Kasia C.

Kasia C.

 • Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Szkolenia i tresura , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Usługi pielęgnacyjne - Pies
  Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Wizyty u weterynarza , Usługi pielęgnacyjne - Kot
  Opieka całodobowa , Opieka w domu właściciela - Inne zwierzaki
 • Wynagrodzenie: od 25 zł za godzinę
 • Lokalizacja: Warszawa i okolice
 • Ostatnio aktywny: 07 listopad 2019 20:09
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Konto Praca od zaraz Konto Praca od zaraz
 • Sprecyzowane usługi Sprecyzowane usługi
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe
 • Potwierdzona tożsamość Potwierdzona tożsamość
 • Album zdjęć Album zdjęć
 • Zweryfikowane referencje Zweryfikowane referencje

Witam,

Pracę ze zwierzakami rozpoczęłam nie tylko jako petsittter ale również działając dla fundacji, zajmując się m.in. i interwencjami, DT, przygotowaniem do i przeprowadzonymi adopcjami. Pracuję ze szczeniakami ale również ze staruszkami i chorymi czworonogami.
Podawanie leków i kroplówek, konsultacje ze specjalistami, praca z psami po przejściach lub ze skłonnością do dominacji - determinacja i spokój pomagają mi w pracy z każdej z tych sytuacji.

Spędzam najwięcej czasu z psami ale również świetnie potrafię radzić sobie z pozostałymi pupilami - doceniam wszystkie. Staram się urozmaicać czas pupilom i często proponuję inne formy na spędzanie czasu z czworonogami niż tylko spacer po okolicy. Jeśli tylko właściciele są otwarci, psiaki mogą aktywnie spędzić ze mną czas:-)

Mądrze nawiązuję kontakt z czworonogami i rzetelnie wykonuje powierzone mi zadania. Nauczyłam się po wielu latach przebywania z nimi po pierwsze zyskiwać zaufanie i szacunek ... serce daję wszystkim bezwarunkowo. Osoby powierzające mi zwierzaka mogą liczyć na profesjonalną i odpowiedzialną opiekę.

Serdecznie zapraszam do skorzystania ze współpracy ze mną

Posiadam samochód i mogę dojeżdżać w Warszawie i okolicach.

Umawiam się na opiekę całodniową w weekendy, święta i wg potrzeby

Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Szkolenia i tresura , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Usługi pielęgnacyjne - Pies
Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Wizyty u weterynarza , Usługi pielęgnacyjne - Kot
Opieka całodobowa , Opieka w domu właściciela - Inne zwierzaki

17 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez OpiekaZwierzat.pl

  "Zdecydowanie polecam Kasię jako opiekuna. Musiałam zostawić szynszyla na prawie miesiąc z nie do końca doleczonymi oczami. Pod opieką Kasi doszedł już zupełnie do siebie, z każdej wizyty otrzymywałam zdjęcia i opis stanu zwierzaka. Serdecznie polecam."

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez OpiekaZwierzat.pl

  "Zdecydowanie polecam Kasię jako opiekuna. Musiałam zostawić szynszyla na prawie miesiąc z nie do końca doleczonymi oczami. Pod opieką Kasi doszedł już zupełnie do siebie, z każdej wizyty otrzymywałam zdjęcia i opis stanu zwierzaka. Serdecznie polecam."

 • Potwierdzona przez OpiekaZwierzat.pl

  "Pani Kasia do bardzo sympatyczna i profesjonalna opiekunka dla zwierząt. Potrafi doskonale zdobyć zaufanie podopiecznego, bez problemu jest w stanie podać leki, czy w razie potrzeby dostarczyć zwierze do wskazanego lekarza weterynarii. Wszystko jest kwestią wcześniejszego ustalenia. Szczerze polecam każdemu komu zależy na tym, aby pupil był pod profesjonalną opieką niezwykle sympatyczniej osoby."

