Monika B

Monika B

 • Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Szkolenia i tresura , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Opieka u opiekuna , Usługi pielęgnacyjne , Opieka w hoteliku - Pies
  Opieka w domu właściciela , Wizyty u weterynarza , Usługi pielęgnacyjne - Kot
  Opieka całodobowa , Opieka w domu właściciela , Opieka u opiekuna - Inne zwierzaki
 • Wynagrodzenie: od 40 zł za godzinę
 • Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna
 • Ostatnio aktywny: 11 listopad 2019 20:32
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Konto Praca od zaraz Konto Praca od zaraz
 • Sprecyzowane usługi Sprecyzowane usługi
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe
 • Album zdjęć Album zdjęć

Zwierzęta są moją pasją. W swojej pracy poznałam setki psów. Codziennie pracuję ze zwierzętami i nie wyobrażam sobie bez nich życia. Podchodzę bardzo indywidualnie do każdego zwierzęcia, wiem jak bardzo się od siebie różnią i jak mogą zaskakiwać. Promuję adopcje i pomagam w szukaniu nowych domów. Jestem osobą, która nie przejdzie obojętnie obok cierpiącego zwierzęcia.
Oferuję opiekę indywidualną u mnie w domu, warunki całkowicie domowe. Duży pokój wydzielony, specjalnie stworzony pod przyjęcie pieska bądź całej gromadki psów. Rytm i plan dnia dostosowany jest do każdego zwierzaka indywidualnie. Przed przyjęciem przeprowadzam krótki wywiad z właścicielem, by móc zadbać o pieska jak najlepiej. Znając jego upodobania i potrzeby będzie nam łatwiej i przyjemniej. Podczas pobytu możliwe jest wdrożenie terapii behawioralnej czy podstawowego szkolenia. Wszystko w zależności od tego czego oczekuje właściciel i czego potrzebuje pies.
Cena jest ustalana indywidualnie.
Mieszkam w spokojnej dzielnicy w zielonej okolicy w Konstancinie-Jeziornie, 5 minut od Parku Zdrojowego. Oferuję odbiór i przyjazd zwierzaka samochodem.

Ukończyłam studia Stosowana Psychologia Zwierząt w specjalności Psychologia Psa w Warszawie. Wielokrotnie uczestniczyłam w seminariach i konferencjach o zwierzętach, dotyczących głównie ich emocji i behawiorystyki psów. Jestem absolwentką studiów podyplomowych Pies w społeczeństwie na SGGW. Ukończyłam kurs Medycyna behawioralna psów. Przez 4 lata pracowałam jako opiekun i psycholog psów w podwarszawskim hotelu dla zwierząt. Poznałam dzięki temu wiele zwierząt, które nauczyły mnie tego, jak ważne w pracy z psami jest patrzenie na świat ich oczami. Każdego dnia staram się doskonalić swoją wiedzę w zakresie zachowania psa i jego psychologii. Obserwacja zachowań psów jest zawsze dla mnie czymś niezwykłym. Prywatnie moim towarzyszem jest piesek york. Specjalizuję się w pracy z psami lękliwymi i wycofanymi.

* Warsztaty kompetencji społecznych i emocjonalnych psów z Mariną Garfagnoli
* V Kongres Weterynaryjnej Medycyny Behawioralnej
* Dr. Amber Batson, Pies reaktywny
* Warsztaty kompetencji społecznych i emocjonalnych psów z Mariną Garfagnoli
* Ogólnopolska konferencja behawioryzmu zwierząt, Skuteczne metody terapii psów z problemami behawioralnymi
* Michele Minunno Terapia agresji przez komunikację
* Studium Fizjoterapii Zwierząt, Masaż psów i kotów
* II Kongres weterynaryjnej medycyny behawioralnej

Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Szkolenia i tresura , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Opieka u opiekuna , Usługi pielęgnacyjne , Opieka w hoteliku - Pies
Opieka w domu właściciela , Wizyty u weterynarza , Usługi pielęgnacyjne - Kot
Opieka całodobowa , Opieka w domu właściciela , Opieka u opiekuna - Inne zwierzaki