Paulina C

Paulina C

 • Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Usługi pielęgnacyjne - Pies
  Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Usługi pielęgnacyjne - Kot
  Opieka w domu właściciela - Inne zwierzaki
 • Wynagrodzenie: od 25 zł za godzinę
 • Lokalizacja: Warszawa Wilanów
 • Ostatnio aktywny: wczoraj 10:30
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Konto Praca od zaraz Konto Praca od zaraz
 • Sprecyzowane usługi Sprecyzowane usługi
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe
 • Potwierdzona tożsamość Potwierdzona tożsamość
 • Album zdjęć Album zdjęć

Dzień dobry,
Oferuje profesjonalną opieką nad twoiem zwierzakiem gdy jesteś w pracy, wyjeżdżasz na wakacje lub posiadasz zbyt mało czasu dla pupila.
Zajmuje się opieką w domu właściciela - w czasie wizyty u kota (sprzątam kuwetę, karmię kota, bawię się z nim). Wychodzę na spacery z psami podczas których również bawię się z psami. W czasie opieki nad zwierzętami poświęcam im 100% swojej uwagi. Doradzam właściciom w kwesti problemów ze zwierzakami. Dla każdego podopiecznego przygotowywuje indywidualny plan opieki omawiany na spotkaniu z właścicielami (pierwsze spotkanie jest bezpłatne).

Dodatkowo w trakcie spacerów czy wizyty wykonuje filmy, zdjęcia tak aby właściciel na bieżąco wiedział co się dzieje z jego zwierzakiem.

Sama posiadam kota Klakiera, a w domu rodzinnym psy Frodo (Husky) i Pchełkę, kota Zuzia, jeża afrykańskiego Jerzyka. Zostałam wychowana w otoczeniu zwierząt dlatego wiem jak ważny jest szacunek i czym jest prawdziwa miłość człowiek-zwierzę.

Zapewniam, że Państwa zwierzęta będą czuły się ze mną otoczone miłością i szacunkiem.

Zapraszam na mojego instagrama gdzie można obserwować moich urocznych podopiecznych (***) _zwierzakowa/

Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Usługi pielęgnacyjne - Pies
Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Usługi pielęgnacyjne - Kot
Opieka w domu właściciela - Inne zwierzaki

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Opieka nad kotem podczas nieobecności właścicieli (neva masqurade)
  Opieka u właścieli nad psem rasy husky,kotem i jeżem afrykańskim w domu jednorodzinnym.
  Wyjście nad spacery z psem (maltańczyk).
  Opieka nad 2 kotami w domu właściela.
  Spacery z psem (pies w typie rasy labrador).
  Opieka nad kotami w domu właściciela.
  Codzienne spacery z labradorem.
  Codzienne spacecery z 2 mopsami.
  Opieka nad kotami w czasie majówki.
  Spacery z wyżłami.
  Opieka nad psem z depresją.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Kocham kontakt ze zwięrzętami, obcowanie z nimi daje mi wiele radości. Moja praca zapewnia mi nieustanny rozwój, ponieważ każdy pies czy kot to mimo podobieństwa cech fizycznych to inny charakter. Cudownie jest nawiązywać indywidualną relacje z każdym zwierzakiem, odkrywać ich potrzeby, a także ulubione zabawy.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Idealny opiekun powinien kochać zwięrzęta (mieć lekkiego bzika na ich punkcie), posiadać wiedzę z zakresu opieki nad nimi. Osoba ta powinna budzić zaufanie klienta - ponieważ będzie miała pod opieką członka rodziny.Bardzo ważne jest wcześniejsze spotkanie, aby się z taką osobą poznać, porozmawiać, dać możliwość zapoznania się ze zwięrzętami, powiedzieć o swoich oczekiwaniach odnośnie opieki nad zwięrzętami.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Chciałabym wiedzieć jakim zwięrzęciem ostanio się opiekował. Jak wyląda jego wizyta u zwierzaka? (jakie czynności wykonuje, czy podczas spaceru z psem bawi się z nim). Spytałabym się opiekuna czy wie jak postępować z chorymi zwięrzętami, jak udzielić im pierwszej pomocy.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Szukając opiekuna istotne jest zaufanie, które właściciel daje opiekunowi. Oddaje mu pod opiekę członka swojej rodziny. Ważne jest aby zapytać o doświadczenie takiej osoby, o sytuacje szczególnie trudne z jakimi spotkał się w swojej pracy oraz o plan opieki nad zwierzakiem.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Wszystkie elementy w życiu jego zwierząt, które mogą zaskoczyć opiekuna. Czy zwierzęta mają jakieś indywidualne preferencje w stosunku np do miejsca karmienia? Czy pies pod wpływem niektórych bodźców może stać się agresywny? Właściciel powinien pomyśleć rówież o zabezpieczniu domu pod jego nieobcność, tak aby zwierzęta nie chowały się w niebezpiecznych dla nich miejscach.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Jestem zawodowym coachem więc posiadam bardzo dużą wiedę na temat relacji między zwięrzętami, a ich opiekunami. W wolnym czasie uczestniczę w konferenacjach aby połębiać swoją wiedzę. Dodatkowo o października będę uczestniczyć w studiach podyplomywach zoopsychologia, ale już teraz się do do nich przyotowuje czytając specjalistyczną literaturę.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Najczęściej klienci pytają się o to czy w czasie spaceru z psem dodatkowo się z nim bawię. Odpowiadam, że w zależności od psa i jego przyzwyczajeń. Najczęstsze zabawy jakie proponuje to rzucanie piłeczką czy szukanie smakołyków. Staram się doradzić klientom jeżeli w trakie rozmowy pojawią się pytania odnośnie zachowań, wychowywania psa.

