Barbara O

Barbara O

 • Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Szkolenia i tresura , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza - Pies
 • Wynagrodzenie: od 50 zł za godzinę
 • Lokalizacja: Kraków Podgórze
 • Ostatnio aktywny: wczoraj 15:26
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowane usługi Sprecyzowane usługi
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe
 • Album zdjęć Album zdjęć
 • Zweryfikowane referencje Zweryfikowane referencje
 • Posiada własną stronę internetową Posiada własną stronę internetową

Pomyślałeś o świętach / Sylwestrze/Feriach?NAPISZ lub ZADZWOń!

Witam Serdecznie Wszystkich,

I speak Englis, Spanish and Italian.

Mam na imię Barbara i kocham zwierzęta. Ale moją pasją są psy. Od ponad 2o lat się nimi zajmuję gdyż, zawsze rodzice dawali mi możliwość posiadania psa.

Jeżeli chcecie spokojnie spędzić wieczór w psim towarzystwie ( nawet jeżeli dopiero czekacie na przyjęcie psiaka ), na moim blogu są filmy i książki o psach. Oglądnięte filmy i przeczytane książki. Każda coś wniosła do naszej relacji PIES-PRZEWODNIK.

A może masz problem z psiakiem ? Pomogę :-)

Pojawiają się też artykuły, czasem recenzje książek, seminariów na moim blogu, gdyż korzystam z każdej nadarzającej się okazji aby uczestniczyć w seminariach i szkoleniach .

(***) -literatura/

Zapraszam również do kontaktu poprzez moją stronę na której mogą Państwo znaleźć moją ofertę : (***) .

Staram się dbać tak samo o psy którymi się opiekuję.

Będą wybiegane i szczęśliwe Mogę też nauczyć ich nowych komend.

Od 2016 roku wyprowadzam psy na (***) lub więcej minut!
Ustal długość spaceru przed umówieniem się, gdyż cena będzie zróżnicowana od czasu na jaki chcesz aby przespacerować psa!

(***)

Bez względu na lokalizację dojadę do Ciebie jeżeli tylko czas mi na to pozwoli.
Dlatego najlepiej skontaktuj się kilka dni wcześniej.

Do zobaczenia,

Barbara

Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Szkolenia i tresura , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza - Pies

8 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez OpiekaZwierzat.pl

  "Pani Barbara jest bardzo otwartą i miłą osobą, szybko zawiera dobry kontakt z ludźmi, a także z psami :) Ma duże doświadczenie, potrafi zapewnić zwierzakom profesjonalna opiekę, dba o ich bezpieczeństwo na spacerach, zna sie na prawidlowym karmieniu i jest zaangażowana w ich codzienny trening behawioralny. Psiaki traktuje z czułością i zrozumieniem, objasnia ich zachowanie właścicielowi, zna się także na opiece zdrowotnej nad czworonogami. Dodatkowa korzyścią jest duża elastyczność zakresu obowiązków i godzin pracy. Z całego serca polecam współpracę z panią Basią."

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez OpiekaZwierzat.pl

  "Pani Barbara jest bardzo otwartą i miłą osobą, szybko zawiera dobry kontakt z ludźmi, a także z psami :) Ma duże doświadczenie, potrafi zapewnić zwierzakom profesjonalna opiekę, dba o ich bezpieczeństwo na spacerach, zna sie na prawidlowym karmieniu i jest zaangażowana w ich codzienny trening behawioralny. Psiaki traktuje z czułością i zrozumieniem, objasnia ich zachowanie właścicielowi, zna się także na opiece zdrowotnej nad czworonogami. Dodatkowa korzyścią jest duża elastyczność zakresu obowiązków i godzin pracy. Z całego serca polecam współpracę z panią Basią."

