Weronika K

Weronika K

 • Usługi: Opieka całodobowa , Opieka u opiekuna - Pies
  Opieka całodobowa , Opieka u opiekuna - Kot
  Opieka całodobowa , Opieka u opiekuna - Inne zwierzaki
 • Wynagrodzenie: od 1 zł za godzinę
 • Lokalizacja: Piła
 • Ostatnio aktywny: 15 czerwiec 2016 21:22
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowane usługi Sprecyzowane usługi
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe

Chcesz wyjechać na urlop, delegację lub z jakichkolwiek innych powodów, ale niestety nie możesz zabrać swojego kochanego psiaka?
Martwisz się z kim go zostawić, aby nie tęsknił i cierpiał? I tak będzie tęsknił, ale możesz tęsknotę zmniejszyć i bez obawy ruszyć w drogę. Kocham psy od dziecka i potrafię się z nimi dogadywać :) Proponuję Tobie doskonała opiekę nad Twoim Pupilem u mnie w domu. Będzie miał dużo miejsca na zabawę ze mną i jeszcze więcej na długie spacery po lesie i łąkach (mieszkam w cichej i spokojnej okolicy otoczonej lasami i łąkami). Posiadam starszego pieska adoptowanego ze schroniska, który akceptuje wszystkie pieski obu płci i mimo wieku na pewno stanie się również towarzyszem zabaw Twojego Pupila :)
I najważniejsze - nigdy nawet na godzinę nie pozostanie sam, co jest ważne w przypadku rozstania ze swoim ukochanym Panem. Nie martw się, jeżeli do tej pory spał z Tobą w łóżku :) Niczego mu u mnie nie zabraknie, bo pies to nie zwierze, ale członek rodziny - doskonale to rozumiem :)
Wiem jak odpowiedzialne jest to zajęcie - chodzi nie tylko o pożywienie, dostęp do świeżej wody i spacery, ale przede wszystkim o to aby Twój pies jak najlżej zniósł rozstanie z Tobą. I ja postaram się o to zadbać.

Cena za dobę to jedyne 20-30 zł (w zależności od wielkości psa), a gwarantuję że Twój pies będzie bardziej zadowolony i mniej zestresowany, niż miałbyś go oddać do jakiegoś hotelu dla zwierząt pełnego innych stworzeń, kojarzącego się raczej ze schroniskiem.
Możesz także zostawić u mnie swojego Pupila na dzień czy kilka godzin. Jeżeli nadal masz wątpliwości, zapraszam wcześniej w odwiedziny na zapoznanie się ze mną oraz warunkami w jakich Twój przyjaciel zamieszka pod Twoją nieobecność :)

Usługi: Opieka całodobowa , Opieka u opiekuna - Pies
Opieka całodobowa , Opieka u opiekuna - Kot
Opieka całodobowa , Opieka u opiekuna - Inne zwierzaki

Zdjęcia

wszystkie (1) »
Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Uwielbiam bliskość zwierząt, ich bezwarunkową miłość, pieszczoty oraz spacery z nimi. Kocham być budzona przez psiaki, to lepsze niż najsmaczniejsza kawa. A ich chrapanie i tulenie usypia bardziej niż najlepsza dobranocka :)