 • Potwierdzona przez OpiekaZwierzat.pl

  "Zdecydowanie polecam Panią Kasię. Pani Kasia pracowała u nas prawie 3 lata. Zeus, nasz posokowiec zawsze wyczekiwal jej przyjścia i cieszył się na jej widok. Największe zalety współpracy z Panią Kasia ( A wspolpracowalismy już wcześniej z kilkoma innymi osobami, więc mamy porownanie): -bardzo dobra relacja z podopiecznym- Pani Kasia szybko zdobyła zaufanie naszego psa, o które nie jest łatwo, zaspokoajala jego potrzeby na spacerze na tyle, ze zawsze po nim szedł spać -sumienność w pracy- Pani Kasia traktuję spacery jako swój stały zawód- można na nią liczyć- nie odwołuje z dnia na dzień spaceru, o dniach wolnych typu wakacje czy ferie informuje z bardzo dużym wyprzedzeniem -bardzo dobry/ stały kontakt- Pani Kasia zawsze informuje o spacerze: jego początku i końcu smsem -elastyczność- w przypadku zmiany godzin przyjścia/ dodatkowych spacerów- nigdy nie bylo problemu, w razie potrzeby nasz Zeus zostawał także u Pani Kasi w hoteliku -dodatkowe zaangażowanie: Pani Kasia zwracała uwagę na stan zdrowia psa czy potrzebę zakupu nowej smyczy: po wcześniejszym ustaleniu sama dokonywał zakupu, sprswdzala czy Zeus na pewno ma wodę Z pewnością wrócimy do współpracy z Panią Kasia, jak tylko nadarzy się okazja."

 • Potwierdzona przez OpiekaZwierzat.pl

  "Pani Kasia opiekowała się moją psiną przez 6 dni w tym roku na przełomie września i października. Był to pierwszy, ale napewno nie ostatni raz, kiedy powierzyłam zwierzaka pod opiekę tej Pani. Psina była zaopiekowana chyba lepiej niż u mnie :) Nakarmiona o czasie, wyprowadzana trzy razy dziennie... Pani Kasia pilnie obserwowała psa i dała wiele cennych wskazówek dotyczących zdrowia. Sama mam małe doświadczenie i wielu rzeczy nie zauważałam. Z pełną odpowiedzialnością polecam Panią Kasię do opieki nad zwierzakami podczas naszej nieobecności. To przemiła, ciepła osoba z dużym doświadczeniem i wiedzą! Z poważaniem Iwona G."

 • Potwierdzona przez OpiekaZwierzat.pl

  "Pani Kasia opiekowała się moją 13 letnią labradorką przez 3 tygodnie w sierpniu 2017. Bardzo profesjonalne podejście do opieki nad pieskiem. Gruntowny wywiad zdrowotny, żywieniowy oraz dotyczący zachowań pieska (przyzwyczajenia etc). Pies wymagał opieki zdrowotnej (leki przyjmowane stale), jak również okazało się że wymaga wizyt u weterynarza. Pani Kasia bardzo profesjonalnie zaopiekowała się Suzi. Widać, że każdego pupila traktuje bardzo indywidualnie, co przekłada się na pełne zaufanie od strony zwierzęcia i właściciela. Dom, w którym przebywa zwierze to dom pełen pozytywnej energii, swobody i uśmiechu - przez co moja Suzi zaaklimatyzowała się tam bardzo szybko. Bardzo polecam panią Kasię. "

 • Potwierdzona przez OpiekaZwierzat.pl

  "Regularnie dostawaliśmy słodkie zdjęcia naszego pupila. Widać było na nich, że piesek miewa się bardzo dobrze. Po odebraniu nasz czworonogi członek rodziny był zadbany, wszystkie jego akcesoria były również czyste. Piesek był radosny i nie było żadnych problemów z powrotem do domu."

