Beata

Beata

 • Usługi: Opieka całodobowa , Szkolenia i tresura , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Usługi pielęgnacyjne - Pies
  Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Usługi pielęgnacyjne - Kot
 • Wynagrodzenie: od 25 zł za godzinę
 • Lokalizacja: Warszawa Mokotów
 • Ostatnio aktywny: 18 luty 2019 14:57
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowane usługi Sprecyzowane usługi
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe
 • Album zdjęć Album zdjęć

Witam. Psami interesuje sie od zawsze. Moją przyszłość wiąże ze szkoleniem psów oraz opieką nad nimi.

Moje doświadczenie w zajmowaniu się psami obejmuje liczne wyjazdy na psie obozy szkoleniowe, praca z własnymi zwierzętami, oraz obcymi. Ciągłe pogłębianie wiedzy na temat psiej psychiki poprzez uczestniczenie w seminariach dotyczących behavioru i szkolenia psów, a także czytanie książek o tej tematyce.

Inna moją pasją jest rysowaniemalowanie zwierząt. Czym zajmuję sie w wolnych chwilach.

Usługi: Opieka całodobowa , Szkolenia i tresura , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Usługi pielęgnacyjne - Pies
Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Usługi pielęgnacyjne - Kot

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  1. Niewielki pies ze schroniska, spacerując przy ulicy na smyczy miał blokady, nie chciał iść do przodu, zapierał sie. Po 4 spotkaniach pies odblokowany, porusza sie bez stresu na smyczy przy ulicy.

  2. Pomoc przy wyprowadzaniu średniej wielkości pieska na spacery poranne, kiedy właściciel nie miał czasu.

  3. Spotkania szkoleniowe w zakresie podstawowego posłuszeństwa-gończy polski 2letni pies. Efekty spore, pies spokojniejszy, pan również lepiej panuje nad zwierzakiem.

  4. Pomoc w zrozumieniu psiego zachowania -dlaczego pies przy zakładaniu smyczy, szelek warczy. I co robić by uniknąć niepożądanego zachowania psa. Efekt- pies mniej nerwowo podchodzi do tematu zakładania szelek czy obroży.

  5. Obszczekiwanie rowerów- nauka troche trwałą ale z dobrymi skutkami. Pies-mix owczarka.

  6. Pies mix ze schroniska bał sie schodzić ze schodów na klatce- po 2 spotkaniach schodzi bez oporów.

  7. Sunia średniej wielkości na spacerach bała sie kiedy coś wystrzeliło- czym prędzej chciała wrócić do domu. Po trenowaniu w czasie kiedy coś wystrzeliło uczy sie uspokajać. Nauka w trakcie.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?


  Uśmiech na pysku psa, szczęśliwego po udanym spacerze . Radość na twarzy właściciela gdy jego pupil nie sprawia już problemów. Merdanie psiego ogona, w zaufaniu , że nie spotka go już przykrość, że coś co go wystraszyło -teraz będzie tylko obojętnym punktem na horyzoncie. Człowiek który z uśmiechem wychodzi ze swoim zwierzakiem na spacer, wiedząc że jego pupil bedzie wracał na wołanie i nie bedzie skakał na innych. Pies mający zaufanie do człowieka, że ten rozumie jego potrzeby..


  Te małe i większe sprawy- łączą się w całokształt mojej pracy-przynoszącej korzyści dla obu stron.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Moje usługi wyróżniają się tym, że podczas spaceru z psem, szkolę go na posłuszeństwo. Atutem tu jest fakt, że chodząc z psem w różne miejsca, różnymi trasami - szkolenie przebiega bardziej efektywnie, gdyż proces nauczania jest prowadzony w różnych miejscach- czyli prościej mówiąc nasz pupil uczy się wykonywać komendy w każdym miejscu i w każdej okoliczności w której się znajduje. Zupełnie odwrotnie, kiedy psy szkolone są na każdym spotkaniu w tym samym, konkretnym miejscu- w takiej sytuacji uczą się owszem wielu pożytecznych rzeczy, jednak zostają one skojarzone z tym właśnie placem, i w efekcie po powrocie do codzienności przestają się słuchać. Zwyczajnie nie następuje generalizacja, która jest najistotniejszą zasadą w skutecznym szkoleniu psa, by słuchał nas na co dzień wszędzie.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Moją najmocniejszą stroną w pracy z psami jest pewność siebie w ich prowadzeniu, brak strachu w kontakcie z nimi co bardzo ułatwia szkolenie psa, ponieważ zwierzęta te wyczuwają doskonale nastroje ludzi , takie jak strach, spokój, opanowanie,pewność siebie czy radość człowieka. A to wszystko to nie magiczne moce, tylko sprawa ich doskonałego węchu, który informuje je o tych właśnie rozmaitych stanach-ciało podczas konkretnego stanu emocjonalnego wydziela różne zapachy. Pies w związku z tą umiejętnością zachowuje się odpowiednio do danego stanu- gdy wyczuje strach czy niepewność, jego chęć kontaktu z człowiekiem maleje, a przy tym współpraca i szkolenie również traci efektywność.

  Dodatkową zaletą spokoju jest jasność umysłu, dzięki temu człowiek zachowuje realistyczny ogląd sytuacji-gdy nagle coś się wydarza niezaplanowanego podczas spaceru- wtedy łatwiej kontrolować sytuację bez ulegania emocjom, które wtedy mogą pogorszyć daną sytuację.