Kinga K

Kinga K

 • Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Opieka u opiekuna , Usługi pielęgnacyjne - Pies
  Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Wizyty u weterynarza , Opieka u opiekuna - Kot
  Opieka całodobowa , Opieka w domu właściciela , Opieka u opiekuna - Inne zwierzaki
 • Wynagrodzenie: od 40 zł za godzinę
 • Lokalizacja: Warszawa Śródmieście
 • Ostatnio aktywny: 13 listopad 2019 10:02
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Konto Praca od zaraz Konto Praca od zaraz
 • Sprecyzowane usługi Sprecyzowane usługi
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe
 • Album zdjęć Album zdjęć

❣️Proszę o kontakt SMS piecset osiemnaście dziewiecset szescdziesiąt siedem osiemset szescdziesiąt jeden

Jestem osobą, która bez zwierząt nie wyobraża sobie życia. Na co dzień zajmuję się opieką nad zwierzętami, głównie psami, pracuje w hotelu dla zwierząt, prowadzę wraz z mamą domową hodowlę American Staffordshire Terrierów oraz kotów Rosyjskich Niebieskich. Biorę udział także na wystawach psich i uczę również jak to robić :). Moje życie jest przepełnione zwierzakami. Stawiam na pozytywne i bezstresowe uczenie oraz relacje ze zwierzętami. Mam doświadczenie zarówno z "normalnymi" psami jak i lekliwymi, z fobiami, nadpobudliwymi czy również z lękiem separacyjnym, ze szczeniakami jak i seniorami.
Oferuję spacery, opiekę w domu u właściciela, porady, podstawy szkolenia, oraz służę pomocą gdy klient poszukuje dobrego weterynarza, specjalisty czy innych tego typu rzeczy.

Warszawa/Piaseczno

Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Opieka u opiekuna , Usługi pielęgnacyjne - Pies
Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Wizyty u weterynarza , Opieka u opiekuna - Kot
Opieka całodobowa , Opieka w domu właściciela , Opieka u opiekuna - Inne zwierzaki

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Pracuję regularnie jako opiekun przedewszystkim psów. Cały czas pod opieką mam zarówno stałych jak i nowych czworonożnych klientów. Często są to zlecenia min 24 godzinne, ale także krótsze. Potrafię mieć kilka zwierząt naraz pod opieką. Ponadto mam swoje trzy psy i dwa koty nad którymi sprawuje pieczę non stop

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Uwielbiam miec kontakt ze zwierzetami wszelkiego rodzaju. Uwazam ze to niebanalne istoty. Dbanie o nie, pomaganie czy pielegnacja i zabawa sa dla mnie pewnego rodzaju relaxem. Gdyby nie zwierzeta to czulabym ze czegos w moim zyciu mi brakuje. Sa to istoty do ktorych mozna pomowic gdy jest ci smutno czy zle.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Myślę że warto szukać osób które pracują że zwierzętami przedewszystkim dlatego że to kochają. Nie zawsze długość stażu jest odzwierciedleniem umiejętności, codziennie uczę się czegoś nowego, każdy pies to zupełnie nowa historia. Myślę że dobrym krokiem jest zapoznanie opiekuna że zwierzęciem wcześniej, żeby sprawdzić czy będzie więź, bez lęku i negatywnych emocji.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Persisting, opieka nad zwierzętami, spacery czy jakkolwiek inaczej to nazwać, to wcale nie przysłowiowa "idealna praca". Wielu ludziom (mylnie) wydaje się, że jest to praca polegająca na głaskaniu, bawieniu się i przytulaniu z pieskami. Mało kto pamięta o tym jak odpowiedzialna jest praca z żywym stworzeniem, jak wymagająca i niekiedy ciężka.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Hmm, może jakie pytania ja chciałabym usłyszeć :)
  Na pewno jak długo pracuje z psami/ zwierzętami i na czym ta praca polega, czy pogłębia swoją wiedzę w tej dziedzinie, czy miał/ła styczność z ciężkimi przypadkami (lęk, agresja itp), jakie ma podejście do spuszczania psa luzem na spacerze.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Powinien wybrać odpowiednią dla siebie i swojego pupila osobę. Taką z którą i klient i jego zwierzę dobrze się dogadują i współpracują. Powinien przemyśleć w jakim konkretnie zakresie potrzebuje pomocy i na tej podstawie dobrać opiekuna dla swojego psa/kota.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Hmm, myślę, że nie każdy podejmie się pracy z psami ttb (terierami typu Bull)- ja tak i to z ogromną chęcią. Podchodzę do każdego klienta i przedewszystkim jego pupila bardzo indywidualnie k dostosowuję się do jego potrzeb oraz służę zawsze pomocą i proponuję coś od siebie.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Chyba najczęściej słyszę pytanie dotyczące doświadczenia. Co odpowiadam? To proste :) Prawdę
  To, że wraz z mamą prowadzę malutką hodowlę psów i kotów już od ok 10 lat, że jestem świadomym właścicielem, że cały czas poszerzamy zakres swojej wiedzy, że bardzo duże doświadczenie zdobyłam pracując w hotelu dla zwierząt oraz współpracując (ucząc się) z behawiorystą/szkoleniowcem, że moje zainteresowanie tą dziedziną jest ogromne i że i tak doświadczenie nie równa się jakość