 • Potwierdzona przez OpiekaZwierzat.pl

  "Pani Kasia jako pierwsza opiekowała się naszą roczną Mią podczas naszego urlopu. Nasz pies jest lekko nie ufny, a to była jej pierwsza tak długa rozłąka z nami, więc tym bardziej mieliśmy obawy. Okazało się że niepotrzebnie. Kasia zaopiekowała naszym psem perfekcyjnie. Codziennie otrzymywaliśmy informacje na temat zachowania Mii oraz zdjęcia z jej spacerów i zabaw. Kasia nie tylko zastosowała się do na naszych sugestii zwyczajowych ale także jako psia behawiorystka wprowadziła swoje (po naszej akceptacji) co okazało się korzystne dla nas i dla naszego psa. Po wizycie u Kasi Mia przestała obawiać się podróży samochodem jak również z większą ochotą podchodzi do kontaktu z dziećmi co uprzednio nie było tak oczywiste. Kasia wraz z całą jej rodziną zajęła się z troskliwością naszym pieskiem, a towarzystwo dwóch psów Kasi dodała Mii pewności siebie i zapewniła towarzystwo do zabaw. Wszystkie te okoliczności sprawiły że pobyt naszego psa u Kasi Czerwińskiej był strzałem w dziesiątkę. Cieszę się że trafiłem na Kasię, bo mam teraz zaufaną osobę, której z pewnością powierzę następnym razem opiekę nad moim psem. Polecam Kasi jako zaufaną opiekunkę zwierząt !!!!"

 • Potwierdzona przez OpiekaZwierzat.pl

  "Kasia to najcieplejsza i najsympatyczniejsza niania pod słońcem. Tak, tak niania :) Niania naszego Milaka. Kasia pomagała nam jak Milo był szczeniakiem, przychodziła każdego dnia od poniedziałku do piątku, niezależnie od pogody i wyprowadzała naszego gałganka na spacery. Po spacerze dostawałam zawsze SMS informacyjnego co robił Milak :) Raz w tygodniu Kasia zabierała Milaka na przejażdżkę, do miejsca gdzie mógł wyhasać się do woli. I jak wracał to był padnięty :) a zmęczyć beagla to jednak sztuka :) Milak był też u Kasi w hoteliku domowym. Dostawaliśmy zdjęcia i wiadomości podczas naszej nieobecności. Spokój i poczucie, że Milo był w najlepszych rękach pozwala mi z pełną odpowiedzialnością polecić Kasię każdemu właścicielowi pupila. Kasia, Oskar & Milo"

 • Potwierdzona przez OpiekaZwierzat.pl

  "Współpracowałam z Kasią ponad 4 lata. Wyprowadzała na spacery 4-5 razy w tyg. 2 moje trudne suczki. Lękową i wrażliwa bullterierkę oraz charakterną amstaffkę. Nie była to pierwsza opiekunka moich psów ale zdecydowanie Najlepsza!! Suczki pokochały Kasie za szalone spacery, wypady nad wodę oraz organizowanie zabaw z psimi kumplami. Ja , za dyspozycyjność, profesjonalną opiekę, dobry kontakt i szczegółowe raporty. Jestem wymagająca właścicielka i dlatego szukałam osoby, która będzie kontynuowała moja kilkuletnią prace z psami i się nie zawiodłam. Od początku pracy zrobiła szczegółowy wywiad aby jak najbardziej poznać zwierzaki. Psy były zawsze wybiegane , odpowiednio nakarmione a w razie potrzeby podane lekarstwa oraz przetransportowane do weta. Najważniejsze dla mnie były referencje mojej knąbrnej astki , która z chęcią wyczekiwała na spacery z Kaśką , choć poprzedni opiekunowie mieli nie lada problem aby wyciągnąć ją z kanapy na spacer. Astka nie jednemu pokazała, ze nie ma ochoty nigdzie z obcym iść"

