Ewa Steuer

Ewa S

 • Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Szkolenia i tresura , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Usługi pielęgnacyjne - Pies
  Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Wizyty u weterynarza , Usługi pielęgnacyjne - Kot
  Opieka całodobowa , Opieka w domu właściciela - Inne zwierzaki
 • Wynagrodzenie: od 30 zł za godzinę
 • Lokalizacja: Warszawa Ursynów
 • Ostatnio aktywny: 20 wrzesień 2019 00:02
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Konto Praca od zaraz Konto Praca od zaraz
 • Sprecyzowane usługi Sprecyzowane usługi
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe
 • Potwierdzona tożsamość Potwierdzona tożsamość
 • Album zdjęć Album zdjęć

Nazywam się Ewa i od dziecka wychowuje się w towarzystwie zwierząt. Już w kołysce posiadałam kocią strażniczkę, więc mam wrodzoną miłość do kotów.
Kiedy inne dziewczynki chciały być piosenkarkami, księżniczkami, ja mówiłam, że chcę być weterynarzem! Dziecięce plany nie doczekały się realizacji, a ścieżka zawodowa prowadziła mnie okrężną drogą jednak stwierdziłam, że marzenia trzeba realizować! Zapisałam się do technikum weterynarii, które z powodzeniem zaliczam. Odbyłam praktyki w gabinecie weterynaryjnym, które z pewnością nauczyły mnie więcej niż wszystkie poprzednie prace razem wzięte. Wreszcie poczułam, że jestem we właściwym miejscu... że wszystko pasuje. Mówią - rób to co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w życiu. Dokładnie tak się czuję!
Z uwagi na to, że posiadam 3 wspaniałe koty, musiałam się dokształcić z kociego behawioryzmu. Pomyślnie dokociłam rezydentkę dwójką braci i odpukać - poza ogromnym stresem w sylwestra spowodowanym przez fajerwerki, kocie relacje są bardzo dobre.

Jestem uczciwa i obowiązkowa a troska o zwierzęta nie pozwoli mi zaniedbać żadnej wizyty!
Ukończyłam kurs pierwszej pomocy przedmedycznej dla zwierząt towarzyszących.

Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Szkolenia i tresura , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Usługi pielęgnacyjne - Pies
Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Wizyty u weterynarza , Usługi pielęgnacyjne - Kot
Opieka całodobowa , Opieka w domu właściciela - Inne zwierzaki

Zdjęcia

wszystkie (5) »
Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  -opieka całodobowa nad kotem, karmienie, zabawa, sprzątanie kuwety.
  -opieka doraźna nad dwoma psami (w tym jeden lękowy, trudny). Suczka mieszaniec i samiec York. To suczka jest tym trudnym psem, ma problemy z zaufaniem i widoczne zmiany nastrojów. Parę dni trwało całkowite przekonanie jej do mnie, ale się udało, teraz nawet merda ogonem jak przychodzę do niej:) nic nie daje takiej satysfakcji jak zdobyte zaufanie zwierzęcia.
  -opieka doraźna nad psem lękowym - trudnym. Piesek prawie całe życie spędził w schronisku, adoptowała go cudowna kobieta, która od kilku miesięcy pracuje nad opanowaniem go. Pies jest mocno w swoim świecie na spacerach, uciekał, słabo zwraca uwagę na opiekuna. Pracujemy nad ładnym chodzeniem na smyczy, uczymy komend.
  No i moje cudowne 3 kociambry. Wszystkie mają po dwa lata, w tym jeden Cierpi na kocie ADHD. Każdy ma swoją ulubioną zabawę, inny charakter, staram się zaspokoić ich wszystkie potrzeby, choć czasem mam za mało rąk do głaskania:)

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Zwierzęta. Każde jest inne i wyjątkowe. Każdy przypadek uczy czegoś nowego. I jak zazwyczaj w swojej karierze zawodowej uciekałam od kontaktu z klientem, tak w przypadku opiekunów zwierząt trafiam na same przesympatyczne osoby, którym leży na sercu dobro ich pupilów (i nie tylko).

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Moim zdaniem kluczem do udanej współpracy jest zaangażowanie petsittera i zainteresowanie tematem. Podobnie jak z opieką do dzieci, musimy zupełnie zaufać osobie której powierzamy nasz skarb, który się nie poskarży jak bedzie coś nie tak. Ja osobiście wolałabym, żeby moim zwierzeciem zajmowała sie osoba wykształcona w tym kierunku. Więc o to bym pytała. Jednak najlepiej sie spotkać i zobaczyć osobę na zywo, jak się zajmuje, jak reaguje na nią zwierzę.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Cierpliwość i miłość do zwierząt. Jedno wynika z drugiego i jest ze soba nierozerwalne. Staram się zrozumieć zwierzę, jego potrzeby i charakter. Nie zrażam się drobnymi niepowodzeniami. Cofam się o krok i próbuję znów. Jestem czujnym obserwatorem, gdy mam jakieś podejrzenia co do stanu zdrowia (lub psychiki) zwierzęcia, otwarcie o tym mówię opiekunowi.