Karolina

Karolina

 • Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza - Pies
  Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Wizyty u weterynarza - Kot
  Opieka całodobowa , Opieka w domu właściciela , Opieka u opiekuna - Inne zwierzaki
 • Wynagrodzenie: od 20 zł za godzinę
 • Lokalizacja: Opole
 • Ostatnio aktywny: 09 czerwiec 2019 13:52
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowane usługi Sprecyzowane usługi
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe
 • Potwierdzona tożsamość Potwierdzona tożsamość
 • Album zdjęć Album zdjęć

Oferuję opiekę nad psami oraz innymi zwierzakami m.in. spacery. Mam wieloletnie doświadczenie w opiece nad psami,kotami i innymi mniejszymi przyjaciółmi : Właściciele są zawsze zadowoleni z bezpieczeństwa ich pupili, ceny oraz solidności i mojego doświadczenia. Zwierzęta są traktowane przeze mnie z wielkim szacunkiem i jestem w pełni oddana opiece nad nimi. Zachęcam do skorzystania z moich usług.

Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza - Pies
Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Wizyty u weterynarza - Kot
Opieka całodobowa , Opieka w domu właściciela , Opieka u opiekuna - Inne zwierzaki

Zdjęcia

wszystkie (7) »
Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Ostatnio opiekowałam się Cocker Spanielem, który przebywał u mnie dwa tygodnie w czasie,gdy jego opiekunowie wyjechali na wakacje nad morze. Pies był niezwykle spokojny, ułożony i nie sprawiał większych problemów. Właściciele byli bardzo zadowoleni z wykonanej usługi. Ostatnio opiekowałam się także królikiem, który przebywał u mnie tydzień.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Najbardziej w swojej pracy lubię przebywanie ze zwierzętami, zabawę z nimi, spacery, karmienie itp. Opieka nad pupilami daje mi dużo satysfakcji i jest treningiem przed moim przyszłym zawodem weterynarza. Wdzięczność czworonogów i ich właścicieli niezmiernie mnie zadowala i daje energię do opieki nad kolejnymi zwierzętami.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Myślę,że właściciel powinien zapytać o doświadczenie przyszłego opiekuna, jego nastawienie do zwierząt, jaki zakres usług oferuje, czy jest cierpliwy, solidny i może zagwarantować bezpieczeństwo zwierzęciu nad którym sprawuje opiekę.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Myślę,że przede wszystkim klient powinien się zastanowić jaki charakter ma mieć opieka nad jego pupilem, czy chodzi tu o pracę dorywcza czy też stałą, całodobową lub w określonych godzinach, klient powinien także zastanowić się nad tym jak jego zwierzę zareaguje na nowe otoczenie i obcą osobę.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Jestem studentką weterynarii, ciągle pogłębiam swoją wiedzę dotyczacą zwierzat. Ale przede wszystkim od dziecka towarzyszyły mi przeróżne zwierzaki, dlatego jestem solidnie przygotowana do wykonywania zawodu opiekunki dla czworonogów :) a co najwazniejsze kocham zwierzęta i bardzo je szanuję, i traktuję jak równych sobie :)

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Najczęściej otrzymuje pytania o opiekę okresową nad zwierzakami w moim domu,niestety nie jest ona w tej chwili możliwa, na dłużej niż dwa/trzy dni ponieważ mieszkam na stancji.

 • Czy masz ulubioną historię z wykonywanej pracy? Jeśli tak - opisz.

  Jakis czas temu opiekowałam się cocer spanielem, Państwo którzy mi go powierzyli powiedzieli,że cieżko mi będzie namówić go na dłuższe spacery i jakikolwiek większy wysiłek fizyczny. Po dwóchdniach pobytu w moim domku na wsi, poszłam z moim podopiecznym na dłuższy spacer i co się okazało pies świetnie się bawił a w dodatku, kiedy został puszczony wolno,skakał, gonił się ze mna, biegał za patykiem, kiedy wróciliśmy natychmiast szybko połozył się na swoje legowisko i nie minęło 5 minut a Toffik już smacznie spał :) Ale jak mówią najszczęśliwszy pies to zmęczony pies :)

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Opiekun zwierząt to zawód naprawdę odpowiedzialny i wymagający ciągłego uczenia się. Zwierzęta sa bardziej wymagajacymi podopiecznymi, ponieważ nie powiedza nam czego oczekują, czy jest im danej chwili źle i jak się czują. Dobry opiekun musi nawiązać więź ze zwierzakiem, ktora pozwoli mu na prawidłowe odkrycie potrzeb czworonoga :)

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Od dziecka zwierzęta były obecne w moim domu, opieka nad nimi była moim "obowiazkiem" jednak dla mnie to czysta przyjemność i dlatego zdecydowalam się opiekować również obcymi zwierzakami :)

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Jestem studentką weterynarii na Uniwersytecie Warmińsko Mazurskim, ponad to ciągle zdobywam doświadczenie praktyczne opiekując się swoimi zwierzakami i kolejnymi podopiecznymi oraz teoretyczne przez czytanie literatury o czworonogach.