Beata P.

Beata P.

 • Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Szkolenia i tresura , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Opieka u opiekuna - Pies
  Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Wizyty u weterynarza , Opieka u opiekuna - Kot
  Opieka całodobowa , Opieka w domu właściciela , Opieka u opiekuna - Inne zwierzaki
 • Wynagrodzenie: od 8 zł za godzinę
 • Lokalizacja: Bydgoszcz
 • Ostatnio aktywny: 01 wrzesień 2015 16:15
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowane usługi Sprecyzowane usługi

Od dziecka kochałam zwierzęta. Staram się jak mogę by było dla nich jak najlepiej. Spędziłam 3 lata w zoo opiekując się i sprzątając po tamtejszych zwierzakach :) Każda praca ze zwierzętami sprawi mi przyjemność :

Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Szkolenia i tresura , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Opieka u opiekuna - Pies
Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Wizyty u weterynarza , Opieka u opiekuna - Kot
Opieka całodobowa , Opieka w domu właściciela , Opieka u opiekuna - Inne zwierzaki

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Z pewnością wszystkie osoby to za każdym razem powtarzają, ale to, że mogę przebywać ze zwierzętami jest dla mnie przyjemnością, więc taka praca jest połączeniem z przyjemnościami. Zwierzęta mnie uspokajają i sprawiają, że jestem lepszym człowiekiem i nie myślę o tym co złe.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Najważniejsze: klient powinien przemyśleć to jakiej osoby oczekuje i czego potrzebuje jego zwierzak. Ponieważ nie do każdego zwierzaka nadaje się każdy opiekun. Niektóre np psy są bardziej strachliwe, czy też bardziej agresywne. Jeśli przeważa agresja, czy chociażby pies mocno szarpie za smycz potrzebuje osoby, która sobie poradzi, będzie w stanie utrzymać psa w ryzach. Nie można pozwolić by psa pełnego energii oddać w ręce drobnej, słabszej osóbki.
  Powinien również przemyśleć pytania które chce zadać przyszłemu opiekunowi, by móc wybrać najlepszego. Więc musi też wiedzieć jakiej odpowiedzi oczekuje.

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Czytam wszystko co mi wpadnie w ręce. Oglądam programy o zaklinaczach zwierząt i staram się wyciągać własne wnioski. Oczywiście nie trzymam się kurczowo czyiś porad - wolę wypróbować i znaleźć moim zdaniem jak najlepsze dla czworonogów.
  Do tego po raz kolejny zapisałam się na praktyki do ogrodu zoologicznego. Oprócz sprzątania wybiegów również trenuję zwierzęta (foki, żyrafy). Mogę tam obserwować zwierzęta oraz uczyć się sporo od ich opiekunów, którzy wiedzą na prawdę wiele o swoich podopiecznych.