Emilia Chmielewska

Emilia C

 • Usługi: Opieka całodobowa , Szkolenia i tresura , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Opieka u opiekuna - Pies
  Opieka całodobowa , Wizyty u weterynarza , Opieka u opiekuna - Kot
  Opieka całodobowa , Opieka u opiekuna - Inne zwierzaki
 • Wynagrodzenie: od 2 zł za godzinę
 • Lokalizacja: Toruń
 • Ostatnio aktywny: 13 maj 2019 10:56
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowane usługi Sprecyzowane usługi
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe
 • Album zdjęć Album zdjęć
 • Posiada własną stronę internetową Posiada własną stronę internetową

Każdemu zawsze powtarzam i Ci co mnie znaja dobrze wiedza ze zwierzeta sa najwazniejsze dla mnie! Kocham je calym sercem! Nigdy obojętnie nie przejde jesli widze ze potrzebuja pomocy.

W Anglii przez 4 lata zajmowalam sie opieka nad psami, kotkami krolikami itp :) Wrocilam pol roku temu do Polski , kupilam mieszkanie i postanowilam zrobic przyslowiowe zoo u siebie ;)
Zawsze marzylam zeby otworzyc schronisko lub fundacje ...moze kiedys mi sie to uda, na dzien dzisiejszy musze pocieszyc sie innymi pupilkami swoje niestety niedawno straciłam :(

Oferuje profesjonalna opieke domowa dla psów, kotów oraz innych zwierząt towarzyszących, której obszarem "działalności " :) jest Toruń i okolice. Z myślą o komforcie Waszych pupili, zapewniam wygodę, bezpieczeństwo i ciepło domowego ogniska oraz przytulną rodzinną atmosferę do jakiej moi podopieczni przywykli na co dzień.

Zamierzam jeszcze w tym roku zostać certyfikowanym petsitterem, miłośniczką zwierząt, jest to moja pasja. Udzielałam również pomocy poszkodowanym pupilom poprzez wolontariat w schronisku, bądź też zapewniając im dom tymczasowy.

Zajmuję się kompleksową opieką nad zwierzętami towarzyszącymi, takimi jak: koty, psy, króliki, szynszyle, fretki, a także opieką nad gryzoniami, gadami, płazami, ptakami egzotycznymi, rybami akwariowymi i innymi.

Satysfakcja jaką czerpię z opieki nad Waszymi pupilami, a także zainteresowania z tym związane, pozwalają mi zapewnić zwierzętom świetne samopoczucie i bardzo dobre warunki.

Powierzenie opieki nad pupilem, kotem, psem, a nawet najmniejszym gryzoniem, to zawsze kwestia wymagająca dużego zaufania ze strony właściciela, a dla zwierzątka rozłąka często bywa źródłem stresu. Mając to na uwadze, jako doświadczony Opiekun, zapewniam indywidualne podejście do każdego pupila, przygotowanie i wiedzę o zachowaniu zwierząt, zaradność w trudnych sytuacjach oraz bardzo dobry kontakt ze zwierzętami, co pozwala na szybkie wyeliminowanie stresu.

Oferuję profesjonalną opiekę w domu Opiekuna, pielęgnację zwierząt, odpowiedzialność, rzetelność i mnóstwo cierpliwości, a także dobrą lokalizację do spacerów i zabaw na świeżym powietrzu, gdyż w moim mieście nie brakuje miejsc, które są idealne do wyprowadzania zwierząt.
Ale przede wszystkim, co najważniejsze, zapewniam naszym pociechom ciągłe zainteresowanie, dużo miłości i gwarant bezpieczeństwa :)

Każdy czworonożny przyjaciel jest traktowany indywidualnie i z najwyższą troską!

Usługi: Opieka całodobowa , Szkolenia i tresura , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Opieka u opiekuna - Pies
Opieka całodobowa , Wizyty u weterynarza , Opieka u opiekuna - Kot
Opieka całodobowa , Opieka u opiekuna - Inne zwierzaki

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Będąc w Anglii ostatnimi moimi zleceniami byly 2 pieski i kotek. Teraz jestem w Polsce i aktualnie zajmuje sie 7tygodniowym szczeniaczkiem:) Szczeniaczek jak wiemy potrzebuje dużo uwagi :)Wlasciciel prowadzi bardzo czasochłonne biznesy wiec ja wszystko wzielam na siebie. Szczeniaczka zabrałam do weterynarza , zaczelismy wlasnie odrobaczanie a juz niedlugo bedziemy sie szczepić :) Ciesze sie ze moge pomoc wlascicielowi wychowac pieska :) Sprawia mi to ogromna radosc bo wiem ze robie cos dobrego i dla pieska i dla wlasciela. Rowniez daje mi ogromna satysfakcje to ze sam wlasciciel zaufal mi bezgranicznie i nie boi sie ze cos sie moze wydazyc zlego.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Jeśli chodzi o pracę ze zwierzętami to lubię ją bardzo bo czuję się potrzebna.Lubię kontakt ze zwierzętami i opiekę nad nimi. Sprawia mi ogromną przyjemność poznawanie i dotarcie do zwierzęcia tak abym zyskała jego zaufanie, a także odkrywanie co najbardziej lubi, aby jak najaktywniej spędzać z nim czas. Większość naszych pupili spędza swoje życie niestety w domu, ponieważ takie mamy warunki mieszkalne, bardzo ważne jest więc to żeby zapewnić swoim podopiecznym jak najwięcej bodźców w jego otoczeniu, aby miały szczęśliwe życie i dzięki temu my również :)

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Najmocniejsze cechy:

  - posiadanie własnego zdania,
  - śmiałość,
  - żartowanie,
  - dystans do siebie,
  - dogadywanie się z ludźmi i ze zwierzetami! :)

  Potrafie wysłuchać każdego i zawsze staram sie pomoc jak tylko moge.