Paula Kawalerska

Paula K

 • Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Usługi pielęgnacyjne - Pies
  Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Wizyty u weterynarza , Usługi pielęgnacyjne - Kot
  Opieka całodobowa , Opieka w domu właściciela - Inne zwierzaki
 • Wynagrodzenie: od 10 zł za godzinę
 • Lokalizacja: Inowrocław
 • Ostatnio aktywny: 07 sierpień 2017 17:59
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowane usługi Sprecyzowane usługi
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe

Od najmłodszych lat miałam przeróżne zwierzęta od papużek po psy. Nauczyło mnie to jak obchodzić się ze zwierzętami przeróżnych ras i gatunków. Posiadam przygotowanie jako profesjonalny dog walker oraz opiekun kotów (tzw. cat sitter) zdobyte za granicą. Uwielbiam spacery oraz zabawę ze zwierzętami i sprawia mi to przyjemność, nie jest to praca nastawiona na zysk lub dochód. Ze mną Twój pupil będzie bezpieczny i traktowany jak członek rodziny.

Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Usługi pielęgnacyjne - Pies
Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Wizyty u weterynarza , Usługi pielęgnacyjne - Kot
Opieka całodobowa , Opieka w domu właściciela - Inne zwierzaki

Zdjęcia

wszystkie (1) »
Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Najmilsze jest wyprowadzanie psów na spacery, gdyz wiele można się dowiedzieć na temat charakteru psa i jego ułożenia. Wbrew powszechnej opinii, opieka nad kotami też sprawia wiele przyjemności, gdyż każdy kot to indywidualista i do każdego trzeba podchodzić osobno.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Bardzo trudno opisać co najbardziej lubię w tej pracy. Przede wszystkim zajmowanie się różnymi gatunkami zwierząt, które mają swoje indywidualne charaktery. Ludzie, którzy posiadają zwierzęta i posiadają pasję do danej rasy czu hodowli. Miło jest poznawać ludzi z pasją o takim samym nastawieniu do zwierząt co ja.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Przede wszystkim, trzeba mieć cierpliwość i zamiłowanie do zwierząt. Porozmawiać z właścicielem zwierzęcia, aby poznać jego/jej nawyki. Np. niektóry psy źle znoszą obecność dzieci lub nie lubią kotów, innych zwierząt. Trzeba mieć też odpowiednie podejście do zwierzat, gdyż zwierzęta wyczuwają np. strach lub niechęć.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Myślę, że jednym z najważniejszych czynników jest doświadczenie, gdyż nie każda osoba ma doświadczenie np. przy dużych psach lub nerwowych kotach. Patrzyłabym na reakcję zwierzęcia na daną osobę oraz czy ta osoba ma tzw. "podejście do zwierząt". Jakie konkretne usługi ta osoba oferuje. Może to być coś dodatkowego np. pielęgnacja, gdyż wiele ras wymaga odpwiedniego czesania lub diety.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Jakie ta osoba ma doświadczenie, przy jakich rasach i gatunkach czuje się komfortowo np. niektórzy boją się dużych psów. Czy sama miała zwierzęta, czy zajmowała się sama daną rasą lub zwierzęciem. Jak długo i jakie pory są odpowiednie dla obu stron. Czy ma warunki, aby np. opiekować się zwierzęciem u siebie w domu.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Czy dana osoba czuje się komfortowo przy zwierzęciu a zwierzę przy niej. Czy osoba sprawia wrażenie osoby profesjonalnej/doświadczonej i czy obie strony czują się komfortowo podejmując współpracę. Jakie usługi oferuje dana osoba i czy ma pasję i zamiłowanie do zwierząt.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Posiadam doświadczenie w opiece nad wieloma rasami psów i kotów. Nie jest łatwo mnie "przestraszyć" gdy zwierzę ma swoje "humorki" lub jest przestraszone. Tak samo trzeba mieć cierpliwość, aby zapanować nad zwierzętami nadpobudliwymi np. psami. Jestem też prawdziwą miłośniczką zwierząt, a nie pracuje tylko dla pięniędzy.