Kasia F

Kasia F

 • Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Szkolenia i tresura , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Usługi pielęgnacyjne - Pies
  Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Wizyty u weterynarza , Usługi pielęgnacyjne - Kot
  Opieka całodobowa , Opieka w domu właściciela - Inne zwierzaki
 • Wynagrodzenie: od 45 zł za godzinę
 • Lokalizacja: Warszawa Targówek
 • Ostatnio aktywny: 09 styczeń 2019 01:42
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowane usługi Sprecyzowane usługi
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe
 • Potwierdzona tożsamość Potwierdzona tożsamość
 • Album zdjęć Album zdjęć
 • Zweryfikowane referencje Zweryfikowane referencje
 • Posiada własną stronę internetową Posiada własną stronę internetową

Oferuję opiekę nad zwierzętami w czasie Twojej nieobecności, wyjazdu.
Kilka lat zajmuję się opieką nad zwierzętami. Do tej pory zajmuję się wolontariatem w schronisku na Paluchu. Opiekowałam się też wielokrotnie zwierzętami znajomych. Ukończyłam kurs COAPE "Petsitter" opiekun zwierząt. Wzięłam udział w konferencji behawiorystyki zwierząt.
Jestem miłą, kulturalną osobą a powierzenie mi zwierzaka będzie dla mnie samą przyjemnością, gdyż uwielbiam wszystkie 4- łapy ;-)

Mogę :
* Podlać kwiaty
* Posprzątać, zrobić pranie, iść do weterynarza
* Zrobić zakupy
* Inne......

Zapraszam serdecznie

Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Szkolenia i tresura , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Usługi pielęgnacyjne - Pies
Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Wizyty u weterynarza , Usługi pielęgnacyjne - Kot
Opieka całodobowa , Opieka w domu właściciela - Inne zwierzaki

1 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez OpiekaZwierzat.pl

  "W związku z tym, że w ubiegły weekend mieliśmy nieoczekiwany wyjazd, byłam zmuszona wynająć opiekunkę dla naszego psa - nasz wybór padł na Kasię. Byłam pod wrażeniem jej profesjonalnego podejścia i ogromnej dawki cierpliwości wobec Fraszki. Warto podkreślić, że Fra to pies trudny w utrzymaniu i szczególnie do nas przywiązany, dlatego tym bardziej zaskakuje mnie fakt, jak dzięki naszej opiekunce bezboleśnie przetrwała rozstanie. Zauważyłam, że Kasia jest osobą spokojną, bezkonfliktową, ma ciepłe usposobienie. Jej doświadczenie w schronisku okazało się bezcenne przy opiece nad naszym psem i wierzę, że jeśli poradziła sobie z Fra, cała reszta podopiecznych to pestka. Z czystym sumieniem polecam Kasię, bo czuję, że znalazłam opiekunkę na piątkę!"

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez OpiekaZwierzat.pl

  "W związku z tym, że w ubiegły weekend mieliśmy nieoczekiwany wyjazd, byłam zmuszona wynająć opiekunkę dla naszego psa - nasz wybór padł na Kasię. Byłam pod wrażeniem jej profesjonalnego podejścia i ogromnej dawki cierpliwości wobec Fraszki. Warto podkreślić, że Fra to pies trudny w utrzymaniu i szczególnie do nas przywiązany, dlatego tym bardziej zaskakuje mnie fakt, jak dzięki naszej opiekunce bezboleśnie przetrwała rozstanie. Zauważyłam, że Kasia jest osobą spokojną, bezkonfliktową, ma ciepłe usposobienie. Jej doświadczenie w schronisku okazało się bezcenne przy opiece nad naszym psem i wierzę, że jeśli poradziła sobie z Fra, cała reszta podopiecznych to pestka. Z czystym sumieniem polecam Kasię, bo czuję, że znalazłam opiekunkę na piątkę!"

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Od około roku jestem wolontariuszką w schronisku dla bezdomnych zwierząt. Opiekuję się grupą psiaków ze schroniska. W każdą niedzielę jestem i pomagam w spacerach. Psiaki się bardzo cieszą z wolności, a ja cieszę się, że mogę w tym uczestniczyć :-)

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  W pracy w schronisku najbardziej lubię kontakt ze zwierzętami oraz z cudownymi ludźmi, którzy mają taką samą misję pomagania zwierzętom, które w schronisku są zapomniane i samotne oraz skazane na smutną rzeczywistość. Cieszę się jednak, że jest tak wielu ludzi, którzy starają się pomagać w jakikolwiek sposób. Można pomagać spacerami tak jak ja ale też można pomóc finansowo jednorazowo, lub zostać wirtualnym opiekunem. Ja wybrałam opcje deklaracji comiesięcznej wpłaty na hotelik(20zł), w którym znajduje się jeden nasz pies ze schroniska- Szakal, który miał problemy ze stawami. Jest to zobowiązanie, ale warte poświęcenia. (Bycie w schronisku w dalszym ciągu byłoby dla niego skazaniem na męczarnię zwłaszcza w jesień- wilgoć oraz zimę- chłód...) Można przywieść do schroniska karmę, ręczniki, dywany i inne rzeczy do czego zachęcam. Mam ogromną radość z tego ,że pies jest szczęśliwszy, że może wyjść na spacery, które ma tak rzadko w schronisku. (2 razy w tygodniu)
  W pracy opiekuna- podoba mi się właściwie wszystko, spacery, głaskanie i zabawa z psem. Towarzyszenie, opieka. Daje mi to radość i satysfakcję to co robię. Cieszę się także, że mogę odciążyć z obowiązków właścicieli, dzięki czemu mogą np. wyjechać na wakacje i nie martwić się o psa a dla mnie opieka jest samą przyjemnością. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że każdy pies jest inny i ma inne potrzeby oraz inaczej reaguje na różne sytuacje, dlatego zawsze staram się przeprowadzić dokładny wywiad o psie i dostosować się do jego potrzeb :)