 • Potwierdzona przez OpiekaZwierzat.pl

  "Dzień dobry, Kasię znamy całą rodziną od kilku lat. Mieszkamy z trzema psami dwa Bullterriery (schorowane) i jeden mieszaniec, który potrzebuje bardzo dużo ruchu. Zawsze kiedy potrzebuje pomocy, nawet w trybie pilnym (wyjazd czy nieplanowana wizyta u weterynarza) wiem, że na Kasię mogę liczyć. Nasze psy wymagają cierpliwości (lękliwa bulica), niezłej kondycji (mieszaniec krótkim spacerem się nie zadowoli) i wrażliwości (staruszek bulik) – wszystkie od Kasi dostają, czego im potrzeba. Przez cały okres, kiedy Kasia zajmuje się naszymi psami podczas spacerów nie wydarzyły się żadne nieprzyjemne sytuacje, co jest warte podkreślenia, gdyż nasz mieszaniec (nie znamy jego przeszłości) jest raczej zadziorny. Polecam Kasię, jako opiekunkę dla wszystkich psów! Magda "

 • Potwierdzona przez OpiekaZwierzat.pl

  "Cudowna, ciepła i otwarta osoba, rozumiejąca potrzeby zwierząt. Dokładny wywiad przed wskazuje na duże zaangazowanie ze strony opiekuna. Nie mam żadnych zastrzeżeń do opieki podczas mojej nieobecności. Na pewno jeszcze skorzystam ze współpracy. Szczerze polecam."

 • Potwierdzona przez OpiekaZwierzat.pl

  "Pani Kasia pomaga nam w opiece nad zwierzakiem już niemal dwa lata. Ma doskonałe podejście do zwierząt, a Puzel, nasz psiak, naprawdę ją uwielbia. Zawsze dyspozycyjna i profesjonalna, sprawia, że siedząc w pracy, nie muszę się martwić o złe samopoczucie mojego pupila. Dzięki jej nieocenionym radom na temat wychowania, nasz psiak stał się grzeczniejszy, a mi sami spokojniejsi. Nie wyobrażam sobie, że mogłabym zrezygnować z usług świadczonych przez panią Kasię. Wszystkim polecam."

 • Potwierdzona przez OpiekaZwierzat.pl

  "Pani Kasia jest niezwykle sumienną i zaangażowaną osobą. Od czasu nawiązania naszej współpracy ok. 2 lata temu, mam pełne zaufanie do Kasi podejścia do moich psiaków oraz jej zaangażowania w opiekę nad nimi. Kasia jest stosunkowo częstym gościem w naszym domu, głównie pod moją nieobecność, a także od czasu do czasu nocuje u nas, kiedy wyjeżdżam w delegacje. Dzięki Kasi mogę bez stresu wyjeżdżać, kiedy to konieczne, nawet na kilka dni pozostawiając w jej opiece moje psy oraz dom. W 100% polecam współpracę z Kasią, która nie tylko zabierze psiaki na spacer, ale też w deszczową pogodę, dotrzyma im towarzystwa, pogłaszcze, pogada z nimi ;) dzięki czemu nie czują się tak samotne. "

 • Potwierdzona przez OpiekaZwierzat.pl

  "Na podstawie naszej 2-letniej współpracy z Kasią mogę stwierdzić,że jest ona osobą odpowiedzialną i godną zaufania. Codziennie wyprowadza naszą jamniczkę Laylę na popołudniowe spacery oraz w czasie naszych weekendowych wyjazdów zdarza się,że Layla zostaje u Kasi w domu. Kasia nigdy nie odwołała spaceru. Zawsze zostawia wiadomość czy na spacerze było wszystko ok, informuje jak zauważy coś niepokojącego i zawsze mogę liczyć na jej cenne rady odnośnie wychowania naszej małej, upartej psinki. Kocha Laylę z wzajemnością :) Z pełnym przekonaniem polecam Kasię jako idealną opiekunkę dla zwierząt."

