Terri A

Terri A

 • Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Szkolenia i tresura , Spacery z psem , Opieka u opiekuna - Pies
  Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Opieka u opiekuna - Kot
  Opieka całodobowa , Opieka w domu właściciela , Opieka u opiekuna - Inne zwierzaki
 • Wynagrodzenie: od 10 zł za godzinę
 • Lokalizacja: Olsztyn
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowane usługi Sprecyzowane usługi
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe
 • Album zdjęć Album zdjęć

Doświadczenie, charyzma i odpowiedzialność to cechy, które charakteryzują mnie i moją długoletnią pracę ze zwierzętami. Posiadam wiedzę niezbędną do odpowiedzialnej opieki nad psem, począwszy od pielęgnacji, po racjonalne i regularne karmienie, kończąc na bezpiecznej zabawie i rekreacji. Dbam o każdego z podopiecznych w indywidualny, dostosowany do potrzeb sposób, zapewniam im dużo ruchu (spacery, biegi). Mieszkam z moim kochanym psem, który zwie się Szarik, to dzięki niemu doskonalę się jeszcze bardziej w swoim fachu, moja praca jest moją pasją. (Dodam, że Szarik jest młodym, niegroźnym,średniej wielkości mieszańcem,lubi zabawę z innymi psami,jest zadbany,szczepiony i regularnie odwiedzamy weterynarza)
Państwa przyjaciele mogą aktywnie spędzać czas ze mną i Szarikiem u mnie w dużym mieszkaniu, które świetnie przystosowane jest do obecności czworonogów. W okolicy (2km) biegamy po łąkach, moczymy łapy w jeziorze i spacerujemy po lesie. Po każdej wycieczce dokładnie sprawdzam skórę psów, aby wykluczyć obecność kleszczy. Jest to bardzo ważne! Dbajcie o swoich przyjaciół !
CENA: jeśli pobyt krótki - kilka godzin -10zł/h
jeżeli potrzebują Państwo zostawić psiaka na dłużej np na dobę, dwie.-około 3h/h (do ustalenia)

Ponadto, chętnie zaopiekuję się kotem lub innym zwierzakiem domowym, posiadam dużo miejsca i odpowiednie warunki mieszkaniowe, dlatego mogę sobie na to pozwolić.

T.Adamkiewicz

Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Szkolenia i tresura , Spacery z psem , Opieka u opiekuna - Pies
Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Opieka u opiekuna - Kot
Opieka całodobowa , Opieka w domu właściciela , Opieka u opiekuna - Inne zwierzaki

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Znajoma poleciła mnie swojej przyjaciółce, która przyleciała z Anglii ze swoim psiakiem-2 letnim owczarkiem niemieckim. Właścicielka nie miała zbyt wiele czasu dla czworonoga, więc postanowiłam, że jej pomogę.Przez kilkanaście dni pies świetnie się bawił pod moją opieką, a jego Pani mogła pozałatwiać wszystkie zaległe sprawy.

  Kilka tygodniu temu trafił do mnie bokser który nie potrafił chodzić spokojnie (nie wyrywając się) na smyczy. Moje ćwiczenia z nim i przyznam-ciężka praca, dały efekty. Ważne jest by stosować później te same sprawdzone metody, bo psiak rozumie - kto mu na co pozwoli, a kto od niego wymaga dyscypliny. :)

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Moja praca daje mi wiele satysfakcji, zwłaszcza gdy widzę jej efekty. Niezwykłe są zachowania i rozumowanie psów, to w jaki sposób reagują, dziękują lub się dąsają (tak, to też się zdarza). W moją pracę wkładam całe serce, ponieważ pracuję z istotami, które czują i myślą. Nie wyobrażam sobie pracy np za biurkiem, kocham ruch na świeżym powietrzu, wiem jak bardzo psy uwielbiają spacery i zabawy. W każdym przypadku dostosowuję się do indywidualnych potrzeb, i zawsze daję z siebie 100%.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Przede wszystkim : jak długo opiekun ma kontakt ze zwierzętami?
  czy ma swoje własne zwierze w domu?
  czy dobrze je traktuje i jakie stosuje metody wychowawcze?
  ile czasu poświęca psu?
  jak często zabiera go na spacer?
  jak pielęgnuje swojego psa?
  czy dba o jego zdrowie i racjonalną dietę?

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Wyróżniam się profesjonalizmem i dużym naciskiem na zrozumienie potrzeb psa, zapewnienie mu komfortu jak i przestrzeganie przez niego pewnych zasad, które wynikają z obustronnego szacunku.
  Internet ''zaśmiecony'' jest ogłoszeniami typu: ''zaopiekuję się twoim psem''- co często oznacza zostawienie psa samemu sobie, w mieszkaniu, domu czy na ogródku, rzucenie mu czasem coś do jedzenia i zapewnianie właściciela że pies ma się świetnie. A to nie prawda. Pies potrzebuje uwagi, i często też nauczyciela, bo właściciele nie zawsze mają czas na trenowanie psa. Pies kształtuje swój charakter, na podstawie tego czego się nauczy sam - lub nauczy go przywódca stada-tj człowiek=przyjaciel.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  determinacja. miłość do zwierząt. niezłamanie. sumienność. cierpliwość. zaangażowanie. profesjonalizm. czyli wszystko to, co potrzebne do opieki nad czworonogami. Prawdziwe oddanie swojej pracy to droga do sukcesu.