 • Czy masz ulubioną historię z wykonywanej pracy? Jeśli tak - opisz.

  Najlepszymi momentami w mojej pracy to te w których na początku wycofane zwierzę zaczyna mi ufać i nawiązuje się między nami porozumienie. Każdy oznaka na to, że zwięrzę się otwiera jest dla mnie powodem do radości. Radość podopiecznych gdy z radością przybiegają się ze mną przywitać.

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Opiekun zwierząt jest pracą odpowiedzialną. Odpowiadam za żywe stworzenie, członka rodziny. Podczas nieobcności właścicieli zwierzęta mogą zachowywać się nieswojo bardzo ważna jest wyrozumiałość i prawidłowe postępowanie w takich sytuacjach. W mojej pracy mogą zdarzyć się rzeczy nieprzewidziane, dlatego ciągle doskonale swoją wiedzę z zakreu behawioru psów i kotów.

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Od dziecka kocham zwięrzęta. Dodatkowo gdy w moim życiu pojawił się Rudy przyjaciel to pojawił się problem co z nim zrobić podczas wyjazdu na wakacje. Obserwując rynek zauważyłam, że pojawia się coraz większe zapotrzebowanie na usługi związane z opieką nad zwierzętami. Praca jako petsitter jest moją pasją.

 • Opowiedz o ostatnio wykonywanym zleceniu, z którego jesteś najbardziej dumny(dumna).

  Ostanio miałach okazję wychodzić na spacery z dwuletnią suczką w typie labrador. Sukcza jako szczeniak była podtapiana. Piesek strasznie ciekawy świata zaczepiający każdego psa w okolicy aby się z nim zaprzyjaźnić. Podczas spacerów udało nam się wypracować więź w której pies wiedział, że są pieski, ktrych nie należy zaczepiać.

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Profesja petsittera wymaga ciągłego kształcenia. W wolnym czasie czytam literaturę ostanio:Umysły zwierząt, pies i człowiek, zaklinaczka kotów. Dodatkowo chodzę na szkolenia, konferencje poświęcone zwierzętom. Od październka planuje studia podyplomowe na kierunku zoopsychologia.

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  Jeśli chodzi o cenę moich usłu staram się zawsze ją dopasować do sytuacji i klienta. Uważam, że trudno porównać 15 - minutowy spacer z psem z wizytą u kilku kotów dlatego zawsze na spotkaniu z klientem rozawiam o cenach tak aby dwie strony były zadowolone. Staram się być elastyczna.

 • Jeśli miałbyś (miałabyś) doradzić osobie chcącej wykonywać Twoją profesję, co byś doradził (doradziła)?

  Zaprosiłabym osobę do pogłębienia swojej wiedzy o zwięrzętach, ponieważ praca petsittera to ciągły rozwój. Osoba taka musi kochać zwięrzęta, ale radzić sobie z elementami takim jak podanie tabletki psu/kotu. Musi być przygotowana na trudne sytuacje na spacerze, a także mieć dobrą kondycje fizyczną.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Moją najmocniejszą cechą miłość i szacunek do zwierząt. Z większoscią zwierzaków rozumie się poroumieć mimo bariery językowej, która nas dzieli. Potrafię doskonale obserwować ich zachowania i wyciągać wnioski. Dodatkowo świetnie obserwuje relacje łączę właścicieli z zwierzętami.