 • Potwierdzona przez OpiekaZwierzat.pl

  "Z ogromnym żalem rozstałam się z panią Kasią, która zajmowała się moim goldenem przez kilka miesięcy, zapewniając mu wypełnione zabawą i nauką spacery. P. Kasia jest osobą godną zaufania a przy tym posiadającą dużą wiedzę merytoryczną i praktyczną popartą wieloletnią pracą charytatywną ze zwierzętami w ramach Fundacji Bulterier. Zawsze mogłam liczyć na mądrą radę we wszelkich kwestiach psich z tematyką szkoleniową i zdrowotną włącznie. W bonusie zaskoczyła mnie też korekta pewnych niepożądanych zachowań , co świadczy o tym, że wykonywana praca jest dla niej pasją, wyzwaniem. P. Kasia doskonale rozumie znaczenie socjalizowania psa dla jego rozwoju emocjonalnego a jednocześnie traktuje indywidualnie i w krótkim czasie potrafi go bardzo celnie scharakteryzować. To wyrobiony obserwator psich zachowań, troskliwy opiekun i nauczyciel. Jej opiekę nad Borysem mogę spuentować krótko: Kocha zwierzęta bardzo a przy tym kocha mądrze. Jeśli kiedyś wrócę w te strony będzie jedyną osobą, której ze spokojem powierzę opiekę nad moim czworonożnym przyjacielem. "

 • Potwierdzona przez OpiekaZwierzat.pl

  "Bardzo profesjonalne podejście do powierzonego zadania. Jestem w 100% bardzo zadowolona z Pani Kasi, która podczas mojej nieobecności wyprowadzała mojego psa na spacery. Od razu nawiązała dobry kontakt z psem i sumiennie wypełniała swoje obowiązki. Jeszcze raz dziękuję i mam nadzieję na dalszą współpracę. Serdecznie pozdrawiam, Katarzyna G."

 • Potwierdzona przez OpiekaZwierzat.pl

  "Pani Kasia opiekowała się moją kotką Gucią przez dwa tygodnie w okresie świąteczno-noworocznym. Okazała się osobą nadzwyczaj miłą, odpowiedzialną, troskliwą i rzetelną. Nieco obawiałam się, jak miną te 2 tygodnie, gdyż moja kotka jest trudna w kontakcie z osobą obcą, tymczasem Pani Kasi udało się nawiązać z nią swietny kontakt i zaprzyjaźnić! Mimo okresu świątecznego Pani Kasia bardzo solidnie wypełniała zadania, których się podjęła i odwiedzała Gucię regularnie, dodatkowo informowała mnie telefonicznie (sms), że wszystko w porządku itp. Śmiało mogę polecić Panią Kasię każdemu właścicielowi psa czy kota (lub innego futrzaka) jako profesjonalną, uczciwą i serdeczno opiekunkę dla domowego pupila."

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Pracuje na stałe z 6 psiakami, różnych właścicieli, minimum 5 dni w tygodniu spacery - bardzo często socjalizowane czyli łączone jeśli tylko psiaki dobrze się czują w swoim towarzystwie :-)
  Pracuję na życzenie klientów z 4 innymi psiakami włącznie z nocowaniem i całodobową opieka na czas wyjazdu właścicieli.
  Opiekuję się zwierzakami w pełnym zakresie włącznie z poradami nad nauką i kontrolą stanu zdrowia czworonogów.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Kontakt z czworonogami, ich radość na wspólną zabawę i zadowolenie po ekscytujących spacerach. Trudno nazwać tą pracę stresującą bo jest ona najlepszą terapią na każdy ludzki problem. Przy zwierzakach nie musimy udawać wystarczy być szczerym i otwartym na ich potrzeby.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Szukać osoby doświadczonej i pracującej na codzień ze zwierzętami. Wystarczy że będą to osoby które choćby w wolontariacie mają do czynienia ze zwierzakami bo daje to szanse że będziesz miał do czynienia z kimś kto jest odpowiedzialny i ma wyobraźnię jakie problemy pojawiają się przy pracy z psem

