Klaudia B

Klaudia B

 • Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Opieka w hoteliku - Pies
  Opieka w domu właściciela , Wizyty u weterynarza , Opieka u opiekuna , Opieka w hoteliku - Kot
  Opieka w domu właściciela , Opieka u opiekuna - Inne zwierzaki
 • Wynagrodzenie: od 20 zł za godzinę
 • Lokalizacja: Sierakowice
 • Ostatnio aktywny: 12 sierpień 2019 16:04
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowane usługi Sprecyzowane usługi
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe
 • Potwierdzona tożsamość Potwierdzona tożsamość
 • Album zdjęć Album zdjęć

Jestem stanowczą, ale ciepłą osobą, dlatego zwierzaki czują się przy mnie bezpieczne i zaopiekowanie. Nie narzucam moim podopiecznym kontaktu ze mną (zwłaszcza jeśli chodzi o koty ;) ) jednak daje znać, że jestem i chętnie umilę im czas, aby chociaż na chwile zapomniały o rozłące z opiekunem.

Moją największą pasją poza zwierzętami jest behawioryzm i psychologia. Dziedziny te pozwalają mi dogłębnie zrozumieć zachowanie psów, kotów jak i innych zwierząt. Mam doświadczenie w rozweselaniu psiaków i przekonywania do siebie kotów ;)

Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Opieka w hoteliku - Pies
Opieka w domu właściciela , Wizyty u weterynarza , Opieka u opiekuna , Opieka w hoteliku - Kot
Opieka w domu właściciela , Opieka u opiekuna - Inne zwierzaki

Zdjęcia

wszystkie (7) »
Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  *Doglądałam starszego kocura gdy jego właściciele wyjechali na wakacje. Chociaż obserwował mnie z wysokości to mam nadzieje, że moje pogadanki w jego stronę chociaż trochę umiliły mu czas rozłąki :)

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Kontakt ze zwierzętami sprawia mi mnóstwo frajdy, chętnie otaczam je opieką i dobrze się dogadujemy. Interesuje mnie behawioryzm zwierzęcy, także zwierząt innych niż nasze domowe pupile :)

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Myślę, że osoba, która ma zająć się naszym pupilem przede wszystkim powinna być spokojna i cierpliwa, to te cechy pozwalają trzeźwo oceniać sytuacje i szybko wychodzić z ewentualnych zagrożeń (lub eliminować niepożądane nawyki psa) :)

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Przede wszystkim chciałbym wiedzieć jak szeroką wiedzę o behawioryzmie posiada mój petsitter. Dobrze mieć pewność, że osobie, której zlecam opiekę nie umknie żaden nastrój mojego podopiecznego.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Myślę, że powinny być to pytania odnośnie cierpliwości i emocjonalnym opanowaniu danej osoby jak i typowe pytania odnośnie wiedzy w temacie behawioryzmu.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Klient powinien dowiedzieć się jakim poziomem wiedzy w temacie zwierząt dysponuje Petsitter. Czułość i miłość do zwierząt jest szalenie ważna, jednak potrzeba jeszcze wiedzieć co dokładnie się robi :) Jakie zachowania zdarzają się z jakiego powodu, jak zapobiegać i pomagać w przeżywaniu co niektórych emocji u domowych pupili, bardzo ważne: jaką postawę reprezentować samemu, aby zwierze czuło się przy nas pewne siebie i zaopiekowane.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Mam ogromną cierpliwość do zwierząt, jestem stanowcza, ale ciepła- może dlatego zwierzęta mnie lubią :) i chociaż posiadam wiedzę o behawioryzmie oraz tresurze to nie narzucam mojego sposobu zachowywania się przy zwierzaku, rozumiem, że każdy ma prawo do swojego zdania, a wyprowadzając czyjegoś przyjaciela podporządkowuje się pod zlecone mi zadanie, oczywiście radą także służę lecz rozumiem, że ktoś może jej nie chcieć :)

 • Czy masz ulubioną historię z wykonywanej pracy? Jeśli tak - opisz.

