Patrycja Z.

Patrycja Z.

 • Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza - Pies
  Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Wizyty u weterynarza - Kot
  Opieka całodobowa , Opieka w domu właściciela - Inne zwierzaki
 • Wynagrodzenie: od 0 zł za godzinę
 • Lokalizacja: Bydgoszcz Śródmieście
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowane usługi Sprecyzowane usługi
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe
 • Album zdjęć Album zdjęć

Witam, mam na imię Patrycja, mam 21 lat. Jestem pogodna, dojrzała i sumienna. Uwielbiam zwierzęta, które odkąd pamiętam są obecne w moim życiu - począwszy od rybek, gryzoni do psów i kotów. Moje doświadczenie opiera się na prowadzeniu wspólnie z mamą przez 3 lata hodowli kotów Maine Coon - a od niedawna własna hodowla kotów tejże rasy. Pod moją opieką znajdują się również dwie świnki morskie i jeż pigmejski. Studiuję filozofię, jednak moim jak na razie nie spełnionym marzeniem jest filozofia. Jestem wolna od inwazyjnych nałogów - no, może poza zwierzętami, bez których nie wyobrażam sobie życia :

Moje umiejętności ciężko sprecyzować, ale cieszę się w środowisku kociarzy poszanowaniem za okazywanie uczuć, odpowiednią dyscyplinę - oczywiście wypracowaną, bez krzyków oraz kar, ciepłym podejściem do zwierząt i nie okazywaniem strachu, co owocuje świetnym kontaktem ze zwierzętami. Do tej pory opiekowałam się zwierzętami osób z rodziny oraz znajomych, którzy wyjeżdżali na wystawy i nie chcieli, aby reszta ich zwierząt pozostawała sama w domach. Największym zadowoleniem cieszyło się to, że wracając do domu czekały na nich spokojne zwierzęta, które miały zapewnione wyżywienie, zabawę, spacery, miłość i wszystko, co tylko mogłam im z siebie dać

Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza - Pies
Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Wizyty u weterynarza - Kot
Opieka całodobowa , Opieka w domu właściciela - Inne zwierzaki

Zdjęcia

wszystkie (5) »
Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  kontakt ze zwierzętami jest dla mnie najważniejszy - długie spacery, zabawy, czułe głaskanie i przytulanie to dla mnie priorytet :) w pracy ze zwierzętami stawiam przede wszystkim na odpowiedni kontakt z podopiecznym, zrozumienie i czułość - wystarczy poświęcić odrobinę czasu i otworzyć serce na wołanie naszych braci mniejszych, żeby lepiej zrozumieć ich prośby i wymagania - i od razu świat staje się piękniejszy :) odpowiednio odczytane sygnały ułatwiają i uprzyjemniają nam życie ze zwierzętami :)

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Moją najmocniejszą stroną jest brak strachu i czułość, jaką okazuje zwierzętom. Jeżeli widać, że zwierze chce nas 'nastraszyć' nie można pokazać mu jakichkolwiek obaw, a czułość to podstawa. Nie możemy dać się zdominować w negatywnym tego słowa znaczeniu, ale nie wolno nam pod żadnym pozorem nie okazywać uczuć podopiecznym. Jako hodowca kotów, steward na wystawach wiem, jak ważne jest uczucie i podejście, w którym należy równoważyć pewne rzeczy, ale przede wszystkim nie pokazywać strachu i dawać z siebie tyle miłości, ile tylko mamy :)