Paulina K

Paulina K

 • Usługi: Opieka całodobowa , Szkolenia i tresura , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Usługi pielęgnacyjne - Pies
  Opieka w domu właściciela , Wizyty u weterynarza - Kot
  Opieka w domu właściciela , Opieka u opiekuna - Inne zwierzaki
 • Wynagrodzenie: od 20 zł za godzinę
 • Lokalizacja: Kraków Nowa Huta
 • Ostatnio aktywny: wczoraj 12:54
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowane usługi Sprecyzowane usługi
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe
 • Potwierdzona tożsamość Potwierdzona tożsamość
 • Album zdjęć Album zdjęć
 • Zweryfikowane referencje Zweryfikowane referencje

Witam,

Od dzieciństwa interesowałam się zwierzętami. W 2009 roku rozpoczęłam wolontariat w Krakowskim Schronisku dla Bezdomnych zwierząt gdzie działałam aktywnie do 2016 roku. Zajmowałam się tam przeróżnymi psami, ale przede wszystkim tymi w typie amstaffów. Na tą chwilę aktywnie (od 2015/16r) działam w Małopolskiej Organizacj na Rzecz Natury gdzie zajmuję się podopiecznymi (psy, koty, gryzonie) i prowadzę ich adopcje.

Posiadałam także 12 lat niewielką suczkę, którą niestety z powodu bardzo poważnej choroby musiałam uśpić w kwietniu 2014 roku. Obecnie mam 4letniego samca w typie sky teriera, którego adoptowałam ze schroniska. Ukończyliśmy kurs posłuszeństwa PiesTowarzysz I i II stopnia. Trenowaliśmy przez pewien czas Agility, ale obecnie od połowy 2016 roku uczęszczamy na Obedience (posłuszeństwo sportowe). Rozpoczynamy też starty w zawodach w tej dyscyplinie.

Oferuję: urozmaicone spacery na terenie Krakowa z czworonogiem zarówno dużym jak i małym, a także możliwość opieki nad kotem w domu u właściciela (np. podczas jego wyjazdu).

Usługi: Opieka całodobowa , Szkolenia i tresura , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Usługi pielęgnacyjne - Pies
Opieka w domu właściciela , Wizyty u weterynarza - Kot
Opieka w domu właściciela , Opieka u opiekuna - Inne zwierzaki

11 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez OpiekaZwierzat.pl

  "Paulina to bardzo odpowiedzialny i zaangażowany opiekun. Świetnie zajęła się naszym kotem, codziennie dostawaliśmy od niej informacje i zdjęcia. Widać, że kocha zwierzęta i wkłada mnóstwo serca w kontakty z nimi. Gorąco polecam!"

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez OpiekaZwierzat.pl

  "Paulina to bardzo odpowiedzialny i zaangażowany opiekun. Świetnie zajęła się naszym kotem, codziennie dostawaliśmy od niej informacje i zdjęcia. Widać, że kocha zwierzęta i wkłada mnóstwo serca w kontakty z nimi. Gorąco polecam!"

 • Potwierdzona przez OpiekaZwierzat.pl

  "Pani Paulina zajmowała się dwoma naszymi kociakami przez tydzień, kiedy wyjechaliśmy z miasta. Spisała się na medal. Kotki były zaopiekowane, nakarmione i w świetnej formie kiedy wróciliśmy. Na bieżąco mieliśmy przez cały czas kontakt z p. Pauliną, która była taka dobra, że podsyłała nam codziennie kotofotki. Wydarzył się mały wypadek, gdy bardziej wszędobylski z kotów zrzucił na podłogę obraz w przeszklonej ramie i Pani Paulina stanęła na wysokości zadania - uprzątnęła całe szkło tak dokładnie, że nie została żadna drzazga. Super profesjonalne podejście do kociej opieki. Polecamy z czystym sercem i będziemy w przyszłości korzystać z usług pani Pauliny"

 • Potwierdzona przez OpiekaZwierzat.pl

  "Paulina opiekowała się moim psem przez 3 dni podczas naszego wakacyjnego wyjazdu, w sierpniu 2016 roku. Do jej obowiązków należały spacery, zabawa, karmienie i itp. Jestem bardzo zadowolona, że wysyłała mi zdjęcia ze wspólnych spacerów, przez co miałam wgląd w stan mojego psa. Na wszystkie wiadomości z pytaniami zawsze odpisywała, wysyłała też filmy z nagraniem zabaw psa. Dzięki niej wyjazd naprawdę nam się udał, bo nie martwiłam się cały czas o psiaka. Polecam, na pewno sama nieraz jeszcze skorzystam :)"

