Kasia S

Kasia S

 • Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Szkolenia i tresura , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Opieka u opiekuna , Usługi pielęgnacyjne - Pies
  Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Wizyty u weterynarza , Usługi pielęgnacyjne , Opieka u opiekuna - Kot
  Opieka całodobowa , Opieka w domu właściciela , Opieka u opiekuna - Inne zwierzaki
 • Wynagrodzenie: od 5 zł za godzinę
 • Lokalizacja: Kraków Cały Kraków
 • Ostatnio aktywny: 05 kwiecień 2019 09:45
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowane usługi Sprecyzowane usługi
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe
 • Album zdjęć Album zdjęć
 • Posiada własną stronę internetową Posiada własną stronę internetową

Witam wszystkich poszukujących osoby do opieki nad swoim pupilem. Jeśli potrzebujesz wyjechać na weekend lub dłuższy okres czasu, a nie masz z kim zostawić zwierzaka zadzwoń do mnie.

Zapraszam na moją stronę internetową : (***)


*** Informacje o mnie: ***

Mam 28 lata, posiadam 11-letnie doświadczenie w Petsittingu. Mieszkam na nowo-wybudowanym, spokojnym osiedlu w sprzyjającej okolicy ze względu na pobliski las i dużo terenów zielonych. Jestem osobą odpowiedzialną, kochającą zwierzęta i z radością podejmującą opiekę nad każdym z nich.


*** Doświadczenie w opiece: ***

Opiekowałam się zarówno psami różnych ras, jak i kotkami, gryzoniami i papugami. Wszystkie zwierzaki były w różnym wieku, a każdy z nich miał inny charakter. Najmłodszym podopiecznym był 4 miesięczny pers i 3 miesięczny pinczer, natomiast najstarszym 6 letni kotek bengalski i 13 letni kundelek z padaczką.


*** Warunki opieki: ***

Jeśli chodzi o warunki - w grę wchodzi opieka u mnie w domu, możliwy transport z mojej strony (ze względu na posiadane prawo jazdy i własny samochód ), a z Waszej zagwarantowanie karmy dla swojego pupila (z tego względu, że właściciel najlepiej wie co jego podopieczny lubi i co powinien jeść – czasami jest to uzależnione od rady przekazanej przez weterynarza, a czasami po prostu od upodobania samego zwierzątka). Zwierzaki mają u mnie opiekę 24 h na dobę, ze względu na charakter mojej pracy – praca w domu, do tego oprócz samej opieki, wyprowadzania na spacer i karmienia gwarantuję w razie potrzeby pielęgnację (czesanie, kąpiel).


*** Dodatkowe informacje: ***

Śmiało mogę dodać, iż wszystkie pupile, którymi miałam przyjemność się opiekować ponownie do mnie wracały gdy ich właściciele wyjeżdżali. Jestem do dyspozycji codziennie łącznie z weekendami, świętami i okresami urlopowym. Mogę zarówno podjąć się opieki 1-dniowej, weekendowej lub nawet kilku tygodniowej lub kilku miesięcznej (w przypadku wyjazdu właścicieli za granicę miałam przyjemność opiekowania się psem przez okres półroczny).


*** Cena: ***

Cena za dobę do uzgodnienia, w zależności od rodzaju zwierzaka i długości pobytu.

Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Szkolenia i tresura , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Opieka u opiekuna , Usługi pielęgnacyjne - Pies
Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Wizyty u weterynarza , Usługi pielęgnacyjne , Opieka u opiekuna - Kot
Opieka całodobowa , Opieka w domu właściciela , Opieka u opiekuna - Inne zwierzaki

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Informację o opiece sprzed ostatnich 3 miesięcy:
  - opieka nad kotem Oreo Ragdoll 2 lata
  - opieka nad suczką Sarą Husky 3 lata
  - opieka nad trzema kotkami Nesca, Iri i Erwin
  - opieka nad psem Yogim Nowofunland
  - opieka nad dwiema papugami nimfami Riki i Wiki
  - opieka nad szczeniakiem Yorkiem Dyzio, 4 miesiące

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Możliwość opiekowania się zwierzakami, które kocham nad życie i nie wyobrażam sobie świata poza nimi. Uwielbiam poświęcać im każdą chwilę, pielęgnować, bawić się z nimi i przytulać. Opieka wymaga dużej odpowiedzialności, dlatego warto jest dokładnie prześwietlić i przeanalizować osobę , której powierzamy swojego pupila.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Każdy z nas kochający zwierzęta nie wyobraża sobie bez nich życia. Dlatego wiele osób decyduje się na własnego pupila, któremu poświęci się bez reszty. Będzie spędzał z nim każdą możliwą chwilę, troszczył się o niego i dbał najlepiej jak umie. Jednak zdarzają się sytuacje losowe jak wyjazdy, choroba czy praca, które sprawiają, że nasz pupil musi zostać sam. Aby temu zapobiegać - my Petsitterzy - możemy Ci pomóc. Jesteśmy po to by zastąpić Ciebie, gdy nie masz możliwości zająć się swoim zwierzakiem. Opieka nad psem czy opieka nad kotem zawsze jest dla właściciela ciężkim przeżyciem, dlatego musimy wybrać odpowiedzialnie kierując się dobrem naszego kochanego pupila. Samo bycie Petsitterem to niezwykle ciężkie zadanie, na które niewielu powinno się decydować. Petsitter musi być osobą stworzoną do tego zawodu. Musi być w pełni profesjonalny, odpowiedzialny i co najważniejsze musi kochać zwierzęta, a nie widzieć w tym zajęciu tylko zarobku. Pamiętaj, że musi to być również osoba dyspozycyjna, która zapewni Twojemu zwierzakowi wszystko co najlepsze. Od zabawy, przez spacery, utrzymacie czystości , odpowiednie żywienie, pielęgnację oraz ewentualną opiekę weterynarza. To ktoś, kto musi posiadać niezbędne przy opiece doświadczenie. Proszę zwracaj na to uwagę przy wyborze odpowiedniego kandydata i mój mały apel - nie oddawaj pupila do hotelu dla zwierząt. Tam zwierzęta przechowywane są zazwyczaj w klatkach przez fakt, że właściciele hotelu przyjmują pare zwierząt jednocześnie to nie są w stanie poświecić Twojemu pupilowi 100% swojej uwagi, czasu i oddania. Niestety znam przypadki, w których zwierzaki pozostawione w hotelach wracały do domu z ciężką traumą. U mnie będzie zupełnie inaczej. Twoje zwierzę pozna w moim mieszkaniu swój drugi dom, a ja jako osoba wykonująca wolny zawód będę mogła poświęcić się mu bez reszty! Zapraszam!