 • Potwierdzona przez OpiekaZwierzat.pl

  "Basia jest profesjonalistką. Oprócz opieki nad pieskiem doradzi i wesprze w tematach dotyczących naszego pupila. Dzięki licznym szkoleniom i wielkiemu sercu jest cudownym opiekunem. Basia jest osoba bardzo kontaktową i kocha psy, co widać i czuć już przy pierwszym kontakcie. Polecam!!! "

 • Potwierdzona przez OpiekaZwierzat.pl

  "Basia ma wspaniałe podejście do psów. Łączy fachową wiedzę kynologiczną, lata doswiadczeń i wielkie serce do zwierząt. Spacery edukacyjne z moim beaglem przyniosły oczekiwane rezultaty, a rady Basi pozwoliły mi lepiej zrozumieć psie zachowania. Polecam jej usługi innym osobom potrzebującym edukacji/ zmiany złych zachowań i przyzwyczajeń psa, bądź po prostu pewności zostawienia go w dobrych rekach na spacerze."

 • Potwierdzona przez OpiekaZwierzat.pl

  "Pani Barbara wyprowadzala mojego owczarka niemieckiego przez okres 6 miesiecy. Celem byly spacery oraz szlif komend i poprawa zachowania Tinto wzgledem innych psow. Widac lekka poprawe w zachowaniu. Pani Barbara nie odwoluje spacerow, stale sie szkoli i ma dobre podejscie do swoich podopiecznych. "

 • Potwierdzona przez OpiekaZwierzat.pl

  "Pani Basia to najlepsza opcja opieki nad psami,jaką tylko można sobie wyobrazić.Jej praca nie ogranicza się tylko do zwykłych spacerów,obejmuje również rozwiązywanie problemów behawiorslnych oraz wychowawczych.psy pod opieką Pani Basiu są zadowolone,wybiegane i zaopiekować w 100%.Bardzo gorąco polecam wszystkim miłośnikom psów,którzy szukają fachowej pomocy"

 • Potwierdzona przez OpiekaZwierzat.pl

  "Pani Barbara Olewnik zajmowała się opieką nad moim psem Bako (labrador adoptowany z urazami zarówno fizycznymi - połamana łapa, jak i psychicznymi - wiele lęków) a więc nie był to łatwy pies i tylko osoba z bardzo profesjonalnym podejściem mogła go opanować. Sama byłam po operacji kolana więc nie mogłam wychodzić na spacery a mieszkam sama. Trwało to od pocz.sierpnia do końca listopada br. Spacery pani Basi i praca z Bako zasadniczo zmieniły jego zachowania, nauczył się nie ciągnąc na smyczy i nie reagować agresywnie na inne psy oraz ustabilizował się i uspokoił. Jest teraz przyjaźniejszy wobec obcych ludzi i zwierząt. Kawał dobrej roboty! Dziękuję!! Polecam każdemu kto ma na uwadze dobro swoje swojego psa!"

 • Potwierdzona przez OpiekaZwierzat.pl

  "Oddałem psa pod opiekę pani Basi na kilka godzin. Bardzo profesjonalne i osobiste podejście do zwierząt. Polecam każdemu kto szuka profesjonalnej, bezstresowej i uczciwej opieki nad swoim zwierzakiem."

 • Potwierdzona przez OpiekaZwierzat.pl

  "Bardzo kompetentna osoba, która ma bardzo dobre podejście do psów. Widać, że potrafi i lubi pracować ze zwierzętami. Z czystym sumieniem mogę polecić tę osobę innym ludziom chcącym pozostawić swojego czworonoga w dobrych rękach."

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  W wakacje 2015 roku zajmowałam się podczas okresu wakacyjnego mieszańcem mopsa/ chichuachua który pogryzł właścicielki. Pracowałam ponad tydzień nad socjalizacją psa którego chciano oddać ze względu na jego zachowanie....Pies szczęśliwie został w swoim domku :-).
  Pracowałam również z Wyżłem Weimarskim, który z perspektywy jednego z właścicieli był agresywny z mojej potrzebował ruchu , co mu zapewniałam podczas spacerów :-).
  Obecnie Pracuję ze szczeniaczkiem rasy Thai Ridgeback, który na początku był bardzo wycofany i niezsocjalizowany, ale dzięki temu że pracujemy nad tym jakiś czas jest ogromna zmiana, bez porównania do stanu początkowego.
  Pracuję również z Border Collie ( rocznym) który jak to Border zaganiał :P . Wychodzimy sobie na spacery bez zaganiania :-), za to bawimy się. Zminimalizowaliśmy również 'wymuszające szczekanie".
  Wymieniłam jedne z ciekawszych zleceń :-)

