Kamila K

Kamila K

 • Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Szkolenia i tresura , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Opieka u opiekuna , Usługi pielęgnacyjne - Pies
  Opieka w domu właściciela , Wizyty u weterynarza , Usługi pielęgnacyjne - Kot
  Opieka całodobowa , Opieka w domu właściciela , Opieka u opiekuna - Inne zwierzaki
 • Wynagrodzenie: od 12 zł za godzinę
 • Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
 • Ostatnio aktywny: 07 maj 2018 15:50
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowane usługi Sprecyzowane usługi
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe
 • Album zdjęć Album zdjęć

Chętnie zaopiekuję się łagodnym, nie agresywnym psem. Wiek i wielkość bez znaczenia. Regularne spacery, zabawa, szkolenie, posiłki o stałych porach, ewentualnie dodatkowo wizyty u weterynarza. Doświadczenie w opiece nad psami (spaniele, amstaffy, mieszańce) i małymi zwierzętami domowymi. Siemianowice, Katowice.

Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Szkolenia i tresura , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Opieka u opiekuna , Usługi pielęgnacyjne - Pies
Opieka w domu właściciela , Wizyty u weterynarza , Usługi pielęgnacyjne - Kot
Opieka całodobowa , Opieka w domu właściciela , Opieka u opiekuna - Inne zwierzaki

Zdjęcia

wszystkie (7) »
Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Dom tymczasowy dla zwierząt schroniskowych - dwóch amstaffów - 1,5 i 6-letniego (spacery, szkolenie, karmienie, wizyty u weterynarza. Opieka nad rocznym spanielem. Całodobowa opieką nad 5-letnim spanielem. Opieka nad 6-tygodniowym szczeniakiem - wizyta u weterynarza (odrobaczenia, szczepienia, zabezpieczenie przed kleszczami), karmienie, sprzątanie, zabawa.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  W swojej pracy najbardziej lubię przywiązanie, oddanie i wdzięczność czworonoga. Uwielbiam uczyć psa nowych rzeczy i komend. Ważne jest także zadowolenie właściciela, bo to w końcu jego pupil :) Bywały sytuacje, kiedy pozostawiony u mnie pies bardzo się przywiązywał.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Najlepsze w tym co robią oraz najbardziej oddane są osoby, które posiadają już własne zwierzęta. Najtrudniej jest zajmować się zwierzakiem ze schroniska, ponieważ nie wiadomo przez co przeszedł oraz kto i w jaki sposób go skrzywdził. Każdy zwierzak, podobnie jak człowiek jest indywidualną istotą i potrzebuje wyjątkowego podejścia. Traktuje psa klienta jak swojego własnego pupila.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Jakie ma doświadczenie z psami? Czy opiekowała się psami trudnymi? Czy lubi to co robi? Zwierzętami w jakim wieku się zajmowała? Co wchodziło w skład jej obowiązków? Ile razy dziennie wychodzi na spacer z psami i jak długo? Czy potrafi nauczyć psa czegoś nowego? Czy jest osobą odpowiedzialną?

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Pierwsza myśl, to pewnie taka, czy osoba ta za opiekuje się psem, tak jak ja sam? Czy poznam swojego psa po powrocie? Czy pies będzie bezpieczny i zadowolony? Czy psu nic nie grozi? Czy osoba opiekująca się psem, miała już jakieś inne zwierzaki pod swoimi skrzydłami?

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Psy u nas w domu były zawsze, zaczęło się od amstaffa ze schroniska. Potem byliśmy domem tymczasowym dla wielu innych porzuconych psów ( i nie tylko psów). Mając dobre serce sama przygarnęłam wiele zwierzaków, które po prostu znudziły się ludziom, były to zarówno psy jak i chomiki, świnki morskie, króliki, szynszyle, papugi. Mimo takiej ilości zwierząt, każde z nich było traktowane indywidualnie i miało tak samo dobrą opiekę.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Pierwsze zawsze pada pytanie czy kocham zwierzęta i czy będę mogła zająć się ich psem przez konkretny okres czasu? Klienci pytają też, czy mam w domu jakieś swoje zwierzaki i czy będę mogła zająć się ich psem u mnie w domu? Oczywiście jestem zwierzakolubna. W domu mam aktualnie znalezionego przez znajomego szczeniaka, którego ktoś wyrzucił. Opieka nad zwierzątkiem klienta jest możliwa u mnie w domu, o ile jego pies zgadza się z innymi zwierzętami.

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Na pewno jakimi zwierzętami i w jaki sposób zajmowałam się do tej pory. Czy klienci byli zadowoleni, czy zwierzęta czuły się bezpieczne, czy biorę za nie pełną odpowiedzialność. U mnie każde zwierzę jest bezpieczne, dokarmione, wybawione, wyspacerowane i wypieszczone. Każdy będzie zadowolony :)

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Od najmłodszych lat przygarniałam zwierzęta, wyprowadzałam psy sąsiadów na spacer, opiekowałam się pupilami koleżanek czy kuzynek. Teraz kiedy już nie mieszkam z rodzicami i mam dużo wolnego czasu (nie pracuję zawodowo), mogę opiekować się zwierzętami ludzi, którzy nie mają na to czasu a chcą, żeby ich pupil miał jak najlepszą opiekę.

 • Opowiedz o ostatnio wykonywanym zleceniu, z którego jesteś najbardziej dumny(dumna).

  Ostatnio wykonywane zlecenie, z którego jestem najbardziej dumna, to raczej wolontariat niż praca ( byliśmy domem tymczasowym dla zestresowanego i nieradzącego sobie w schronisku amstaffa). Za opiekę nie dostałam pieniędzy, jedynie trochę karmy. Za akcesoria, weterynarza, witaminy i inne rzeczy zapłaciłam sama (ok 600zł w ciągu 3 tygodni). Udało nam się doprowadzić sumie do lepszego stanu, wyleczyć ją, odrobaczyć i odkarmić. Znaleźliśmy jej też nowy stały dom :)

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  Cennik moich usług nie jest skomplikowany, ale zależy od wielu rzeczy. Najniższa cena dotyczy samego wyprowadzania na spacery, dla pojedynczych zleceń cena jest wyższa (ok 15-16zł, zwłaszcza jeśli muszę dojechać dalej niż Katowice Brynów i Ligota), jeśli spacery są np. 3 dziennie to cena wynosi 10zł/h. Za opiekę (w domu właściciela) plus spacery 50zł/dzień dla stałej opieki 5 razy w tygodniu przez cały miesiąc. Za opiekę w moim domu - 70zł (z karmą i akcesoriami właściciela), 90 zł z moją karmą.

 • Napisz własne pytanie i odpowiedz na nie.

  Jaki masz stosunek do "ras agresywnych"?
  Żaden dobrze wychowany, odpowiedzialnie kochany pies nie będzie agresywny. I nie ważne czy to amstaff czy pitbull czy cane corso, czy inny tego typu pies. Uważam, że każdy pies zasługuje na miłość. Stereotypy zawsze będą istnieć, dopóki istnieją nierozważni ludzie.

 • Napisz własne pytanie i odpowiedz na nie.

  Czy opiekujesz się tylko wybranymi rasami psów?

  - Opiekuje się każdym psem, nie tylko rasowymi, ani nie tylko mieszańcami. Mam indywidualne podejście do każdego psa. Ważne, żeby Twój pies nie przejawiał agresji, bez względu na to czy jest pitbullem, yorkiem, czy kundelkiem. Jak go wychowasz, to już od Ciebie zależy. Nie mam uprzedzeń, ale potrafię wyczuć jaki charakter ma pies.