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Osoby, które na codzień mają do czynienia ze zwierzętami mają dużo wiedzy i dobrych pomysłów na łatwiejsze życie z psem. Osoby profesjonalnie pracujące ze zwierzętami zawsze chcą dążyć do poprawy dobrostanu zwierzaka. Psy i kociaki z opiekunami zachowują się zupełnie inaczej niż z właścicielami - tworzą nowe relacje.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Czy osoba zainteresowana pracą jest dyspozycyjna i pracuje ze zwierzętami czy tylko chce sobie dorobić. Ile zwierzaków miał pod opieką i dowiedzieć się o doświadczenia i różnorodność klientów. Czy może liczyć na pomoc w przypadku niespodziewanych sytuacji.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Czy jest w stanie zaufać obcej osobie, czy chce współpracować przy opiece nad zwierzakiem (jeśli pojawiają się problemy). Przygotować pełen zestaw informacji o zwierzaku, które przydadzą się opiekunowi (dotyczące przyzwyczajeń, fobii, jedzenia, chorób, godzin spacerów)

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Pracuję na codzień z psami, pracuję w fundacji, która zajmuje się jedną z najtrudniejszych ras do życia i adopcji. Mam dużo doświadczenia z oceną behawioralną i pomysłów na rozwiązywanie problemów. Pracuję przy adopcjach, które bywają bardzo trudne i czasami muszę współdecydować o tym że pies nigdy nie znajdzie domu. Praca wiąże się z pracą z ludźmi i zwierzętami dlatego w pracy petsittera łatwo mi pracować i z klientami i ich czworonogami

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Czy ma Pani czas:-) - zależy od oczekiwań klienta
  Czy ma Pani doświadczenie - oczywiście, opisuję czym się zajmuję
  Czy może Pani w konkretny sposób spędzać czas z czworonogiem - oczywiście jeśli będzie chciał dokładnie to samo ze mną robić, bo czasami psiaki mają inne oczekiwania od petsittera
  Czym Pani się zajmuje - pracuję m.in. dla fundacji

 • Czy masz ulubioną historię z wykonywanej pracy? Jeśli tak - opisz.

  Każdy przypadek jest innych i opowiadam takie historie które pasują do klienta z którym rozmawiam, żeby nawiązać do czworonoga, którym miałabym się zajmować:-) Najwięcej historii opowiadam z moich doświadczeń w fundacji bo jest to bardziej neutralny temat.

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Wymaga od nas odpowiedzialności i rzetelności, wszyscy petsitterzy pracują wspólnie na wspólną opinię. Nigdy nie można pokazywać psu swojej frustracji czy gorszego dnia to od razu może się przełożyć na relacji popsuć spacer, który ma być przyjemnością dla czworonoga.

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Przypadkowo bo znajomi zawsze mi podrzucali psy pod opiekę i szybko zauważyłam że to poprawia i dobrostan psów i samopoczucie właścicieli :-). Okazało się że są ludzie w pełni świadomi że niektóre czworonogi nie są w stanie spokojnie czekać na ich powrót po 10 czy 12 godzinach z pracy

 • Opowiedz o ostatnio wykonywanym zleceniu, z którego jesteś najbardziej dumny(dumna).

  Mam pod opieką psa, który jest bardzo wrażliwy na bodźce, nieufny i kompletnie nie dostosowany do życia w mieście (taka rasa) - udaje nam się z tygodnia na tydzień poprawiać jego stosunek do otoczenia i uczymi się rowerkowania (pies bał się i wózków i rowerów jak go poznałam)

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Pracuję z psami na codzień i uczę się oceny i prawidłowego czytania psa od jednego z najlepszych behawiorystów w Polsce. Przygotowuję się do kursu dla behawiorystów.