Agnieszka B

Agnieszka B

 • Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Szkolenia i tresura , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Opieka u opiekuna , Usługi pielęgnacyjne - Pies
  Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Wizyty u weterynarza , Usługi pielęgnacyjne , Opieka u opiekuna - Kot
  Opieka całodobowa , Opieka w domu właściciela , Opieka u opiekuna - Inne zwierzaki
 • Wynagrodzenie: od 0 zł za godzinę
 • Lokalizacja: Bydgoszcz
 • Ostatnio aktywny: 30 sierpień 2016 19:23
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowane usługi Sprecyzowane usługi
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe
 • Album zdjęć Album zdjęć

Wielka miłośniczka zwierząt, wolontariuszka schroniska w Bydgoszczy oferuję spacery z psem podczas nieobecności właścicieli a także profesjonalną opiekę nad wszelkiego gatunku zwierzętami podczas urlopów, wyjazdów lub innych nietypowych sytuacji w mieszkaniu właściciela lub moim- posiadam kota. Zwierzęta to moja pasja, odkąd pamiętam były w moim domu- od rybek, poprzez świnkę morską, psy, koty a nawet konia na zasadzie dzierżawy. Cechuje mnie uczciwość i obowiązkowość potwierdzona zadowolonymi opiniami właścicieli czworonogów korzystających z moich usług. Posiadam spore doświadczenie, także w szkoleniu i socjalizacji psów. Mam bardzo dobre podejście i nie boję się pracy z żadnym zwierzęciem tak więc chętnie zaopiekuję się Twoim pupilem na terenie całej Bydgoszczy. Zapewniam spacery, karmienie, zabawę a także zabiegi pielęgnacyjne oraz podstawowe szkolenie posłuszeństwa. Staram się układać plan dnia indywidualnie pod potrzeby każdego zwierzaka, którym mam przyjemność się zajmować.
Obecnie dysponuję czasem w ciągu całego tygodnia. Podczas pobytu/opieki nad każdym podopiecznym, wykonuję mnóstwo zdjęć, które potwierdzają dobrze spędzony czas ;) Zapraszam do galerii zdjęć.
Wszelkie szczegóły do uzgodnienia indywidualnie. Mogę także zaoferować przywiezienie oraz odwiezienie pupila własnym samochodem. Wynagrodzenie symboliczne do uzgodnienia- wg uznania.

Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Szkolenia i tresura , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Opieka u opiekuna , Usługi pielęgnacyjne - Pies
Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Wizyty u weterynarza , Usługi pielęgnacyjne , Opieka u opiekuna - Kot
Opieka całodobowa , Opieka w domu właściciela , Opieka u opiekuna - Inne zwierzaki

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Obecnie co drugi weekend sprawuję opiekę nad 7 letnim Rhodesian Ridgebackiem w domu właścicielek, pies cierpi na lęk separacyjny i pozostawiony sam w domu głośno wyję uprzykrzając życie sąsiadom.
  Gościłam także u siebie na kilka godzin (podczas ważnego spotkania w mieście właścicieli) uroczą suczkę rasy buldog angielski, przyjechała do mnie... aż z Warszawy :)
  Mam także stały kontakt ze starszym małżeństwem posiadającym przesympatycznego Foxterriera, którego miałam już okazję u siebie gościć przez okres tygodnia.
  Obecnie od ponad 2 tygodni opiekuję się we własnym mieszkaniu dwoma labradorami, których właściciele wyjechali do Wielkiej Brytanii aby tam rozpocząć nowe życie. Psiaki pozostaną pod moją opieką prawdopodobnie jeszcze przez miesiąc (do końca lipca-początku sierpnia).

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Przede wszystkim kontakt ze zwierzęciem. Do każdego z podopiecznych podchodzę z bardzo indywidualnym stosunkiem. Podjęłam wolontariat w schronisku aby pomóc tym najbardziej potrzebującym czworonogom chociażby wyprowadzając je na spacery, przynosząc jakiś przysmak czy okazywaniem czułości, której tak bardzo im brakuje. Niestety widok psów czekających z utęsknieniem za właścicielami, którzy najpierw rozpieszczali a potem pozbyli się swojego pupila bo nie mieli czasu, bo był już stary lub schorowany jest zawsze tak samo bolesny. Starałam się pomagać także zapewniając domy tymczasowe maleńkim kociętom dla których pobyt w schronisku był traumą. Sama także posiadam obecnie kota ze schroniska. W zeszłym roku niestety musiałam rozstać się z moim wiekowym, bo 18-letnim kundelkiem. Od tego czasu brakuje mi merdania ogonem, radosnego szczekania, zabaw i wspólnych spacerów.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Moje usługi wyróżnia przede wszystkim chęć niesienia pomocy nie związanej wyłącznie z możliwością dorobienia kilku złotych ale z pasji, jaką są dla mnie zwierzęta, obcowanie z nimi i obserwowanie ich zachowań.

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Uczę się obecnie w systemie zaocznym, z reguły jest to co drugi weekend. Cierpię na tak zwany "nadmiar wolnego czasu", który w ten sposób efektywnie i przyjemnie wykorzystuję. Poprzez wolontariat w schronisku uświadomiłam sobie, że być może niektóre osoby, zwłaszcza te zapracowane lub często podróżujące, zamiast pozbywać się ukochanego pupila potrzebują do pomocy właśnie kogoś takiego jak ja.

 • Opowiedz o ostatnio wykonywanym zleceniu, z którego jesteś najbardziej dumny(dumna).

  Obecnie od ponad dwóch tygodni zamieszkują ze mną dwa najsympatyczniejsze (i najbardziej łakome) psiaki jakie znam, oba to labradory, czarna- Kaya i biszkoptowy- Fuu :)
  Ich właściciele wyjechali do Wielkiej Brytanii aby znaleźć pracę i mieszkanie, planują tam razem z pieskami zamieszkać. Póki co, psiaki zostały pod moją opieką i będą pod nią jeszcze przynajmniej miesiąc (do końca lipca- początku sierpnia). Są cudowne, natychmiast pokochały wszystkich domowników łącznie z moim kotem :) Czas spędzamy aktywnie, są to psiaki które potrzebują zajęcia, rzucania piłeczki, patyka, kąpieli w wodzie, dlatego często jeździmy nad jezioro a także na wieś.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Myślę, że moją najmocniejszą stroną jest posiadane przeze mnie doświadczenie, także w szkoleniu i socjalizacji psów. Jak na dość młodego człowieka miałam już do czynienia z różnymi typami psich, kocich a nawet końskich charakterów. Często były to zwierzęta agresywne, bardzo lękliwe a nawet dzikie. Do każdego czworonoga podchodzę indywidualnie i nie boję się pracy z żadnym zwierzęciem.