Monika Kuryło

Monika K

 • Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Usługi pielęgnacyjne - Pies
  Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Wizyty u weterynarza , Usługi pielęgnacyjne - Kot
  Opieka całodobowa , Opieka w domu właściciela - Inne zwierzaki
 • Wynagrodzenie: od 10 zł za godzinę
 • Lokalizacja: Opole
 • Ostatnio aktywny: 17 styczeń 2019 10:07
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowane usługi Sprecyzowane usługi
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe

Jestem dziewczyną która kocha zwierzęta , mam duże doświadczenie w opiece nad nimi ponieważ przez 5 lat prowadziłam wraz ze swoimi przyjaciółmi małe schronisko w Opolu :) jestem osobą uczącą się , własnie poszłam do technikum o profilu weterynaria :) Bardzo chętnie pomagam zwierzętom uwielbiam spędzać z nimi czas :) bawić się , wiem jak zachować się w przeróżnych sytuacjach . Poszukuje takiej pracy ponieważ od grosika do grosika uzbieram sobie na studia :) ponieważ potem nadal chciałabym się szkolić w tym zawodzie :) Pozdrawiam i zapraszam do współpracy :)

Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Usługi pielęgnacyjne - Pies
Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Wizyty u weterynarza , Usługi pielęgnacyjne - Kot
Opieka całodobowa , Opieka w domu właściciela - Inne zwierzaki

Zdjęcia

wszystkie (1) »
Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Radość zwierzęcia gdy widzi daną osobe :) To ze moge się z nim pobawić , pobiegać :) nie oczekując nic w zamian ! :) Lubie kiedy zwierze podchodzi do ciebie i się przytula to bardzo miłe :) Kocham patrzeć jak spuszczone ze smyczy na dworze zwierze biega cieszy się i szaleje :) najwspanialszy widok na swiecie ! :)

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Jakie mam doświadczenie w opiece nad zwierzętami, oraz czy jestem na tyle odpowiedzialna aby sprawować opieke nad zwierzęciem. Ile razy już zajmowałam się zwierzętami, oraz jak długo to trwało, oczywiste jest to ze sprawdziłabym czy jeśli pojawi się jakaś cieżka sytuacja czy bede w stanie sobie z nią poradzić.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Iloma zwierzętami się już zajmował?, Czy klienci byli zadowoleni z pracy, w jakim wieku były zwierzęta, przez jaki czas najdłużej zajmował się zwierzęciem, czy umie poradzić sobie w ciężkich sytuacjach, czy umie zajmować się również zwierzęciem chorym, czy posiada wiedzę na temat zwierząt.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Wyróżniam się tym ze przede wszystkim zajmuje się zwierzętami z miłości i pasji, nie liczę tylko na pieniądze i nie jest to dla mnie tylko zysk, ale przede wszystkim przyjemność opiekowania się nad zwierzętami. Robię to z zamiłowania do zwierząt, wydaje mi się ze to jest najważniejsze.

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Mam ciągłą styczność ze zwierzętami :) staram się uczyć , żeby jak najlepiej się z nimi dogadać :) od wrzesnia zaczynam weterynarię więc jeszcze więcej się naucze :) bardzo kocham zwierzęta i potrafie się nimi dobrze zająć :) nie boje się ich i chętnie je wyprowadzę popilnuje lub po prostu posiedze :)