Kinga Kryj

Kinga K

 • Usługi: Opieka całodobowa , Spacery z psem , Opieka u opiekuna - Pies
  Opieka całodobowa , Opieka u opiekuna - Kot
  Opieka całodobowa , Opieka u opiekuna - Inne zwierzaki
 • Wynagrodzenie: od 10 zł za godzinę
 • Lokalizacja: Rzeszów
 • Ostatnio aktywny: 20 wrzesień 2018 18:43
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowane usługi Sprecyzowane usługi
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe
 • Potwierdzona tożsamość Potwierdzona tożsamość

Witam serdecznie
Mam na imię Kinga i od najmłodszych lat otaczają mnie zwierzaki :)
Zawsze marzyłam o psie, jednak przez to, że mieszkałam z rodzicami w bloku, nie pozwolili mi go mieć, za to swoją miłość do zwierząt przelewałam na myszki, chomiki, szczurki, koszatniczki, fretki, sporo tego było :D
Gdy wyjechałam na studia zaczęłam udzielać się jako wolontariusz w schronisku dla zwierząt, psiaki były wyprowadzane, czesane i miziane, ile tylko miałam sił :D
Przez poprzedni rok pracowałam, jako opiekunka osoby chorej/starszej, która przez swoją chorobę nie mogła w pełni opiekować się swoimi 4 kotami. Każdy z nich miał inny charakter, inne potrzeby, i trzeba było się do nich dostosować ( wiadomo człowiek jest własnością kota, a nie na odwrót :) ), dlatego jeździłam z nimi do weterynarza, dawałam papu, bawiłam się i oczywiście dbałam o czystość kuwet. W przypadku gdy ich właścicielka musiała gdzieś wyjechać zostawałam z nimi 24h/dobę.
Jestem osobą aktywną, kochającą ruch, więc dla Waszych pupilów, które kochają długie spacery, będzie to idealna opcja :)
Jeśli wypadł Ci nagły wyjazd lub nie masz z kim zostawić swojego zwierzaka (psa, kota, kanarka, chomika, rybkę...) proszę o kontakt
Pozdrawiam serdecznie
Kinga

Usługi: Opieka całodobowa , Spacery z psem , Opieka u opiekuna - Pies
Opieka całodobowa , Opieka u opiekuna - Kot
Opieka całodobowa , Opieka u opiekuna - Inne zwierzaki

Zdjęcia

wszystkie (1) »
Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Roczna praca u chorej osoby, która nie mogła w pełni opiekować się swoimi 4 kotami. W skład moich obowiązków wchodziły dbanie o czystość kuwet, zabawa, karmienie, wizyty u weterynarza, podawanie leków po odbytej wizycie. Każdy z nich wymagał innej opieki, jedna chciała częściej jeść, druga chciała więcej się bawić, trzecia potrzebowała opiekuna, który ma troszkę więcej cierpliwości, ponieważ bała się kontaktu z człowiekiem, a czwarty wymagał codziennego podawania leku na wątrobę, co było dość wymagającym zajęciem :)

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  W pracy ze zwierzętami uwielbiam to, że każdy z nich jest inny. Każdy wymaga indywidualnego podejścia, co wprawia Cie w zadowolenie i ogromną satysfakcję, jeśli na Twój widok będzie merdać ogonem, jeśli po usłyszeniu naciskającej się klamki od drzwi diametralnie biegnie by się z Tobą przywitać. Zwierzęta swoją niewinnością i dobrocią "zarażają" co daje nam pozytywnego kopa, by miały przy nas jak najlepiej :)

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Każdy właściciel zwierzaka, chce dla niego jak najlepiej, i najmocniej boi się o bezpieczeństwo swojego pupila. Mogę go zapewnić o tym, że będąc pod moją opieką, wywiąże się z niej najlepiej, najbezpieczniej i najzdrowiej dla pupila, jak to tylko będzie możliwe, co czyniłam przez rok czasu wcześniej. Właściciel będzie zadowolony, ja będę zadowolona, a co najważniejsze, zwierzak będzie zadowolony :)

 • Czy masz ulubioną historię z wykonywanej pracy? Jeśli tak - opisz.

  Ciekawych historii miałabym parę, ale chyba najbardziej w pamięć zapadają te w których kociaki przynosiły mi prezenty w postaci ptaków, czy myszek, które musiałam później odszukać, bo jeszcze dawały radę uciekać, albo już niestety kociak je dopadł i odszukać miejsce, w którym je schował. Było przy tym zawsze trochę zabawy w kotka i myszkę :D Ale nie ma tego złe ... kot w ten sposób odwdzięcza się swojemu człowiekowi za opiekę i miłość :D więc satysfakcja podwójna :D dla niego i dla mnie :D

 • Opowiedz o ostatnio wykonywanym zleceniu, z którego jesteś najbardziej dumny(dumna).

  Opiekowałam się kotką, która trafiła do swojej właścicielki przed okresem zimowym, można powiedzieć przypadkiem. Mieszkała na działkach i jedyny kontakt jaki miałam z człowiekiem, była Pani, która przynosiła jej jedzenie, by biedna nie umarła z głodu. Kiedy trafiła do swojej właścicielki, miałam trudny orzech z zgryzienia. Kotka nie dała się pogłaskać, a co dopiero wziąć się na ręce, co przy próbach zabrania jej do weterynarza, było niezwykłym osiągnięciem, gdy udawało się ją złapać i przetransportować. Dumna jestem z tego, że po paru miesiącach i staraniach, by zdobyć jej zaufanie, sama podchodziła do mnie i dawała się pogłaskać, wyczesać, a czasem się pobawić :)

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Trudno pisać o samym sobie, co jest Twoją najmocniejsza stroną w tej profesji, jak również ogólnie w życiu :D Jednak moim zdaniem w kontakcie ze zwierzętami wszelakimi od chomika do psa, kocia, słonia, jest cierpliwość. Brak cierpliwości i przekonanie, że zwierze od pierwszych chwil Ci zaufa to błędne przekonanie. Każdy zwierzak jest innych, tak jak z ludźmi i wymaga innego podejścia krok po kroku i cierpliwego traktowania. Poza tym zwierzak wyczuwa, czy ktoś jest cierpliwy, czy ktoś kocha zwierzęta co pokaże w swoim zachowaniu bardzo szybko.