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Psy i możliwość pracy z nimi. Poznawania ich charakterów. Możliwość spędzania aktywnie i przyjemnie czasu. Szkolenie psów i wykorzystywanie ich naturalnych umiejetności.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Sprawdzić czy lubi psy :-) Obserwować zachowanie .Zobaczyć jakie ma podejście do psiaków. Jaki ma kontakt z psami?Czy pracuje z psami zachęcając je do wykonania zadania a nie siłą! Czy psy na jej widok się cieszą? Ile czasu z nimi spędza. Czy potrafi zdobyć zaufanie psów? Czy potrafi się z nimi bawić?

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Żeby być jak najbardziej szczerym w odpowiadaniu na pytanie które zadam. Jestem po to aby psy spędzały szczęśliwie i ciekawie czas, więc każde kłamstwo zaszkodzi psu lub innym.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Pracuję z pasją. Lubię towarzystwo psów. Dbam o ich dobro.Samopoczucie. Staram się aby spacer był zabawą, nauką i relaksem.Wszyscy się dobrze bawią i o to przecież chodzi, aby dobrze spędzić czas. A do tego czasem czegoś się nauczyć albo utrwalić coś co kiedyś było nauczone.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Czy mojego psa można nauczyć tego żeby był grzeczny jak Pani pies? ( czyli o posłuszeństwo chodzi).
  Odpowiadam że tak. Ponieważ psy są bardzo mądrymi stworzeniami i w 90% nawet psu z którym wcześniej nie pracowano ( tzn nie uczono go ) będziemy w stanie nauczyć go czegoś nowego.
  Ale oczywiście nauka może trwać długo.

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Chciałabym aby osoby z których psami pracuję, wiedziały że praca z psami może udać się tylko wtedy jeżeli sami wierzymy w zmiany i stosujemy się do obranego wcześniej planu.
  Te psy z którymi pracuję wiedzą o tym że jestem przystępną osobą ale nie zawsze mogą ze mną żartować.

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Kocham psy. Pracowałam zawsze w biurze. Ale po pracy robiłam kursy związane z psychiką czy wychowaniem psów. Zawsze tłumaczę na wystawach międzynarodowych. Spędzam ogromne ilości czasu z moim ( i znajomych ) psem. Więc jak myślisz dlaczego zaczęłam pracować z psami :-) ?

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Biorę udział w różnych rodzaju szkoleniach i seminariach, w swoim mieście, kraju ale nie tylko. Ze względu na to że mówię w języku angielski, hiszpańskim i włoskim kontaktuję się również z kolegami i koleżankami z innych krajów. Raz do roku organizuję Flaci Zlot w Krakowie dla właścicieli z Całej Polski Flat Coated Retrieverów, gdzie rozmawiamy o osiągnięciach i problemach psów tej rasy. Ponadto jestem administratorem i założycielem grup na FB: Flat Coated Retriever Polska ( flaciki) i Chart Afgański Polska aby mieć ciągły dostęp do aktualnych psów konkretnych ras. Ponadto czasem tłumaczę na wystawach w językach w których mówię. Oczywiście czytam wiele książek i często rozmawiam o "psich" nowościach z "psiarzami ".

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  Cennik jest rzeczą skomplikowana, ponieważ lubiąc swoją profesję ciężko często brać za to pieniądze.
  Dlatego często staram się dopasować do klientów, psa i sytuacji. Bo każdy z nich ma inną historię, wymagającą więcej lub mniej pracy z mojej strony.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Cierpliwość i doskonały kontakt z psami. Pasja, gdyż podejmuje się pracy ( jak dotąd) z każdym psem z pozytywnym rezultatem. Różnorodne praktyki pracy i zabawy z psami zdobyte praktycznie i teoretycznie. Ciągle pogłębiane.