Marta Z

Marta Z

 • Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Szkolenia i tresura , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Opieka u opiekuna , Usługi pielęgnacyjne , Opieka w hoteliku - Pies
  Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Wizyty u weterynarza , Usługi pielęgnacyjne , Opieka u opiekuna , Opieka w hoteliku - Kot
  Opieka całodobowa , Opieka w domu właściciela , Opieka u opiekuna - Inne zwierzaki
 • Wynagrodzenie: od 20 zł za godzinę
 • Lokalizacja: Poznań Stare Miasto
 • Ostatnio aktywny: wczoraj 22:48
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowane usługi Sprecyzowane usługi
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe
 • Album zdjęć Album zdjęć
 • Zweryfikowane referencje Zweryfikowane referencje

Jestem ogromną miłośniczką psów. Zawsze miałam jakiegoś w rodzinnym domu (Ełk), obecnie jest to 9-letnia suczka rasy sznaucer miniaturka. Moim marzeniem jest łączyć przyjemne z pożytecznym a do takich rzeczy na pewno należy opieka nad psem. Czas spędzony z czworonożnym pupilem jest dla mnie niezastąpiony.

Do tej pory przygarnęłam pod swoje skrzydła:
- foksteriera (16 lat)
- yorkshire terriera (10 lat)
- kundelkę (3 miesiące)
- miniaturowego bulteriera (3 lata)
- posokowca bawarskiego (12 lat)
- setera irlandzkiego (6 lat)
- buldoga francuskiego (3 lata)
- beagla (11 lat)
- labradora (4 miesiące)
- boksera (6 lat)
- beagla (10 miesięcy)
- kotkę i kota (3 lata)
- owczarka niemieckiego (7 lat)
- buldoga francuskiego (1,5 roku)
- labradora (8 lat)
- mieszańca rasy owczarek niemiecki/berneński pies pasterski (10 lat)
- kundelka (2 lata)
- mieszańca rasy pitbull/dog argentyński (12 lat)
- kotkę (5 lat)

Oferuję pomoc w opiece nad Twoim zwierzakiem w postaci:
- spacerów
- czesania, kąpania
- zabawy i podstawowej tresury

Obecnie mieszkam na Os. Bolesława Śmiałego (Poznań), obok Rezerwatu Żurawiniec.

Szukając opieki nad swoim psem wiedz, że zawsze służę pomocą. Jestem gotowa z ogromną odpowiedzialnością i poświęceniem zaopiekować się Twoim czworonożnym pupilem, aby nie czuł się samotny i aż taki smutny na czas Twojej krótszej bądź dłuższej nieobecności :)

Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Szkolenia i tresura , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Opieka u opiekuna , Usługi pielęgnacyjne , Opieka w hoteliku - Pies
Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Wizyty u weterynarza , Usługi pielęgnacyjne , Opieka u opiekuna , Opieka w hoteliku - Kot
Opieka całodobowa , Opieka w domu właściciela , Opieka u opiekuna - Inne zwierzaki

5 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez OpiekaZwierzat.pl

  "Pani Marta dopasowała się do naszych potrzeb i naszego psa. Doskonałe wywiązywania się z powierzonych jej zadań. Oprócz wyprowadzania i podstawowej opieki nad psem, uczyła komend - szczególnie ważnej dla nas "zostaw". Pracowała też z naszym psem nad chodzeniem przy nodze. Piesek się bardzo z Pania Marta zżył, widać było to szczególnie przy pożegnaniu. "

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez OpiekaZwierzat.pl

  "Pani Marta dopasowała się do naszych potrzeb i naszego psa. Doskonałe wywiązywania się z powierzonych jej zadań. Oprócz wyprowadzania i podstawowej opieki nad psem, uczyła komend - szczególnie ważnej dla nas "zostaw". Pracowała też z naszym psem nad chodzeniem przy nodze. Piesek się bardzo z Pania Marta zżył, widać było to szczególnie przy pożegnaniu. "

 • Potwierdzona przez OpiekaZwierzat.pl

  "Pani Marta jest wspaniałym i życzliwym Człowiekiem oraz ma niezwykłą niezwykłą rękę do zwierząt. Potrafiła doprowadzić do tego, że polubił ją pies rasy beagle o manierach starego kawalera:) Bardzo się zaprzyjaźnili. Przez kilka miesięcy Pani Marta była nam ogromną wyręką w sytuacji choroby w rodzinie, przejmując praktycznie całodobową opiekę nad psem. Polecamy Panią Martę każdemu z czystym sumieniem. Pięć gwiazdek to za mało. Hanka, Danusia, Ania i Tomek"

 • Potwierdzona przez OpiekaZwierzat.pl

  "Marta niezwykle sumiennie i z dużym ładunkiem miłości opiekowała się przez ponad 4 miesiące naszym seterem. Zapewniała mu codzienne spacery jak i opiekę u siebie w domu. Marta zna się na psach i posiada talent obchodzenia się z nimi. Marta jest kontaktowa i rzetelna, można na niej polegać. Szczerze i gorąco polecam współpracę z Martą."

