Monika N

Monika N

 • Usługi: Opieka w domu właściciela , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Usługi pielęgnacyjne - Pies
  Opieka w domu właściciela , Wizyty u weterynarza , Usługi pielęgnacyjne - Kot
  Opieka w domu właściciela - Inne zwierzaki
 • Wynagrodzenie: od 0 zł za godzinę
 • Lokalizacja: Konarzewo
 • Ostatnio aktywny: 03 marzec 2019 13:51
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowane usługi Sprecyzowane usługi
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe
 • Album zdjęć Album zdjęć

Mam na imię Monika, mam 23 lat jestem studentką V roku Zootechniki Uniwersytetu Przyrodniczego , równolegle weekendowo uczęszczam do Technikum weterynarii (oststni semestr zdobyte już kwalifikacje R9 i R10) .Jestem osobą wesołą i kontaktową. Nie jestem uzależniona od żadnych używek .Szybko nawiązuję kontakt z nowo poznanymi osobami i zwierzakami. Jestem wolontariuszką PCK-u (Polski Czerwony Krzyż) posiadam zarówno kurs pierwszej pomocy (centrum szkoleniowo usługowe -Mediad) jak i dwutygodniowy kurs ratownictwa (PCK). Organizowałam zbiórki dla schroniska w Buku jak i wyprowadzałam psy ze schroniska w Swarzędzu ,w tym roku planuję zrobić kurs behawiorysty. Od 8 lat jeżdżę konno (sprawia mi to wiele radości) Uważam się za osobę odpowiedzialną i godną zaufania. Doświadczenie mam zarówno w pracy ze zwierzętami domowymi,gospodarczymi jak i również egzotycznymi.

Usługi: Opieka w domu właściciela , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Usługi pielęgnacyjne - Pies
Opieka w domu właściciela , Wizyty u weterynarza , Usługi pielęgnacyjne - Kot
Opieka w domu właściciela - Inne zwierzaki

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  kontakt ze zwierzętami daje mi wiele radości, poczucie odpowiedzialności za drugą istotę (coś niesamowitego) jeśli nawiążę dobrą i prawdziwą relację z pupilem czuję się spełniona daje mi to taką satysfakcję jakiej nie daje mi żadne inne zajęcie, jestem studentką zootechniki i ciągły kontakt i obcowanie ze zwierzętami uczy mnie ich zwyczajów i zachowań, bo przecież każde zwierzątko ma swój charakterek i inne nawyki :)

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Jeśli powierzałabym swoje ukochane zwierzątko innej osobie chciałabym wiedzieć czy jest godna zaufania uczciwa i sumienna , zwierzęta potrzebują czułości i uwagi więc chciałabym również wiedzieć czy jest osobą zaangażowaną i przyjazną i czy kiedykolwiek podejmowała się podobnej pracy :)

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  1)Czy jest dysponowana w konkretnym terminie ?
  2)Czy ma doświadczenie w pracy ze zwierzętami ?
  3)Czy łatwo nawiązuję kontakt z nowo poznanymi pupilami ?
  4)Czy jest godna zaufania i sumienna ?
  5)Czy tego typu praca sprawia jej przyjemność ? (ważne jest to by osoba zajmująca się zwierzętami robiła to z pasją)
  6)Czy mogłaby czegoś nauczyć mojego pupila ?

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Studiuję Zootechnikę na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu przez co poznaję zwyczaje, nawyki, potrzeb zwierząt jak i uczę się obchodzenia z poszczególnymi gatunkami zwierząt dodatkowo wielką radość sprawia mi również czytanie i oglądanie dokumentów dotyczących szkolenia zwierząt i rozlegle pojętej psychiki różnych gatunków .

 • Jeśli miałbyś (miałabyś) doradzić osobie chcącej wykonywać Twoją profesję, co byś doradził (doradziła)?

  Byś nie robiła nic na siłę jeśli nie czujesz radości z relacji i pracy ze zwierzętami to zwierzęta to wyczują ważna moim zdanie jest właśnie pasja jeśli robisz coś całą sobą bez względu na to jakie to zajęcie to efekty twojej pracy są znacznie lepsze i satysfakcjonujące zarówno ciebie jak i pracodawce więc kolejny raz powtórzę Pasja to jest to :) no kreatywność tez by się przydała ^^

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Zdecydowanie jest to pasja od dziecka wychowywana byłam w miłości do zwierząt jak i ludzi przez mój wolontariat PCK nauczyłam się bezinteresowności i potrzeby niesienia pomocy innym, przez wolontariat w schroniskach oprócz wspaniałego kontaktu z porzuconymi zwierzakami czułam satysfakcję że daje im część siebie ...

 • Jaką umiejętność obecnie chciałbyś (chciałabyś) udoskonalić?

  Chciałabym zrobić kurs behawiorysty zwierząt, Od zawsze interesowały mnie tajniki i pobudki konkretnych zachowań zwierząt. W tym roku (czerwiec) kończę ostatnią kwalifikację technika weterynarii dlatego uważam, że taki kurs byłby dobrym uzupełnieniem i pomocą w przyszłej pracy ze zwierzętami.