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Jakie doświadczenie, jakie warunki mieszkania, wiek opiekuna, czy jest odpowiedzialny i jego status zawodowy - czy ma czas łączyć własną pracę oraz opiekę nad zwierzakiem. Czy traktuje to zajęcie tylko w celu zarobkowym, czy robi to z pasją i oddaje temu całe swoje serce.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  - jakie mam doświadczenie
  - jakie mam warunki mieszkania
  - czym się zajmuję na co dzień
  - czy mam w pobliżu zaufaną lecznicę weterynaryjną
  - ile razy dziennie wyprowadzam psiaki na spacer
  - czy mam pojęcie o pielęgnacji zwierzaków
  - czy potrafię zając się chorym zwierzakiem

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  - czy na pewno może zaufać takiej osobie
  - czy osoba ta jest w pełni odpowiedzialna
  - czy ta osoba wzbudza zaufanie
  - czy ma czas by poświęcić się opiece
  - czy ta osoba jest w stanie zapewnić warunki pupilowi których oczekujemy

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Myślę, że wyróżniam się przede wszystkim doświadczeniem, nie tylko długoletnim, gdyż zajmuję się Petsittingiem już ponad 11 lat, ale też jakością tego doświadczenia. Najwięcej potrzebujących opieki zgłasza się do mnie podczas wakacji, gdzie praktycznie każdy dzień mam zajęty opieką nad danym zwierzakiem. Łącznie trafiło pod moją opiekę już niespełna 100 psów i kotów, co uważam za ogromną ilość osób, które obdarowały mnie zaufaniem za co serdecznie dziękuję każdej osobie z osobna.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Najczęściej osoby te zadają pytanie o koszt opieki nad ich pupilem, pytanie o warunki opieki, pytanie o moje doświadczenie, pytanie o miejsce zamieszkania. Zazwyczaj staram się wyprzedzić wszystkie nurtujące pytania i opowiedzieć o sobie wszystko by rozwiać wszelkie wątpliwości.

 • Czy masz ulubioną historię z wykonywanej pracy? Jeśli tak - opisz.

  Wbrew pozorom historia z jednej strony jest smutna, ale z drugiej strony zostanie w pamięci ze mną już do końca życia. Otóż zawsze liczę się z tym, że ktoś może okazać się nieuczciwy i już nie wrócić po swojego zwierzaka. Tak też raz się stało. Pani nie wróciła po swojego pieska, ale dzięki temu 4 miesięczny szczeniak został ze mną na stałe, teraz ma 7 lat i jest moim najlepszym przyjacielem. Mieszka w moim domu rodzinnym i odwiedzam go najczęściej jak tylko mam możliwość.

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Chciałabym aby każdy wiedział, że nie boję się wyzwań a ilość moich podopiecznych z roku na rok wzrasta. Żałuję, że dzień trwa tylko 24 h, a miesiąc 30 dni i nie mogę wszystkim zaoferować swojej pomocy. Decyduję się zawsze tylko i wyłącznie na jedno zwierzątko w danym czasie by móc poświęcić mu 100% swojej uwagi.

 • Opowiedz o ostatnio wykonywanym zleceniu, z którego jesteś najbardziej dumny(dumna).

  Dla mnie największym powodem do dumy jest to, że praktycznie nie ma dnia by ktoś nie zadzwonił do mnie lub nie napisał w sprawie podjęcia się opieki nad jego pupilem. Dla mnie największym również wyznacznikiem jest to, że wiele osób dzwoni z polecenia. Cieszę się, że osoby z którymi do tej pory współpracowałam, chętnie przekazują mój numer innym potrzebującym, bo to dla mnie oznacza, że swoją pracę wykonuję najlepiej :)

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Moją najmocniejszą stroną w opiece nad zwierzętami oprócz tego, że kocham zwierzęta i nie umiem bez nich żyć jest na pewno cierpliwość. Każdy zwierzak wymaga poświęcenia, profesjonalnego podejścia by czas bez właściciela przebiegł mu szybko i przyjemnie. Ogromny nacisk kładę również na zdrowie swoich podopiecznych dlatego też zawsze staram się wypytać o wszelkie szczegóły dotyczące aktualnego stanu zdrowia zwierzaka.