 • Czy masz ulubioną historię z wykonywanej pracy? Jeśli tak - opisz.

  Oj mam bardzo dużo takich historii, a moimi ulubionymi są po prostu te, które mogę usłyszeć od swoich podopiecznych, jak widzę jak bardzo się cieszą, jak widzę progress, radość z zaspokajanych potrzeb i jeszcze większą ich radość gdy cieszą się również ich najukochańsi właściciele.

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Petsisting, opieka nad zwierzętami, spacery czy jakkolwiek inaczej to nazwać, to wcale nie przysłowiowa "idealna praca". Wielu ludziom (mylnie) wydaje się, że jest to praca polegająca na głaskaniu, bawieniu się i przytulaniu z pieskami. Mało kto pamięta o tym jak odpowiedzialna jest praca z żywym stworzeniem, jak wymagająca i niekiedy ciężka

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  To po prostu się stało, wyszło samo z siebie. Zaczęło się od posiadania psów potem przerodziło się w mini hodowlę, następnie, albo i jakoś wcześniej, w pracę ze swoimi psami, zdobywanie wiedzy, interesowanie się, aż w końcu uświadomiłam sobie, że może warto spróbować komuś w ten sposób pomóc

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Tak, regularnie uczęszczam na różnego rodzaju seminaria i wykłady, do tego cały czas wydobywam przydatną wiedzę od zaprzyjaźnionej behawiorystki i szkoleniowca, nieustannie pracuję ze swoimi psami a do tego wszystkiego studiuję psychologię, aby móc też skutecznie pracować z samym klientem.

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  Cennik moich usług jest ustalany indywidualnie. W zależności od potrzeb, zakresu pracy, przypadku zwierzęcia ( jego charakteru, choroby czy tego podobne), jak długa ma być nasza współpraca i jak regularna oraz czego konkretnie ma dotyczyć. Zaznaczę również, że że względu na tryb studiów dziennych jest to praca w trybie dodatkowym a nie "pełnoetatowym"

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Na pewno punktualność, rzadko zdarza mi się spóźnić, a jeśli tak się wydarzy to na bieżąco informuję drugą osobę o zaistniałej sytuacji. Jestem też bardzo sumienna i chętna do podejmowania nowych wyzwań. Jestem również osobą komunikatywną, otwartą i tolerancyjną. Myślę, że się dogadamy :)

 • Jaką umiejętność obecnie chciałbyś (chciałabyś) udoskonalić?

  Udoskonalać zawsze chcę wiedzę :) Przydatnej wiedzy nigdy za mało, dlatego regularnie uczęszczam na różnego rodzaju seminaria, wykłady itp. Jeśli chodzi stricte o umiejętności to może powinnam być mniej krytyczna wobec siebie, ponieważ chyba czasem za dużo od siebie wymagam.