Justyna B

Justyna B

 • Usługi: Opieka całodobowa , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Opieka u opiekuna - Pies
  Opieka całodobowa , Opieka u opiekuna - Inne zwierzaki
 • Wynagrodzenie: od 8 zł za godzinę
 • Lokalizacja: Bytom
 • Ostatnio aktywny: 31 październik 2017 17:55
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowane usługi Sprecyzowane usługi
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe
 • Album zdjęć Album zdjęć

Dzień dobry,nazywam się Justyna,opieka nad psami jest moją pasją.W moim domu od kilku miesięcy mieszka z nami Charcik Włoski ,jest to chłopiec o imieniu Tymon. Timi jak zdrobniale do niego mówimy jest psem bardzo energicznym(jak to chart ;) ) o bardzo łagodnym przysposobieniu,uwielbia wszystkie psy od tych dużych po maluteńkich tak jak on. Jeśli chodzi o mnie,to od poniedziałku do piątku pracuje,więc opieką nad milusińskimi zajmuje się głównie w weekendy ,chociaż jest to kwestia do dogadania.Mieszkamy blisko parku więc o ile pogoda dopisuje mamy nieograniczone możliwości spędzania czasu na wolnym powietrzu.
Pieski które były pod moją opieką to między innymi : Terrier Rosyjski-Negro,Pudel -Roksi, Gończy Polski - Guinness, Terrier -Budy oraz York -Casio. Na co dzień jesteśmy uczestnikami różnych wystaw oraz zawodów "coursing". Interesujemy się pozytywnymi technikami wychowania psów jak i metodami wychowania poprzez zabawę i sport.Często można nas spotkać w parku miejskim w Bytomiu,Radzionkowie oraz w Parku Śląskim gdzie często odwiedzamy wybieg dla psów.
Jeśli chodzi o zakres moich usług to chętnie zaopiekuję się Twoim pupilem przez cały dzień,bądź np. cały weekend w moim domu.Jesteśmy w stałym kontakcie z zaprzyjaźnionym weterynarzem.
Myślę że wszyscy właściciele którzy powierzyli mi swoje pociechy pod opiekę cenili we mnie to że podczas mojej opieki nad pieskiem nie było ani chwili nudy,zawsze spędzamy aktywnie czas tak,aby w momencie kiedy odbierasz swojego ukochanego psa -widzieć radość i zmęczenie po świetnie spędzonym czasie razem.
Jeśli chcesz dowiedzieć się na mój temat więcej zapraszam do kontaktu tu bądź przez facebooka - Justyna Białek

Usługi: Opieka całodobowa , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Opieka u opiekuna - Pies
Opieka całodobowa , Opieka u opiekuna - Inne zwierzaki

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Opieka przez cały weekend -York Casio i opieka nad Terrierem -Budym.
  Pieski były bardzo grzeczne i opieka nad nimi to była czysta przyjemność.
  Ze względu na dobrą pogodę większość czasu spędziliśmy w parku miejskim w Bytomiu

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Najbardziej w pracy ze zwierzętami lubię to iż zwierzęta zawszę są szczere ,zawsze pokazują to na co mają ochotę,co im się podoba a co akurat nie a także to że psy kochają bezinteresownie ,jest to miłość szczera.Kocham w tej pracy to,że mogę się realizować,spędzać czas z Państwa pieskiem i będzie to korzystny czas dla Państwa,dla mnie i dla pieska ;)