 • Potwierdzona przez OpiekaZwierzat.pl

  "Chciałabym polecić Martę wszystkim osobom, które poszukują zaufanego i odpowiedzialnego opiekuna dla swoich pupili. Marta opiekowała się naszym psem (bulterierem miniaturowym) dwa razy i byliśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Marta jest osobą godną zaufania, dotrzymuje wszystkich ustaleń i w opiekę nad zwierzętami wkłada swoje serce. Dzięki temu mogliśmy w pełni zrelaksować się podczas wyjazdów, wiedząc że nasz pies jest w dobrych rękach. Cieszę się, że znaleźliśmy Martę i na pewno skorzystamy z jej pomocy ponownie."

 • Potwierdzona przez OpiekaZwierzat.pl

  "Swoją współpracę z Martą oceniam wspaniałe. Marta jest bardzo sympatyczną, kontaktową, ciepłą i otwartą dziewczyną. Ma ona bardzo dobre podejście do zwierząt. Mój piesek, czuł się u niej w mieszkaniu bardzo komfortowo, od razu się zaklimatyzował. Marta bardzo dobrze zajęła się jego codzienną opieką. Poświęciła dużo czasu na długie spacery i zabawy. Przed oddaniem psa na dłuższy pobyt, kilka razy doszło do spotkania naszej dwójki z psem. Dzięki temu mogłam zobaczyć zaangażowanie i dobre podejście do zwierząt. Podczas opieki nad moim psem, Marta codziennie starała się ze mną kontaktować, dzięki temu mogłam na bieżąco wiedzieć czy wszystko jest dobrze. Z czystym sumieniem mogę polecić tą osobę i na pewno skorzystam jeszcze z opieki nad psem oferowana przez Martę. "

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Pierwszym psem oddanym w moje ręce do opieki była szesnastoletnia suczka rasy Fox Terrier - Maxi. Zajmowałam się nią przez okres trzech tygodni z powodu wyjazdu jej właścicieli za granicę. Następnie pojawił się Morti - dziesięcioletni yorkshire terrier, później trzymiesięczna kundelka - Kluska, z którą spędziłam najwięcej czasu, bo aż miesiąc, kolejnym psiakiem był trzyletni miniaturowy bulterier - Sasza oraz trzyletni buldog francuski - Buli. Oprócz całodobowej opieki w moim domu oferowałam również pomoc właścicielom przy samym wyprowadzaniu psów na 2-godzinne spacery - w ten sposób zajmowałam się dwunastoletnim posokowcem bawarskim, którym była Cedrucha (jeździłam do niej na Ławicę) oraz sześcioletnim seterem irlandzkim, wulkanem energii - Tismem (wychodziłam z nim w Strzeszynie). Z każdym z pozostałych psiaków spacerowałam po Sołaczu, Cytadeli, Rusałce i okolicach Winiar, gdyż do tej pory mieszkałam bardzo blisko tych miejsc.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  W mojej dodatkowej pracy, którą jest opieka nad różnymi psami najbardziej lubię już samą możliwość obcowania z nimi. Patrzenia na to jak reagują na komendy, tego czy są podatne na wykonywanie różnorakich sztuczek, czy sprawia im to radość oraz tego jak okazują mi swoje przywiązanie i sympatię. Czas spędzony na spacerowaniu z czworonożnymi pupilami i zabawa to coś wspaniałego. Psy dają mi ogromną radość i uczą mnie cierpliwości. A to, że każdy jest inny jest niezwykle wyjątkowe.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Będąc klientem chciałabym przede wszystkim wiedzieć czy dana osoba mająca zająć się moim zwierzakiem ma jakieś doświadczenie w tej dziedzinie, w jakiej okolicy mieszka oraz najważniejsze-czy lubi opiekować się zwierzętami i że robi to z pasji a nie ze względów finansowych.

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  W przyszłości zamierzam zrobić kurs na petsittera i trenera psów. Myślałam również o tym aby pójść w stronę behawiorystyki, gdyż bardzo zależy mi na tym aby móc jak najlepiej rozumieć naszych czworonogów. Obecnie staram się dostać do schroniska jako wolontariuszka.

 • Jaką umiejętność obecnie chciałbyś (chciałabyś) udoskonalić?

  Chciałabym udoskonalić umiejętność tresury psów, bo wiem, że jest ona koniczna aby zwierzak wiedział jak ma się zachować w danej sytuacji. Niewytresowany pies może nieraz przynieść wiele problemów wychowawczych z czym większość ludzi nie potrafi sobie nieraz poradzić.
  Gdy tylko będę miała możliwość pójdę na kurs, na którym nauczę się w jaki sposób należy szkolić naszych pupili.