Iwona M

Iwona M

 • Usługi: Opieka całodobowa , Szkolenia i tresura , Spacery z psem , Opieka u opiekuna , Opieka w hoteliku - Pies
 • Wynagrodzenie: od 15 zł za godzinę
 • Lokalizacja: Warszawa Wawer
 • Ostatnio aktywny: 15 maj 2019 12:51
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Konto Praca od zaraz Konto Praca od zaraz
 • Sprecyzowane usługi Sprecyzowane usługi
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe

Jestem absolwentką zootechniki i od lat zajmuję się zwierzętami. Moje dwie pasje to konie i psy, z którymi trenuję agility. Mieszkam pod Warszawą, w domu na dużej ogrodzonej działce, w pobliżu lasu. Tam właśnie chętnie zabiorę każdego psa na kilka godzin dziennie, żeby spędził aktywnie czas, podczas gdy właściciel jest w pracy. Zapewnię mu długie spacery (z innymi psami lub oddzielnie), zabawę, aktywny wypoczynek, naukę podstawowych komend, aportowania, etc. Po takim dniu każdy zwierzak będzie pozytywnie zmęczony i zadowolony.
Dodatkowo chętnie zajmę się każdym psem przez okres nieobecności właściciela, np. podczas urlopu. Pies zamieszka ze mną i moimi własnymi zwierzętami i będzie bardzo aktywnie spędzać czas.

Usługi: Opieka całodobowa , Szkolenia i tresura , Spacery z psem , Opieka u opiekuna , Opieka w hoteliku - Pies

Zdjęcia

wszystkie (1) »
Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  W ostatnim czasie przez tydzień opiekowałam się śliczną border terierką i 11-letnim weteranem labradorem. Terierka miała zapewnione mnóstwo ruchu, a labrador zasłużony spokój i odpoczynek na świeżym powietrzu.
  Jednym z ostatnich zleceń był też samiec beagla, który trafił do nas tylko na dwie noce, ale szybko się zadomowił i zaprzyjaźnił z naszymi rodzinnymi zwierzętami.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Najbardziej lubię kontakt ze zwierzętami i poznawanie ich psychiki. Każdy pies, czy inne zwierzę to wielka indywidualność i do każdego trzeba tak podchodzić. Nie da się postępować szablonowo. Zwierzęta zmuszają do kreatywności, uczą nas cierpliwości i empatii. Nie mogłabym zrezygnować z życia ze zwierzętami, chyba już uzależniłam się od ich obecności w moim życiu.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Zaproponowałabym wstępną rozmowę na temat potencjalnie powierzonego zadania, w której zainteresowany powinien zapytać o posiadane przez opiekuna doświadczenia w tej dziedzinie, kwalifikacje (odbyte szkolenia, etc.) oraz o jego dbałość o bezpieczeństwo powierzonych mu zwierząt.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Chciałabym przede wszystkim wiedzieć, czy praca opiekuna ściśle wiąże się z pasją i miłością do zwierząt, czy też może wynika głównie z przyczyn finansowych. Chciałabym wiedzieć, czy opiekun sam jest właścicielem zwierząt, czy pracuje z nimi na co dzień, czy tylko dorywczo. Chciałabym też upewnić się, że opiekun posiada niezbędną wiedzę fachową w danej dziedzinie.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Czy w miejscu, do którego oddaję zwierzę, przebywają inne zwierzęta?
  Czy opiekun będzie 24 godziny na dobę ze zwierzętami?
  Czy zwierzę będzie miało zapewnioną odpowiednią ilość ruchu?
  Czy będą przestrzegane zasady bezpieczeństwa?
  Czy będą zapewnione domowe i przyjazne warunki dla naszego pupila?

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Klient powinien uważnie wybrać opiekuna dla swojego pupila, powinien zastanowić się nad tym, czy zwierzę może bezpiecznie przebywać z innymi zwierzętami, czy też będzie wymagało oddzielnego wypuszczania na spacery, etc. Powinien upewnić się, że oddaje zwierzę w zaufane ręce.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Przede wszystkim zajmuję się tym z pasji i miłości do wszelkiego gatunku zwierząt, kwestia finansowa jest u mnie na drugim miejscu. Poza tym uważam się za profesjonalistkę w dziedzinie zajmowania się psami, zwierzęta oddane mi pod opiekę są bezpieczne i mają zapewnione bardzo dobre warunki.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Najczęściej klienci pytają mnie o obecność innych zwierząt, która zależy od okresu w roku. Jednak zawsze, bez względu na ilość przebywających u mnie zwierząt, zapewniam bezpieczne warunki - pilnuję, aby nie doszło do nerwowych sytuacji i aby każdy pies czuł się komfortowo. Zwierzęta agresywne przebywają oddzielnie, mają spacery w innym czasie, etc.

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Jest to praca czasochłonna i wymagająca odpowiedniej wiedzy fachowej z dziedziny behawioryzmu i postępowania ze zwierzętami. Jest to odpowiedzialne zajęcie, podczas którego przydaje się też wiedza z zakresu budowy i fizjologii zwierząt oraz bardzo ważne jest nabyte już i wciąż nabywane doświadczenie.

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Wszystko zaczęło się od opieki nad psami znajomych i rodziny podczas ich urlopów. Wszyscy byli zawsze zadowoleni, a mi spodobało się towarzystwo tych wszystkich czworonożnych pupili u mnie w domu i zdecydowałam się rozszerzyć działalność w tej dziedzinie o nowych klientów.