Karolina *

Karolina *

 • Usługi: Opieka całodobowa , Wizyty u weterynarza , Opieka u opiekuna , Usługi pielęgnacyjne - Pies
  Opieka całodobowa , Opieka u opiekuna - Inne zwierzaki
 • Wynagrodzenie: od 1 zł za godzinę
 • Lokalizacja: Radom
 • Ostatnio aktywny: 01 czerwiec 2016 14:02
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowane usługi Sprecyzowane usługi
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe
 • Album zdjęć Album zdjęć

Chcesz wyjechać na urlop? Masz za dużo pracy na głowie?
Jeśli masz psa lub inne zwierzątko i jeszcze nie wiesz, kto się nim zaopiekuje podczas Twoich wyjazdów - już teraz wybierz rozwiązanie najwygodniejsze dla Ciebie i Twojego pupila.

Zapewniam:
# Karmienie
# Spacery( do dyspozycji również ogrodzona posesja)
# Pielęgnacja
# Transport do weterynarza
# Transport do psiego fryzjera
# Cały pobyt i nocleg w domu
# Przyjazna atmosfera
# Zabawa

Oferuję:
# Opiekę długoterminową jak i doraźnie
# Elastyczny kalendarz opieki - sam(a) decydujesz na ile i kiedy
potrzebujesz mojego wsparcia
# Troskliwa opieka i pielęgnacja z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb

Coś o mnie : Mam 20 lat, jestem osobą odpowiedzialną, utrzymującą się samodzielnie. Mam duże doświadczenie w opiece nad zwierzętami. Jestem dostępna cały rok, w tym wakacje i ferie zimowe.

***Zapraszam Państwa wraz ze swoim pupilem na wstępną wizytę w celu wzajemnego poznania się. Możliwa rezerwacja terminu pobytu.
.

Skaryszew - ok. 10 km od Radomia.
(***)

Pozdrawiam!
Karolina

Usługi: Opieka całodobowa , Wizyty u weterynarza , Opieka u opiekuna , Usługi pielęgnacyjne - Pies
Opieka całodobowa , Opieka u opiekuna - Inne zwierzaki

Zdjęcia

wszystkie (2) »
Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Opieka w moim mieszkaniu, wyprowadzanie, karmienie, pielęgnacja itp.- Opieka nad yorkiem (miesiąc), opieka nad cocker spaniel angielski (20 dni), border collie (25dni), rottweiler (10dni) sznaucer (7dni)
  *opieka nad własnymi zwierzętami ( 2 suczki, york i sznaucer)

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Jeśli chodzi o pracę ze zwierzętami to lubię ją bardzo bo czuję się potrzebna, uwielbiam kiedy czy to pies czy to kot są zadowolone, kotki mruczą, oblizują pyszczki, lubię głaskać je, czuć, że się uspokajają. Mam yorka i sznaucera więc wiem jak sprawić, żeby zwierzątka były zadowolone.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Osobie szukającej osoby o moich umiejętnościach poradziłabym zatrudnienie mnie ;) Na poważnie, poradziłabym dokładnie przemyśleć to czego się oczekuje i powiedzieć to, nie ukrywać żadnych wad zwierzęcia, postarać się jak najwięcej przedstawić psiaczka, kotka, królika itp., aby nie było przykrych niespodzianek i nietypowych sytuacji. Przemyśleć i powiedzieć co opiekun ma robić, co zwierzę lubi, a czego nie, czy wymaga specjalnej opieki czy jest indywidualistą itp.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Chciałabym wiedzieć jak najwięcej o opiekunie, jeśli oddaję zwierzę do niego do domu to jakie warunki mieszkaniowe, czy ma dzieci, jeśli tak to w jakim wieku, jeśli spacery to jak często, ile czasu opiekun spędzał będzie ze zwierzątkiem, czy jest osobą odpowiedzialną - ile ma lat, jakie doświadczenie itp.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Czy osoba ma zwierzęta, czy ma doświadczenie w opiece nad zwierzętami, ile ma lat, ile czasu dziennie może poświęcić na opiekę nad zwierzęciem, ile czasu zwierzę pozostawałoby bez opieki, czy w razie kłopotów opiekun może zająć się zwierzątkiem dłużej niż było to ustalone

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Klient powinien się zastanowić czy chce oddać zwierzę do obcego domu, ile czasu pozostawia zwierzę, aby się umówić z opiekunem na konkretne dni, z ewentualnym zaznaczeniem czy termin jest stały czy coś może się zmienić, czego oczekuje od opiekuna, jakich usług

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Posiadam spore doświadczenie w pracy ze zwierzętami, jest to forma pracy, w której się spełniam. Lubię spędzać czas aktywnie, nadam się na opiekuna zarówno nadpobudliwego huskiego, jak i starszego jamniczka. Podejmę się opieki nie tylko nad psem, ale także nad innymi zwierzętami.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Jakie mieszkanie - dom wolno stojący z dużą posesją, na którym piętrze - parter, czy są dzieci - nie, czy są inne zwierzęta - 2 suczki w mieszkaniu, ile godzin bez opieki - zależnie od dnia raz może to być 1 godzina ale zwykle około 1-4, ile razy dziennie spacer - zależnie od potrzeby

 • Czy masz ulubioną historię z wykonywanej pracy? Jeśli tak - opisz.

  Czego nauczyły Cię zwierzęta?
  Zwierzęta nauczyły mnie, przede wszystkim cierpliwości i pokory. Cierpliwość to w tej profesji jedna z najważniejszych cech. Dzięki niej jesteśmy w stanie niezmiernie dużo osiągnąć i zaoszczędzić przykrości sobie i zwierzęciu. Ta cecha powinna charakteryzować się wszyscy opiekunowie.

