Renata K

Renata K

 • Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Szkolenia i tresura , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Opieka u opiekuna , Usługi pielęgnacyjne - Pies
 • Wynagrodzenie: od 5 zł za godzinę
 • Lokalizacja: Nowy Targ
 • Ostatnio aktywny: 04 wrzesień 2016 10:13
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowane usługi Sprecyzowane usługi

Chętnie zajmę sie psem na czas twoich wakacji:) Mam dużą ogrodzoną posesję, miejsce dla psiaka zarówno w domu jak i na zewnątrz. Obecnie mam 3 psy. Do zaproponowania mam spacery, tresurę oraz opiekę. Psy to moja pasja, i chciałabym poświecić sie im, więc jeżeli pragniesz wyjechac i zostawić pupila w dobrych rękach to zapraszam. W trakcie pobytu będę nagrywała postępy zwierzęcia oraz informowała właściciela o postepach. Ewentualne indywidualne potrzeby można rozważyć. Cena od 1 psa to 20 zł doba. Zainteresowanych proszę o kontakt.

Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Szkolenia i tresura , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Opieka u opiekuna , Usługi pielęgnacyjne - Pies

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Jednym z wykonanych zleceń była tresura psa dość agresywnego, rasy dużej. Było to ogromne wyzwanie lecz powiodło się. Moim codziennym zleceniem jest opieka nad trzema psami rasy dużej, ponieważ sama posiadam trzy psy. Ostatnio dostałam zlecenie na opiekę nad trzema psami rasy średniej, przy wymogu trzymania wszytskich tych psów w domu. Trudności nie było, właścicielka była usadysfakcjonowana moimi usługami.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Najbardziej w swojej pracy z psami lubię, tę sadysfakcję, kiedy juz oddaję psa właścicielowi. Pupil jest wtedy spokojny i szczesliwy. Jeżeli właściciel chce, chetnie pokazuję mu jak postępować z psem, aby pozostał na takim poziomie energii. Stosuję się do podstaw psiej psychologi. W razie chęci kontynuowania tresury z psem jestem gotowa nauczyć właściciela postępowania z psem, tak aby był spokojnym i grzecznym pupilem.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Przde wszystkim należy sie skontaktowac z potencjalną osobą. Zapytać o stosunek do zwierząt, o doświadczenie oraz o zaangazowanie. Zadawać pytania typu:
  -Czy jest pani w stanie zaprezentować mi warunki w których bedzie orzybywał mój pies?
  -Jaki będzie zakres Pani obowiązków względem psa?
  - Jakich efektów mogę się spodziewać?
  - Jeżeli mój pies nie lubi innych zwierząt jak Pani sprawi ze bedzie je tolerował?
  - Czy jest Pani osoba odpowiedzialną?