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Poradziłabym aby szukać opiekuna, który ukończył szkołę w zakresie behawiorystyki zwierząt lub ukończył certyfikowane kursy. Osobę, która zwierzętami zajmuje się hobbistycznie, lubi je, lubi kontakt z nimi i traktuje je z szacunkiem i z zaangażowaniem w opiekę.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Chciałabym poznać tą osobę, zapytać o dosłownie wszystko co związane ze zwierzętami i opieką nad nimi. Najbardziej chciałabym wiedzieć jak długo osoba zajmuje się pracą ze zwierzętami, czy posiadała/posiada swoje zwierzęta, aby opowiedziała o swoich doświadczeniach w pracy w schronisku nieco więcej. Chciałabym aby opowiedziała coś więcej na temat kursów doszkalających, czy brała w takich udział.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Aby znaleźć odpowiednią osobę do opieki nad swoim psem klient powinien zadać pytania dotyczące doświadczenia opiekuna ze zwierzętami. Jak długo opiekuje się zwierzętami, czy ma wykształcenie zawodowe/wyższe w tej dziedzinie, czy ukończył kursy doszkalające. Jeśli angażuje się w pomoc fundacjom/ schroniskom/ w innych instytucjach powinien podać w jakich. To odpowiada na podstawowe pytania, czy osoba, z którą się skontaktował - jest faktycznie zainteresowana tą dziedziną i czy się w niej rozwija.. Można również poprosić o referencje.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Najważniejsze dla petsittera jest aby poznać charakter psa. Na pierwszym spotkaniu nie da się poznać zwierzęcia całkowicie dlatego cenne są informacje o psie od właściciela.
  Czego pies nie lubi, co lubi, preferencje dot. jedzenia, spacerów, zabawy, głaskania- gdzie lubi, gdzie nie itp.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Nie wiem czy się czymś wyróżniają, bo nie korzystałam z usług petsitterów./hoteliku ale mam pewne opinie co do hoteliku. Z tego co niektórzy klienci mówili- nie chcą oddawać psa do boksu, gdzie jest wiele psów i ciężko o indywidualną opiekę. Sama miałabym wątpliwości, czy pies tam będzie bezpieczny i wtedy potrzebowałabym referencji albo dokumentacji np zdjęcia - filmy z pobytu psa. Dlatego sądzę, że moje usługi będą odpowiednie dla zwierzaka, który potrzebuje indywidualnej opieki i który lepiej będzie się czuł w swoim znanym miejscu, niż w hotelu.
  Co do mnie - ja po prostu lubię zwierzaki. Sądzę, że każdy kto się zajmuje nimi powinien je lubić i traktować dobrze.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Osoby, z którymi współpracowałam najczęściej pytają o wolontariat w schronisku, w którym już tyle lat jestem. Opowiadam im wtedy jak wygląda taka praca, co dokładnie robię, i co w tym lubię. Najczęściej ludzie pytają o moją dostępność czasową i o to, czy mogłabym zabrać zwierzaka do siebie. Niestety na to pytanie odpowiadam ,że nie, ponieważ obecnie nie mam takiej możliwości. w W przyszłości powinno się to zmienić.

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Chciałabym aby wiedzieli, że swoją pracę wykonuję z zaangażowaniem, pasją.
  Aby wiedzieli, że ich pies będzie ze mną się czuł dobrze i że będzie odpowiednio zaopiekowany.
  Chciałabym aby wiedzieli, że staram się rozwijać w tej dziedzinie poprzez ukończone kursy oraz wolontariat w schronisku na Paluchu.

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Początkowo w technikum brałam udział w zbiórce karmy dla psów. Potem chciałam pomóc w spacerach. Zwierzęta od małego były dla mnie ważne. Chciałam pracować ze zwierzakami, dlatego zostałam wolontariuszką w schronisku na Paluchu. Robię to do dziś i daje mi to dużo satysfakcji.
  Lubię wszystkie zwierzęta, bardzo chętnie podejmę się opieki nad waszym zwierzakiem.

 • Opowiedz o ostatnio wykonywanym zleceniu, z którego jesteś najbardziej dumny(dumna).

  Najbardziej jestem dumna z mojego wolontariatu w schronisku na Paluchu. Kiedy poznaję danego psa, spaceruję z nim, znam go już tak długo, wiem, że jest bardzo chory, że potrzebuje domu,że schronisko nie jest dla niego, i w końcu dowiaduję się ,że udało się znaleźć mu dom, cieszę się niezmiernie. Cieszę się także, kiedy widzę, kiedy pies,który był psem wycofanym, lękowym nagle podchodzi, pozwala na dotyk. To sprawia, że jestem dumna z bycia wolontariuszem.

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  *Biorę udział w płatnych kursach doszkalających. Ostatnio uczestniczyłam w kongresie z tematyki zachowań psów z problemami behawioralnymi, otrzymując certyfikat.

  * Dokształcam się w schronisku na Paluchu, które dla wolontariuszy organizuje kursy doszkalające.

  *Ukończyłam certyfikowany kurs Petsittera COAPE.