Paulina F

Paulina F

 • Usługi: Opieka całodobowa , Opieka u opiekuna - Pies
 • Wynagrodzenie: od 10 zł za godzinę
 • Lokalizacja: Kraków Dębniki
 • Ostatnio aktywny: 05 kwiecień 2019 10:21
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowane usługi Sprecyzowane usługi
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe
 • Album zdjęć Album zdjęć
 • Zweryfikowane referencje Zweryfikowane referencje

NA TEN MOMENT NIE PRZYJMUJE ŻADNYCH PSIAKOW

Witam serdecznie jestem szczęśliwą posiadaczką 9 letniej suczki golden retrivera, psy są w moim życiu od zawsze . Byłam również wolontariuszem w schronisku dla zwierząt, gdzie wiele sie nauczylam o wysyłanych przez psy sygnałach. Hobbistycznie ukończyłam kurs groomerski (stzyrzenia psów). W zeszłym roku (2017) brałam udział w szkoleniu "Podstawy psiej psychologii" oraz "Agresja u psów). W tym roku (2018) planuje wybrać się na kurs nadający kwalifikacje do zawodu instruktora szkolenia psów. Celem wszystkich szkoleń i kursów jest w przyszłości otworzenie własnego hotelu dla psów połączonego że świetlica oraz szkoleniem czworonogów.
Myślę że to wszystko, plus pasja czynią mnie odpowiednim opiekunem dla Państwa psiaków.
Dodatkowym atutem jest posiadanie domu z ogrodem oraz stałe przebywanie w domu gdyż jestem osobą nie pracująca z racji tego iż jestem mamą, a córeczka jeszcze nie chodzi do przedszkola .
Jeśli podoba się Państwu to co oferuję zapraszam do kontaktu .

Usługi: Opieka całodobowa , Opieka u opiekuna - Pies

1 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez OpiekaZwierzat.pl

  "Polecam współpracę z Panią Pauliną. Jest to osoba znająca się na behawiorystyce, bardzo szybko nawiązała kontakt z moim psem i udzieliła mi kilka dobrych rad dotyczacych tresury. Ponadto jest to osoba odpowiedzialna - w momencie oddania psa spisywana jest umowa i przeprowadzana ankieta na temat zdrowia, żywienia i zachowania psa. Dostawałam również codziennie zdjęcia i filmy mojego pupila z informacjami na temat jego samopoczucia - pełen profesjonalizm. Polecam! "

Zdjęcia

wszystkie (2) »
Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez OpiekaZwierzat.pl

  "Polecam współpracę z Panią Pauliną. Jest to osoba znająca się na behawiorystyce, bardzo szybko nawiązała kontakt z moim psem i udzieliła mi kilka dobrych rad dotyczacych tresury. Ponadto jest to osoba odpowiedzialna - w momencie oddania psa spisywana jest umowa i przeprowadzana ankieta na temat zdrowia, żywienia i zachowania psa. Dostawałam również codziennie zdjęcia i filmy mojego pupila z informacjami na temat jego samopoczucia - pełen profesjonalizm. Polecam! "

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  W ostatnim czasie opiekowałam się przez 2,5 tygodnia suczka średniej wielkości, bardzo żywiołową i uwielbiajaca zabawę oraz szalone pościgi za piłką.
  Opieka nad nią była sama przyjemnością, aczkolwiek na spacerach ekscytowala się na widok psów ale w pewnym stopniu udało się nam nad tym zapanować ( przestała szczekac i rzucać się w stronę psa za siatką)

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  W swojej pracy najbardziej lubię obcowanie z psiakami i uczenie się od nich tego jak funkcjonuje psi umysł i jak odczytywać sygnały wysyłane przez psy . Uwielbiam patrzeć na uśmiechnięte mordki szczęśliwych psów oraz patrzeć na ich wspólne zabawy z psimi braćmi.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Osobie szukające opieki dla swojego pupila poradzilabym aby przed pozostawieniem psa odwiedziła wcześniej dom/mieszkanie gdzie miał by on przebywać aby sprawdzić czy warunki Jej odpowiadają i czy opiekun ma podstawowe informacje o zachowaniu i potrzebach psów.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Jeśli byłabym klientem to chciałabym wiedzieć jak długo psiaki zostają same w domu ?
  Czy mają kontakt z innymi psami?
  Czy psy są pelnoprawnymi członkami domu i są z opiekunami tymczasowym cały czas, czy też są pozostawione w kojcach na zewnątrz?

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Klient aby znaleźć odpowiednią osobę z mojej profesji powinien pytać o doświadczenie z psami, powinien dowiedzieć się czy dana osoba przebywa z psami cały czas czy też ma inną pracę zarobkową oraz czy jest spisywana odpowiednią umową zabezpieczającą właściciela jak i opiekuna tymczasowego.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Moje usługi na tle innych osób które wykonują tą profesje, wyróżniają się ilością psów jakie biorę jendnorazow pod swój dach, przyjmuje pod opiekę do 2 psów na raz aby zapewnić im jak największy komfort i aby poświęcić im jak najwięcej uwagi. Nie mam również innej pracy zarobkowej dzięki czemu jestem z psami 24h, a one nie są pozostawiane same sobie .

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Klienci najczesciej pytają się o moje doświadczenie w pracy z psami, opowiadam im wtedy o wolontariacie w schronisku dla zwierząt, mówię o seminariach które odbylam pod koniec 2017r., oraz podkreślam że nadal pragnę się szkolić i zdobywać wiedzę na temat psiej natury.

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  Cennik wygląda następująco;
  30 zł - świetlica dla psiaków czynna od 8-18
  50 zł - doba u mnie w domu,
  40zl - dobaprzy pobycie dłuższym niż 7dni
  Także cennik nie jest skomplikowany i myślę że ceny też nie są wygórowane patrząc na to że psiaki mieszkają razem z nami w domu.