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Chciałabym żeby wiedzieli, że to szczęście móc się zajmować zwierzakiem, nie jest to tyle praca co przyjemność i pasja o ile oczywiście ktoś kocha zwierzęta. Spędzanie czasu ze zwierzęciem to radość i odprężenie, dając mu serce otrzymuje się w zamian wiele radości

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Cieszę się, że mogę komuś pomóc a zarazem mieć chociaż przez moment radosna mordkę w domu ;) Wiem jak uciążliwe są wakacje czy wyjazd z psem zarówno dla właściciela jak i dla samego zwierzątka bardzo męczące więc po prostu pomagam ludziom poza tym bardzo kocham zwierzęta, to moja pasja.

 • Opowiedz o ostatnio wykonywanym zleceniu, z którego jesteś najbardziej dumny(dumna).

  Każde zlecenie jest wyjątkowe i z każdego jestem dumna. Najbardziej jednak chyba mając przez miesiąc w domu swoje dwie suczki, do tego psa border collie i kota udało się je pogodzić, dom stoi i zwierzaki całe i zadowolone. Każde dostało porcję miłości i nie czuło się pokrzywdzone.

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Kształcenie polega na czytaniu w internecie, poradników, książek, rozmowach ze znajomymi i przyglądaniu się zachowaniu zwierzaczków na ulicy, w domu. Często bywam w gospodarstwie agroturystycznym z końmi, kozami, drobiem, psami, kotami, królikami i staramy się pomagać, poznawać zachowanie zwierząt.

 • Opisz ostatnio wykonywany projekt / usługę. Czego dotyczył? Ile kosztował? Jak wiele czasu mu poświęciłeś (poświęciłaś)?

  Ostatnio wykonywana usługa to pobyt 10-letniego psa przez okres 3 tygodni. Był bardzo słaby i chory, trzeba było chodzić z nim na spacery bardzo powoli i uważać aby się nie przewrócił. Zlecenie polegało na spacerach 3 razy dziennie, karmieniu i pielęgnacji oraz podawaniu leków 3 razy dziennie.

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  Stawkę ustawiam po kontakcie z opiekunem, w zależności od zakresu obowiązków. Nie szukam wielkich zarobków, jedynie możliwości drobnego dorobienia sobie na wakacje :) Poszukuję zleceń jednorazowych, oraz na dłuższy okres czasu.

 • Jeśli miałbyś (miałabyś) doradzić osobie chcącej wykonywać Twoją profesję, co byś doradził (doradziła)?

  Każdy kto kocha zwierzęta i umie nawiązać z nimi kontakt może spróbować swych sił w pracy jako opiekun zwierząt. By robić to profesjonalnie warto się kształcić w tym kierunku i zdobywać jak najwięcej doświadczenia. Praca nie jest łatwa, gdyż opiekun musi pracować w każdych warunkach atmosferycznych, czasem opiekun przebywa cały dzień na mrozie czy deszczu spacerując z psami od rana do wieczora. Święta, długie weekendy czy wakacje to czas kiedy jest najwiecej pracy, nalezy więc zastanowić się nad tym czy jest się w stanie godzić się na taki rytm pracy. Dodatkowo to ogromna odpowiedzialność gdyż właściciel powierza opiekunowi swe ukochane zwierzątko i trzeba zrobić wszystko by je chronić i nie dopuścić do żadnej sytuacji zagrażającej jego zdrowiu lub życiu. Zawód ten powinna wykonywać osoba dorosła, odpowiedzialna, sumienna, dobrze zorganizowana i punktualna.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Mam spore doświadczenie w opiece nad zwierzęciem, jestem obowiązkowa, odpowiedzialna i punktualna. Dojazdy nie stanowią dla mnie większego problemu. Jestem osobą aktywną, nie boję się opieki nad zwierzęciem wymagającym dłuższych spacerów, lub zwierzęciem wymagającym noszenia, trudnej opieki.

 • Jaką umiejętność obecnie chciałbyś (chciałabyś) udoskonalić?

  Chciałabym poszerzać swoją wiedzę. Chciałabym być oswojona z każdym typem psa, wiedzieć jakie są ich zachowania i przyzwyczajenia. Chciałabym połączyć przyjemne z pożytecznym. Chciałabym, aby obserwowanie natury zwierząt stało się dla mnie codziennością.

 • Napisz własne pytanie i odpowiedz na nie.

  Czego nauczyły Cię zwierzęta?
  Zwierzęta nauczyły mnie, przede wszystkim cierpliwości i pokory. Cierpliwość to w tej profesji jedna z najważniejszych cech. Dzięki niej jesteśmy w stanie niezmiernie dużo osiągnąć i zaoszczędzić przykrości sobie i zwierzęciu. Tą cechą powinni charakteryzować się wszyscy opiekunowie.

 • Napisz własne pytanie i odpowiedz na nie.

  Jak długo masz styczność ze zwierzętami?
  Moja przygoda ze zwierzętami zaczęła się gdy miałam 5 lat i trwa do dzisiaj. Jako dziecko opiekowałam się kotami, psami, znalezionymi ptakami z połamanymi skrzydłami (oczywiście pod okiem rodziców i weterynarza), szczurami, myszami, chomikami, królikami, krowami i innymi zwierzętami gospodarskimi. Konno zaczęłam jeździć w szkole podstawowej i wtedy zaczęłam uczyć się zachowań i obchodzenia się z nimi, później wciągnęły mnie podstawy weterynarii, następnie doszły do tego oprócz zwierząt pospolitych także gady i inne zwierzęta egzotyczne.