Damian M.

Damian M.

 • Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Szkolenia i tresura , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Opieka u opiekuna , Opieka w hoteliku - Pies
  Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Wizyty u weterynarza - Kot
  Opieka całodobowa , Opieka w domu właściciela , Opieka u opiekuna - Inne zwierzaki
 • Wynagrodzenie: od 7 zł za godzinę
 • Lokalizacja: Katowice Centrum
 • Ostatnio aktywny: 07 sierpień 2015 12:31
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowane usługi Sprecyzowane usługi
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe
 • Potwierdzona tożsamość Potwierdzona tożsamość
 • Album zdjęć Album zdjęć

Jestem pozytywną i uśmiechniętą osobą. Kocham zwierzaki, lecz mieszkam w za małym mieszkaniu, aby posiadać własnego psa dlatego interesuje mnie opieka nad innymi zwierzakami. Z doświadczenia to na wsi posiadamy psy i dobrze się z nimi dogadujemy: Dodatkowo pracuje w Fundacji WARTA Goldena

Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Szkolenia i tresura , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Opieka u opiekuna , Opieka w hoteliku - Pies
Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Wizyty u weterynarza - Kot
Opieka całodobowa , Opieka w domu właściciela , Opieka u opiekuna - Inne zwierzaki

Zdjęcia

wszystkie (2) »
Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  W zeszłe wakacje opiekowałem się dwoma psami jako hotel. Pierwszy z nich to kilku-kilkunasto letni pinczer, chory na nowotwór okołoodbytniczy. Drugi to mieszaniec, młody 2 letni. Psom zapewnią pełną opiekę, sam jestem wolontariuszem w fundacji Warta Goldena.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Najbardziej lubię kontakt z psami. Od zawsze (przynajmniej tak mi mówią:) ) miałem z nimi dobry kontakt. Lubie się bawić, lubie biegać i jestem aktywny sportowo, więc długie spacery to dla mnie żaden problem. Dodatkowo w pobliżu zamieszkania znajduje się Dolina 3 Stawów, 10-15 min drogi dzieli mnie od Parku śląskiego. Czasem gdy mieszkam w innej dzielnicy to zabieram psy na działki gdzie mogą się swobodnie wybiegać.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Podstawą o jaką trzeba zapytać to doświadczenie w kontakcie z psiakami. Jest to bardzo ważne, ponieważ nie można oddać psa komuś kto nie zna się na nich, bądź dopiero zaczyna z nimi przygodę. Dodatkowo liczy się również miejsce zamieszkania (jak blisko do dużych zielonych terenów), ilość czasu jaką opiekun może poświęcić, oraz aktywność fizyczna opiekuna ;)

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Najczęściej klienci pytają mnie o: doświadczenie, wiek, aktywność fizyczną, miejsce zamieszkania. Jeżeli chodzi o doświadczenie to mimo młodego wieku, miałem już wiele styczności z zwierzętami. Sam posiadałem 3 psy, dodatkowo tresowałem inne "po znajomości". Potem rozpocząłem wolontariat w fundacji WARTA GOLDENA i byłem dla nich domem tymczasowym i trenerem. Aktywność fizyczna - duża, często biegam, uprawiam różne sporty. Miejsce zamieszkania to głównie kwestia dostępu do zielonych terenów. W moim wypadku jest to około 10-15min od dużych terenów zielonych

 • Opowiedz o ostatnio wykonywanym zleceniu, z którego jesteś najbardziej dumny(dumna).

  Najbardziej dumny jestem z swoich postępów z psami fundacyjnymi. Uczyłem ich posłuszeństwa i różnych komend, sztuczek co zawsze dobrze się kończyło. Dodatkowo jestem dumny z tego, iż nie zraziłem się, że zostałem pogryziony dość dotkliwie przez goldena (o którym później było głośno z powodu tej sytuacji). Mimo wielu odniesionych ran (w tym dalszy brak pełnej kontroli nad jednym palcem u ręki, kilka blizn i czasem napady bólu w nodze), już po powrocie do sił, wziąłem kolejnego goldena i pracowałem z nim jak gdyby nigdy nic wcześniej się złego w mej profesji nie wydarzyło :)

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  Jeżeli chodzi o cenę to jestem w stanie się porozumieć z właścicielem psa/kota. Wiele zależy od rasy, charakteru, wymaganego czasu na spacery. Ceny wahają się od 5-10zł/h. Jeżeli mówimy o psie z którym trzeba popracować, albo wymaga wybiegów (nie długich spacerów, lecz biegania), wtedy ustalamy stawkę indywidualnie. Jeżeli chodzi o trzymanie psiaka w domu to również zależy od psa, jego wieku, stanu zdrowia i potrzeb. Dodatkowo wymagam, aby właściciel udostępnił karmę, albo zwrócił za nią poniesione koszta na podstawie rachunków. Spisuje z takim opiekunem umowę dotyczącą daty odbioru psa, moich i właściciela zobowiązaniach i wynagrodzeniu. Biorę w pełni odpowiedzialność za zachowanie psa na spacerach i szkody w domach :)

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Determinacja. Jest to cecha, która często przeszkadza moim bliskim ze współżyciu ze mną. Jeżeli postanowię, że coś zrobię to do tego dążę. Często ucząc się na błędach. U psów dotyczy to głównie złych zachowań, ale również zwykłego treningu. Mój upór czasem nie zna granic i potrafię psa "męczyć" prawie "cały dzień", byleby zobaczyć poprawę w jego zachowaniu. Oczywiście nie robiąc mu przy tym nic złego :)