Maciej F.

Maciej F.

 • Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Szkolenia i tresura , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Opieka u opiekuna , Usługi pielęgnacyjne - Pies
  Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa - Kot
  Opieka całodobowa , Opieka w domu właściciela , Opieka u opiekuna - Inne zwierzaki
 • Wynagrodzenie: od 15 zł za godzinę
 • Lokalizacja: Radom
 • Ostatnio aktywny: 14 wrzesień 2018 07:42
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowane usługi Sprecyzowane usługi
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe
 • Album zdjęć Album zdjęć

Cześć,
Jestem certyfikowanym opiekunem zwierząt i zoopsychologiem. Uwielbiam tą pracę!. Opiekunem zwierząt byłem na co dzień przez ponad dwa lata w Fundacji Azyl Pod Psim Aniołem. Wciąż zgłębiam wiedzę na temat psiego i nie tylko psiego behawioru. W czerwcu ukończyłem kurs zawodowy w zakresie zoopsychologii. Jestem zwolennikiem pozytywnego szkolenia psów. Z racji wcześniej wykonywanej pracy i obecnego wykształcenia zajmuję się też psami chorymi, lękliwymi i agresywnymi. Zwierzakom na spacerach zapewniam ciekawe sposoby spędzania czasu z uwzględnieniem ich naturalnych preferencji czy skłonności:
- węchowe zabawy z psem
- uczenie komend i doskonalenie już nabytych
- bieganie
- i wiele innych ;)
Repertuar usług:
-spacery z psem min. 1godz.
- wizyty u weterynarza i pomoc przy chorych zwierzętach (pielęgnacja po urazach, wykonanie zaleconych przez weta ćwiczeń rehabilitacyjnych)
- usługi pielęgnacyjne
- opieka dobowa/okresowa u opiekuna lub właściciela
- opieka nad innymi gatunkami zwierząt. ( no może poza koniem)
- psie porady
Cena do uzgodnienia w zależności od usługi.
Pierwsze spotkanie "zapoznawcze" darmowe!

P.S. Opieka nad kotem tylko u właściciela. Zmiana miejsca wywołuje u kotów duży stres, który źle wpływa później na ich organizm.

Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Szkolenia i tresura , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Opieka u opiekuna , Usługi pielęgnacyjne - Pies
Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa - Kot
Opieka całodobowa , Opieka w domu właściciela , Opieka u opiekuna - Inne zwierzaki

Zdjęcia

wszystkie (7) »
Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Najbardziej lubię kontakt ze zwierzętami. Poznawanie tak różnych osobowości zwierząt, ich zwyczajów. Interesujące jest dla mnie to jak mam relację z różnymi rasami psów i mogę na własne oczy zobaczyć czym się charakteryzują. Kocham ruch fizyczny i rozmowy z właścicielami o ich pupilach i cieszę się kiedy mogę jeszcze pomóc radami i widzę, że to działa.

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Cóż. Czytam mnóstwo książek. Mam stały kontakt ze znajomymi behawiorystami. Sam ukończyłem kursy na petsittera, zoopsychologa i behawiorystę. Planuję kolejne bardziej specjalistyczne. Tym razem też z zakresu szkolenia psów.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Moją najmocniejszą stroną jest psi behawior. Umiem świetnie pracować z psami lękliwymi, agresywnymi czy psami, które po prostu wykazują pewne patologie w zachowaniu.

 • Jaką umiejętność obecnie chciałbyś (chciałabyś) udoskonalić?

  Pragnę udoskonalić szkolenie psów metodą pozytywną za pomocą klikera. Behawioryzm koci, oraz kwestie problemów w psim stadzie. Ciągle szkolę więc myślę, że już niedługo zmienią się powyższe tematy.