Klaudia T

Klaudia T

 • Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Szkolenia i tresura , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Opieka u opiekuna - Pies
  Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Wizyty u weterynarza , Opieka u opiekuna - Kot
  Opieka całodobowa , Opieka w domu właściciela , Opieka u opiekuna - Inne zwierzaki
 • Wynagrodzenie: od 15 zł za godzinę
 • Lokalizacja: Sosnowiec
 • Ostatnio aktywny: 04 kwiecień 2019 15:56
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Konto Praca od zaraz Konto Praca od zaraz
 • Sprecyzowane usługi Sprecyzowane usługi
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe
 • Album zdjęć Album zdjęć

Uwaga: niskie ceny na dobry początek! :)
Zwierzęta od dziecka były moją pasją, w związku z czym wychowywałam się w towarzystwie psów i rozmaitych gryzoni. Kilka lat temu udało mi się tę pasję przerodzić w zawód: jestem dyplomowanym instruktorem szkolenia psów, ukończyłam kurs pierwszej pomocy przedweterynaryjnej, a wkrótce skończę kurs zoopsychologa/behawiorysty zwierząt towarzyszących. Prowadzę badania naukowe nad zachowaniem psów i wilków. Oferuję indywidualne szkolenia i spacery w Sosnowcu (Sielec) i okolicach, a także opiekę nad zwierzętami w domu klienta. Podczas treningu używam metody wzmocnień pozytywnych. Zależy mi na tym, aby po treningu zwierzak był szczęśliwy, a jego więź z właścicielem umacniała się. :)

WYPROWADZANIE PSÓW
W zależności od potrzeb psa: spacer węchowy lub aktywny, zabawa, socjalizacja, trening sztuczkowy lub inny. Oferuję różne formy spacerów - od szybkiego wyjścia "na siku" po leśne szaleństwo. ;)

OPIEKA NAD ZWIERZĘTAMI (w domu klienta)
Posiadam doświadczenie w opiece nad psami, kotami, gryzoniami (szczury, myszy, świnki morskie, chomiki, szynszyle) oraz królikami. W skład usługi wchodzi (w ramach potrzeb): wyprowadzanie, karmienie, podawanie leków, zabawa, trening, wizyty u weterynarza. Możliwa jest opieka dzienna (kilka godz. w ciągu dnia) lub na dłuższy okres.

SZKOLENIE PSÓW
Zajęcia indywidualne, dostosowane do potrzeb psa i oczekiwań przewodnika. Spotkanie zapoznawcze gratis. Pierwsze lekcje odbywają się na znanym pieskowi terytorium (w domu klienta), później przenosimy się do coraz bardziej wymagających miejsc (ogród, łąka, park). W pracy z psem stosuję metodę wzmocnień pozytywnych.

Przykładowe umiejętności, nad którymi możemy pracować: skupienie na przewodniku, chodzenie na luźnej smyczy, komendy "siad", "leżeć", "zostań", samokontrola, przywołanie, dostawianie do nogi, odsyłanie na miejsce, przyzwyczajanie do zabiegów pielęgnacyjnych i weterynaryjnych

Dla zainteresowanych oferuję również dużą dawkę informacji teoretycznych: czytanie psiej mowy ciała, metody i narzędzia szkoleniowe, podstawowe zasady żywienia, fakty i mity nt. teorii dominacji i hierarchii w stadzie

PORADY BEHAWIORALNE - wkrótce!
HOTEL DLA ZWIERZĄT - wkrótce!

Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Szkolenia i tresura , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Opieka u opiekuna - Pies
Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Wizyty u weterynarza , Opieka u opiekuna - Kot
Opieka całodobowa , Opieka w domu właściciela , Opieka u opiekuna - Inne zwierzaki

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  W ostatnich 3 miesiącach:
  - codzienne spacery z dwoma psami: Mojo (mix doga niemieckiego) i Chanti (buldog francuski). Mojo miał poważny problem z agresją w stosunku do obcych psów, który udało nam się ładnie przepracować.
  - opieka (2 tyg) nad młodym szalonym Orionem, który nie przyjmuje do wiadomości, że nie jest już szczeniakiem ;)
  - kilkukrotna opieka (po 3-6 dni) nad 14-letnim golden retrieverem Mago
  - opieka (12 dni) nad lękliwym kundelkiem Sahibu
  - opieka (10 dni) nad bezproblemowym kundelkiem Frodo

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Przebywanie ze zwierzętami sprawia mi ogromną przyjemność! Uwielbiam długie spacery po lasach/parkach, podróże na 6 łapach i odkrywanie nowych ścieżek. Największą satysfakcję przynosi mi oglądanie postępów w szkoleniu oraz promienny uśmiech na pyszczku psa i na twarzy właściciela. :) Cieszy mnie kiedy pies i przewodnik zaczynają coraz lepiej się komunikować i stają się zgraną drużyną.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Dokładne sprawdzenie jakimi metodami szkoleniowymi posługuje się trener, czy jego wiedza na temat zasad szkolenia jest aktualna. Niestety, wiele osób w dalszym ciągu trzyma się zasad wypracowanych kilkadziesiąt lat temu na gruncie źle przeprowadzonych i dawno obalonych badań naukowych. Przez to szerzą się błędne stereotypy, a niewłaściwe szkolenie może prowadzić do późniejszych problemów behawioralnych.