Tamara M

Tamara M

 • Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Szkolenia i tresura , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Opieka u opiekuna , Usługi pielęgnacyjne , Opieka w hoteliku - Pies
  Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Wizyty u weterynarza , Usługi pielęgnacyjne , Opieka u opiekuna , Opieka w hoteliku - Kot
  Opieka całodobowa , Opieka w domu właściciela , Opieka u opiekuna - Inne zwierzaki
 • Wynagrodzenie: od 60 zł za godzinę
 • Lokalizacja: Warszawa Praga-Północ
 • Ostatnio aktywny: wczoraj 10:18
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Konto Praca od zaraz Konto Praca od zaraz
 • Sprecyzowane usługi Sprecyzowane usługi
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe
 • Album zdjęć Album zdjęć

I speak english and a bit french.I have dogs since 30 years. First it was german sheppard - trained by me defensive dog. Than mini poodle aprocot - absolutely madness: pure Princess ;) and my favorite: standard schnautzer. a dog therapist working with children. And cats.
Choose your favorite time to spend with dog - its possible to take him to the walk even for 60 minutes, price adequate to your preferred time.

Najpierw był owczarek niemiecki. Roczną sukę kupiłam od policjanta, któremu nie udało się zrobić z niej Szarika. Wspólnie z Gabi ukończyłyśmy kurs psa towarzyszącego i obronnego - świetnie spędzony czas i mnóstwo dobrej zabawy.
Później miniaturow y pudelek, medalistka w kolorze apricot. Aria. Z czasem dołączył Kocikot - puchaty dachowiec i Kiti - długowłosa SZ_kotka. Jest też Wala - certyfikowana dogoterapeutka, pracująca z dziećmi i starszymi osobami sznaucerka średnia.
Podczas pewnych wakacji wprowadził się do nas Gepard - pokłusowniczy greyhound, z którym tak fajnie jest iść rano na łąkę. Mieszka z nami żółw stepowy Smok i kilka drobnych rybek. Zwierzęta w domu: bez nich życie nie ma sensu.

Moje doświadczenie w kontakcie z psami obejmuje spotkania indywidualne - możliwe są np. treningi przygotowujące czworonoga do udziału w wystawach, ćwiczenia posłuszeństwa podczas spacerów, socjalizacja z psami przy właścicielach oraz pod nieobecność opiekunów, a także opieka nad szczeniętami i socjalizacja szczeniąt z udziałem obu moich psów.
Możliwa jest opieka nad psem w domu właściciela, spacery (z atrakcjami), wizyty u weterynarza a także zabiegi u groomera. włącznie z przygotowaniem psów do wystawy.

Opiekuję się także kotami - mam własnego szkockiego highlanda, znam dobrze także rosyjskie, brytyjczyki i dachowce :)

Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Szkolenia i tresura , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Opieka u opiekuna , Usługi pielęgnacyjne , Opieka w hoteliku - Pies
Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Wizyty u weterynarza , Usługi pielęgnacyjne , Opieka u opiekuna , Opieka w hoteliku - Kot
Opieka całodobowa , Opieka w domu właściciela , Opieka u opiekuna - Inne zwierzaki

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  pielęgnacja - kąpiel, strzyżenie: typowo - york, sznaucer, maltańczyk, oraz inne
  wspólne spacery ze szczeniakami (socjalizacja),
  odwiedziny u osób starszych (dogoterapia społeczna)
  trening posłuszeństwa:
  powrót do właściciela na komendę,
  pozostawanie na miejscu do odwołania
  praca z psem metodą klikerową

  moje psy uwielbiają ten styl działania - po intensywnym spacerze w domu... odsypiają zajęcia!
  Wilk syty i owca cała :)

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Bardzo lubię samą obecność zwierząt. Ich bliskość, która pozwala na doświadczenie, jak wielka jest ich indywidualność, jak inne są ich charaktery, upodobania.
  Lubię nowe doświadczenia, lubię psy - zbieranie nowych doświadczeń w kontakcie z psami to po prostu czysta przyjemność!