 • Potwierdzona przez OpiekaZwierzat.pl

  "Paulina opiekowała się moim owczarkiem niemieckim przez dwa dni. Do jej obowiązków należały spacery i karmienie. Jestem bardzo zadowolona, po każdym spacerze był sms z informacją. Dostałam również mms'a, który upewnił mnie, że oboje mają się dobrze :) Paulina jest kompetentną osobą, której z pewnością powierzyłabym nie jeden raz swojego psiucha. Wielki plus, że poradziła sobie wyśmienicie z agresywnym, dość rosłym psem :)"

 • Potwierdzona przez OpiekaZwierzat.pl

  "Paulina opiekuje się moimi dwoma bulterierami. Ma do nich świetne podejście, a to rzadkość aby tak szybko zaufały jakiejś osobie, gdyż dotychczas tylko ja się nimi zajmowałam. Psiaki są przeszczęśliwe i wybiegane a ja jestem spokojna, bo mam gwarancję że są w dobrych rękach, a kiedy bardzo tęsknię mogę liczyć na zdjęcie co aktualnie robią :) Mogę Paulę polecić z czystym sumieniem każdemu, bez względu na rasę i wiek psiaka. To bardzo odpowiedzialna osoba z pełnym bagażem doświadczenia, a co najważniejsze na pierwszy rzut oka widać, że zwierzęta to jej pasja."

 • Potwierdzona przez OpiekaZwierzat.pl

  "Paulina zajmowała się naszym pitbullem przez weekend. Od razu widać było duże doświadczenie w obcowaniu z psami - z okiełznaniem niemałego, skocznego i bardzo żywego psa poradziła sobie bez problemów. MMSy ze spacerów były miłym dodatkiem. Ponadto została na noc w naszym mieszkaniu, co sprawiło, że psiak nie przejął się specjalnie naszą nieobecności i nie obraził jak po pobycie w hotelu :) nie mamy żadnych zastrzeżeń, a lepszą opiekę dla pupila ciężko sobie wyobrazić, więc z czystym sumieniem polecamy Paulinę!"

 • Potwierdzona przez OpiekaZwierzat.pl

  "Paulina od ponad pół roku opiekuje się moja suczka Bonnie, kiedy wyjeżdżam i nie mogę jej zabrać ze sobą. Zostaje u mnie w domu lub zabiera ją do siebie. Często wysyła zdjęcia i sms z wiadomościami o psie. Bonnie uwielbia ja i jej psa Shaggiego. Pies jest często wprowadzany na spacery, które bardzo lubi. Nigdy nie miałam żadnymch problemów, wszystko zawsze jest w najlepszym porządku. To osoba godna zaufania. Gorąco polecam Pauline, to bardzo doświadczony opiekun z ogromnym sercem do zwierząt! "

 • Potwierdzona przez OpiekaZwierzat.pl

  "Super opieka nad pieskami i to dużymi - amstaffy. Nie było żadnych najmniejszych problemów z Pauliną. Przychodzi punktualnie i zabiera psy na ustaloną ilość czasu na spacer. Widać miłość do zwierząt,zamiłowanie i pasję do pracy. Oddawanie naszych psów pod opiekę Pauliny to sama przyjemność. Serdecznie polecam. "

 • Potwierdzona przez OpiekaZwierzat.pl

  "Paulina wyprowadzała na spacery mojego owczarka niemieckiego. Świetnie sobie poradziła z powierzonym jej zadaniem, pies bardzo ją polubił. Była punktualna i zawsze wywiązywała się z wszelkich ustaleń. Pies zadowolony, wybiegany, spacery "udokumentowane" MMSami :) SERDECZNIE POLECAM!!!! My na pewno jeszcze nie raz skorzystamy!"