  Nie było to wyprowadzanie psów, ale pracowałam w zoo, gdzie któregoś dnia byłam poproszona o przypilnowanie robotników, którzy remontowali coś na zapleczu roboczym z lwami. Sami robotnicy na szczęście nie próbowali lwów głaskać przez kraty, jednakże lwy denerwowały się dźwiękami stukania i wiercenia. Z chęcią uspokajałam je ( skutecznie, ale z dużej odległości) :)

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Podczas rozłąki z właścicielem zwierzak jest z oczywistych względów niespokojny. Dobry petsitter potrafi poprawić humor psu czy kotu i to wcale niekoniecznie używając do tego celu smakołyków ;)

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Od zawsze kochałam zwierzęta i byłam pewna, że moja praca będzie wiązała się z nimi. Miałam przyjemność pracy w zoo, a aktualnie prowadzę sklep zoologiczny i chcę "dorobić" na godniejsze życie moich kotów realizując swoje hobby ;)

 • Opowiedz o ostatnio wykonywanym zleceniu, z którego jesteś najbardziej dumny(dumna).

  Może to nie zlecenie "prywatne", ale prowadzę dom tymczasowy (Mother of cats na FB) w którym aktualnie przebywa kotka, która nie trzyma moczu ze względu na sparaliżowane mięśnie. Ciesze się, że udało mi sie zawrzeć z nią nić porozumienia i bez problemu rehabilituje ją oraz pomagam się załatwić (i zmieniać pieluchę) :)

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Jestem technikiem weterynarii, prowadzę także dom tymczasowy 'Mother of cats" (można podejrzeć mnie na FB :) ) gdzie opiekuję się często problematycznymi zwierzętami, które szukają nowych właścicieli. Behawioryzm, psychologia zachowań i zwierzęta to moje największe pasje, z zapałem pochłaniam więc książki o tej tematyce systematycznie poszerzając swoją wiedzę. Mam przyjemność prowadzić obserwacje zachowań zwierząt w schroniskach, fundacjach i innych domach tymczasowych oraz oczywiście w domowym zaciszu. Jestem kocią mamą 3 grzecznych futer, które dzięki swojemu ułożeniu pomagają mi w socjalizacji moich tymczasowych podopiecznych.

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  Mieszkam w Sierakowicach, a dojazd do Gliwic czy Rudy jest dla mnie dodatkowym kosztem. Chciałabym, aby został on pokryty przez klienta :)

 • Jeśli miałbyś (miałabyś) doradzić osobie chcącej wykonywać Twoją profesję, co byś doradził (doradziła)?

  1. Szanowanie zdania właściciela. Petsitterzy często posiadają ogromną wiedzę o psach i kotach, którą mogą się podzielić, jednak nic na siłę. Niekiedy klienci nie chcą słyszeć rad i należy to zaakceptować.
  2. Każdemu Petsitterowi polecam zostanie domem tymczasowym dla psów i kotów :) Ogromne doświadczenie w pakiecie z pomocą bezdomnym zwierzakom to jak wygrana na loterii.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Moją najmocniejszą stroną jest zdecydowanie cierpliwość, troskliwość i szczerość, a także to, że trzeźwo myślę w każdej sytuacji. Słabą natomiast jest słabość do zwierząt- wszystkich.

 • Jaką umiejętność obecnie chciałbyś (chciałabyś) udoskonalić?

  Chciałabym doskonalić wszystkie moje umiejętności, wiedza praktyczna jak i teoretyczna jest dla mnie bardzo cenna i interesująca. Marzy mi się uczestniczenie w szkoleniach psów ;)

 • Napisz własne pytanie i odpowiedz na nie.

  Dlaczego numer nie jest potwierdzony?
  Ponieważ moja sieć niestety ogranicza mi wysłanie smsa potwierdzającego numer. Jednakże mogę zadzwonić osobiście, mój numer (***) Bez problemu wyślę również CV.