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Żeby wyciągnęła ze spotkania maksymalnie dużo korzyści dla siebie i swojego psa. Nauczyła się czegoś nowego, o coś, co ją nurtuje zapytała. Żeby sprawdziła, czy jakieś nowe sposoby zabawy i nauki są możliwe. Żeby zaczęła trening nowych umiejętności z psem. Żeby spróbowała pewne niepożądane zachowania swojego psa wspólnie z opiekunem czasowym skutecznie wyeliminować.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Regulacji dotyczących przewodników czy opiekunów zwierząt jako takich nie ma. Niech moją rekomendacją będzie, że wyszkoliłam na psa towarzyszącego PT I i II stopnia owczarka niemieckiego, z którym zrobiłam również szkolenie psa obronnego POI. Moja obecna suczka, sznaucer średni, ma ukończony kurs PT i licencję psa dogoterapeuty. Przebywanie i współpraca ze zwierzętami to przywilej i świetne doświadczenie.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Czy ma własnego psa. Czy pracuje z własnym psem. Czy ma jakieś osiągnięcia, potwierdzone zachowaniem psa oraz dokumentami organizacji zewnętrznych. Czy pracował już z psem lub wyzwaniem podobnym do twojego. Co robi gdy pies nie chce współpracować. W jaki sposób nagradza psa. W jaki sposób psa karze. Co skłania tą osobę do zajmowania się i pracy ze zwierzętami.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Czy chciałby tylko opieki, czy również zabawy i nauki dla swojego psa. Każdy potrafi zapiąć smycz i wyjść z domu na spacer, ale na spacerze pies może zachowywać się różnie. Może wykazywać agresję smyczową w stosunku do innych psów, może być lękliwy. A może też być tak, że spacer będzie życzliwymi spotkaniami z innymi psami, zabawą i przyjemnością.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Profesjonalizm, zaangażowanie, wiedza teoretyczna z zakresu behawiorystyki psów, poparta wieloletnim doświadczeniem w codziennej zabawie, pracy i w szkoleniu psów. Pracowałam z wieloma różnymi rasami psów, min. takimi jak: owczarki, pudle, teriery, charty, mopsy, buldożki.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Mój pies reaguje lękliwie na nowe sytuacje, najlepiej czuje się w znanych sobie okolicznościach, wśród znanych ludzi, a najlepiej w domu. Jak nauczyć psa odwagi?

  No, coż... najlepiej uczy się dobrym przykładem :)

 • Czy masz ulubioną historię z wykonywanej pracy? Jeśli tak - opisz.

  Pies, który nie ćwiczy 'na nagrody', rozumiane jako smaczki, lecz za nagrodę, jaką jest dla niego uwaga właściciela i jego pochwała.
  Pies, który najbardziej ceni sobie miłość właściciela i jego zadowolenie.
  Pies, który nieustannie zastanawia się, jak działa ten świat - sam wymyślił, że po zakręceniu kranu nad kuchennym zlewem nie warto interesować się już kuchnią dłużej, bo sprawa resztek i smakołyków z obiadu jest już zamknięta... mój pies :)

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Cierpliwość, cierpliwość, cierpliwość.
  Empatia. I jeszcze raz cierpliwość.
  Jak z dzieckiem, miliony powtórzeń. A potem ten przebłysk geniuszu i duma, gdy wszystko jest na 'tak' :)

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Intuicyjnie. Nie było żadnej decyzji - po prostu 'wyszło w praniu' - mam psy, kota, żółwia, ryby... Szczepię, hoduję, wystawiam... Pomagam innym i wspieram. Po prostu przyszło samo :)

 • Opowiedz o ostatnio wykonywanym zleceniu, z którego jesteś najbardziej dumny(dumna).

  Współpraca z właścicielami lękliwego psa, z problemami socjalizacyjnymi, który coraz lepiej sobie radzi w wielkim mieście. To radość patrzeć, jak czerpią coraz więcej przyjemności w byciu poza domem ze sobą

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Stale poszerzam wiedzę szkoląc własne psy i pracując z nimi, bo to po prostu lubię. Jedni chodzą na jogę, a ja z psami na spacerze praktykuję. Doświadczenie - zdobyte w kontakcie ze zwierzętami - to najlepszy nauczyciel.

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  Dzień roboczy - opieka w domu właściciela:
  do 20 min - 35 PLN - niedziela + 50%, święta + 100% LAST MINUTE + 7 PLN
  do 30 min - 40 PLN - niedziela 60 PLN, święta 80 PLN, LAST MINUTE + 8 PLN
  do 40 min - 45 PLN - niedziela 75 PLN, święta 100 PLN, LAST MINUTE + 10 PLN
  do 60 min - 50 PLN - niedziela 90 PLN, święta 120 PLN, LAST MINUTE +15 PLN
  do 120 min - 95 PLN - niedziela 142, święta 190PLN, LAST MINUTE + 19 PLN

 • Jeśli miałbyś (miałabyś) doradzić osobie chcącej wykonywać Twoją profesję, co byś doradził (doradziła)?

  Praktyka i doświadczenie, intuicja i szkolenie. Nie ma postępu bez wiedzy, ale ze zwierzętami jak z dziećmi - nie da się pracować bez miłości. Tu komunikacja jest do bólu szczera i bezpośrednia.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Empatia. Cierpliwość i konsekwencja w poszukiwaniu najlepszych i jeszcze lepszych i wciąż nowych rozwiązań. Otwartość. Cierpliwość. Sympatia do zwierząt. Z wzajemnością :)

 • Napisz własne pytanie i odpowiedz na nie.

  Dlaczego masz zwierzę? Kim dla Ciebie jest Twoj czworonóg? Jak wspólnie spędzacie czas? Co sprawia Wam najwięcej frajdy? Czego nie lubicie robić? Czego nigdy nie robicie?

  Opowiedz mi coś o Was, fajnie jest się zaprzyjaźnić