Magdalena J.

Magdalena J.

 • Usługi: Opieka w domu właściciela , Spacery z psem , Opieka u opiekuna - Pies
  Opieka w domu właściciela - Kot
 • Wynagrodzenie: od 6 zł za godzinę
 • Lokalizacja: Rozgarty
 • Ostatnio aktywny: 01 marzec 2019 16:59
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowane usługi Sprecyzowane usługi
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe
 • Album zdjęć Album zdjęć
 • Posiada własną stronę internetową Posiada własną stronę internetową

Witam!
Moim zdaniem to właśnie Ja jestem odpowiednią osobą, do zajęcia się Twoim psem. Teraz zadajesz sobie pytanie, dlaczego? Otóż: bardzo kocham zwierzęta, jestem osobą odpowiedzialną, mam doświadczenie w pracy zarówno z małymi jak i dużymi zwierzętami. Mogę rozszerzać spacery o elementy szkoleniowe, zabawy edukacyjne oraz przejażdżki rowerowe. Chcę zarobić trochę pieniędzy, a przy tym mieć kontakt ze zwierzętami i pomagać ich właścicielom w sytuacjach, kiedy tego potrzebują. .Pod uwagę biorę głównie wisie Rozgarty i Przysiek.
Proszę o kontakt na maila podanego w profilu. Nie interesują mnie godziny wieczorne i poranne ze względu na szkołę i dojazd do domu. W wakacje jestem częściowo niedostępna dlatego proszę o kontak z wyprzedzeniem do 7dni.

Usługi: Opieka w domu właściciela , Spacery z psem , Opieka u opiekuna - Pies
Opieka w domu właściciela - Kot

Zdjęcia

wszystkie (2) »
Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Opieka całodobowa nad psem w domu opiekuna
  Spacery socjalizacyjne ze szczeniakami
  Opieka nad kotami domu właściciela
  Na razie to wszystkie zlecenia ale regularnie pracuję w schronisku jako wolontariuszka oraz studiuję na kierunku behawiorystka zwierząt w Lublinie

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Najbardziej w swojej pracy lubię kontakt, który mogę nawiązać ze zwierzęciem oraz pomoc jaką niosę ludziom i ich czworonogom w trudnych sytuacjach.
  Przyjemność sprawia mi też widok uśmiechniętego klienta, który może być pewien, że zostawia swoje zwierze pod dobrą opieką.
  Moja praca to także konstruktywna forma spędzania wolnego czasu. :)

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Takiej osobie poradziłabym NIE SUGEROWAĆ się wiekiem, ma on bowiem najmniejsze znacznie.
  Znam wiele bardzo młodych osób, które świetnie dają sobie radę w opiece nad zwierzętami.
  Nie należy też patrzeć na zdjęcie, bo nie zawsze oddaje ono rzeczywisty wygląd osoby oraz je kompetencje( siła, wiek itp.)

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Klient powinien przede wszystkim przemyśleć, czy jego zwierzak będzie w stanie dogadać się z osobą, która właścicielowi wydaje się odpowiednia. Przecież nie zawsze nasze pupile są grzeczne, a nie każdy poradzi sobie z dużym, agresywnym psem. Warto także zaobserwować na spotkaniu wstępnym jak pupil i potencjalny opiekun podchodzą do siebie, jak się czują w swoim towarzystwie i czy są w stanie ze sobą współpracować.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Myślę, że moje usługi wyróżniają się na tle innych tym, że mogę je poszerzać w różnych kierunkach. Nie oferuję tylko samej opieki, czy spacerów, ale zajęcia te z elementami treningu i zabaw rozwojowych. Znam się także trochę na psychologi psów i wiem, jak odpowiednio do nich podchodzić. Nie wykonuję w mojej pracy nic na siłę, bo najważniejsze dla mnie to zadowolony pupil, a co za tym idzie także właściciel.

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Od dziecka kocham zwierzęta i pragnę kontaktu z nimi. W przyszłości chcę udać się na weterynarię i każda chwila spędzona z pupilem jest dla mnie kolejną lekcją.
  W związku z tym, że jestem osobą niezależną lubię mieć trochę własnego grosza. Wybrałam tą formę pracy, bo dobrze się w niej czuję i przy okazji mogę zarobić.

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Aby się dokształcić czytam wiele książek i czasopism o zwierzętach. Uczęszczam do klasy PRO MEDYCZNEJ, mam też duże doświadczenie z moimi zwierzętami, co pomaga mi zachować się w określonych sytuacjach.
  Jestem wolontariuszką w miejskim schronisku, co dodatkowo pomaga nabrać wprawy i doświadczenia.

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  Za godzinę mojej pracy chciałbym uzyskać zapłatę w wysokości co najmniej 5 zł (za małego psa) i co najmniej 6 zł za godzinę z dużym psem. Kwota ta obejmuje spacery i wizyty weterynaryjne. Te pierwsze mogą (na życzenie klienta) zawierać elementy szkolenia, zabawę z innymi psami(tylko w przypadku psów spokojnych i znajomych). W opłatę za wizytę weterynaryjną wliczam czas spędzony w poczekalni przed przyjęciem psa, czas dotarcia, powrotu oraz czas leczenia(pobytu w gabinecie, kroplówki itp.)

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Moje mocne strony to:
  *asertywność
  *konsekwentność
  *opanowanie
  *delikatność ale i stanowczość
  *poczucie własnej wartość co przydaje się w przypadku pracy z "mniej grzecznymi" psami.