie sprawiał problemów i był bardzo przyjazny. Podawałam mu tabletki, karmiłam i wyprowadzałam na spacer 3 razy dziennie.
  Obecnie wyprowadzam kilkumiesięcznego labradora. Zajmuję się nim 2 razy w tygodniu w godzinach przedpołudniowych.
  Kolejnym moim podopiecznym jest kilkumiesięczny terier rosyjski. Piesek boi się wielu rzeczy i niechętnie wychodzi na spacery, jednak poświęcam mu co najmniej godzinę, żeby go rozruszać i pomóc pozbyć się lęków. Nim z kolei zajmuję się dorywczo, czasem nawet 3 razy w ciągu dnia.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Najbardziej w opiece nad zwierzętami lubię oczywiście samą możliwość kontaktu z nimi. Fascynują mnie ich odmienne osobowości, przyzwyczajenia, łatwość szkolenia u nich nawyków, czy nawiązywania kontaktów. Każdy zwierzak jest indywiduum, jednak wszystkie są tak samo kochane. Nie wyobrażam sobie nie mieć z nimi żadnej styczności, a jak wiadomo: im więcej, tym lepiej.

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Jak już wspomniałam, kształcę się na technika weterynarii. Uważam, że to przydatna wiedza przy opiece nad zwierzętami. Poza tym, odkąd pamiętam, czytałam książki, czy artykuły o wszelkich gatunkach. Świat zwierząt fascynował mnie od zawsze, w końcu to nasi bliźni i towarzysze życiowi. Na ich temat będę się pewnie dowiadywać nowych rzeczy przez całe życie. Każdy kontakt ze zwierzakiem, uczy mnie czegoś nowego.

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  Pytanie o cenę usług zawsze jest dla mnie najtrudniejsze. Opieki nad zwierzętami nie uważam za pracę, główne źródło zarobku mam zgoła inne. Traktuję to bardziej na zasadzie przyjemności, spędzenia mile wolnego czasu i pomocy innym. Wiadomo, jeśli mogę przy tym zarobić jakiś dodatkowy grosz, to jest to układ idealny. Dlatego nie potrafię wycenić swoich usług i zostawiam tę sprawę w całości osobie zlecającej. Wiem, że to może być problemem, ale jak można wycenić czas przyjemnie spędzony z drugą istotą.