 • Potwierdzona przez OpiekaZwierzat.pl

  "Opieka na pięć gwiazdek:) polecam zostawić zwierzaka pod opieką pani Pauliny. Na pewno będzie w dobrych i doświadczonych rękach. Moja sunia zadowolona i w ogóle nie zestresowana, czyli opiekunka na 5 ;)"

 • Potwierdzona przez OpiekaZwierzat.pl

  "Paulina jest zaufaną i odpowiedzialną osobą, która z dużym zaangażowaniem opiekuje się powierzonymi jej zwierzętami. Dzięki wolontariacie w krakowskim schronisku dla zwierząt zdobyła duże doświadczenie w opiece nad psami, dlatego zdecydowałam się skorzystać z jej pomocy przy wyprowadzaniu na spacer mojego mieszańca spaniela. Paulina stara się urozmaicać spacery poprzez szkolenie i zabawę ze zwierzakiem oraz socjalizację z innymi psami. Gorąco polecam Paulinę jako odpowiedzialnego opiekuna zwierząt."

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  1) Październik 2009 - październik 2017 - opieka nad przeróżnymi psiakami w schronisku.
  2) Ok. 2 miesiące wyprowadzania niewielkiej wielkości psa 2 razy dziennie z powodu choroby właścicielki.
  3) Listopad - grudzień (***) miesiące wyprowadzania 4/5 x w tygodniu na 1,5/2 h spacery suczki Safari rasy seter irlandzki. - po przerwie zlecenie ponownie w trakcie - zawieszone na okres wakacyjny.
  4) Wyprowadzanie przez około 1 miesiąc Ambera (małego mix spaniela) na spacery 1/1,5h z elementami tresury.
  5) Opieka nad średniej wielkości suczką Tekilą w domu właściciela - dwukrotnie - okresy weekendowe.
  6) Luty 2014 - Opieka nad drobnym, średniej wielkości psem Lorenzem, który ma lęk separacyjny - dwukrotnie na okres około 3h.
  7) Marzec 2014 - Pomoc w wyprowadzaniu dwóch psów rasy amstaff (Nero i Raptor) - dorywczo.
  * Z Raptorem także 2 wizyty u weterynarza.
  8) Styczeń 2015 - Długi spacer 1x dziennie podczas wyjazdów właścicielki z aktywną suczką Pari - owczarek niemiecki.
  9) Kwiecień 2015 - Wyprowadzanie 2 starszych psów rasy amstaff (Sonia i Ramzes) na spacery.
  10) Opieka nad ok 10 kg suczką Bonnie na czas nieobecności właścicielki. Spacery + opieka w domu.
  11) Li^ (***) Opieka nad pit bullem Luckim podczas weeekendowej nieobecności właścicieli. Opieka w domu właściciela + spacery.
  12) Li^ (***) Spacery z 2 suczkami (1x w tygodniu) mix jack russel terrier : Fruzia i Fela.
  13) Dorywczo spacery z dwoma bullterierami: Rumbą i Maxem - spacery + karmienie.
  14) Grudzień 2015 - Wyprowadzanie na spacery psa rasy owczarek niemiecki podczas okresu świąt bożego narodzenia + karmienie (pies na diecie barf).
  15) Marzec 2016 - Tygodniowa opieka nad 2 kotami (Ryszard i Bystrzak) - karmienie, sprzątanie kuwety + zabawa.
  16) Listopad (***) dniowa opieka nad średniej wielkości kundelkiem Bobbim.
  17) Sierpień (***) dniowa opieka nad średniej wielkości suczką Rozą podczas nieobecności właścicieli.
  18) Sierpień 2017 - Tygodniowa opieka nad 2 kotami (Buka i Budyń) - karmienie, sprzątanie kuwety + zabawa.
  19) Grudzień (***) dniowa opieka nad 2 kotami (Furia i Rudek) - karmienie, sprzątanie + zabawa (2x dziennie).
  20) Styczeń (***) dniowa opieka nad 2 kotami (Ponyo i Mo) - karmienie, sprzątanie kuwety + zabawa.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Uwielbiam kontakt z każdym zwierzęciem jednak psy są to stworzenia, które darze szczególnym szacunkiem i miłością. Są wierne, oddane, i obdarowują bezwzględną i bezwarunkową miłością.
  Przy odpowiednim prowadzeniu stają się towarzyszami na dobre i na złe.
  Bywając w schronisku, widząc cierpienie psów jakie tam trafiają i patrząc jak przy naszej opiece się zmieniają..coś takiego to najlepsza nagroda za pomoc jaką im dajemy.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Pełniąc funkcję wolontariusza w schronisku mam do czynienia z wieloma rodzajami psów zarówno jeśli chodzi o rasę, wielkość czy charakter i temperament.
  Uważam, że mam umiejętności dzięki którym jestem w stanie nauczyć psa podstawowych zasad wychowania czy dodatkowo jakiś sztuczek.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Czy potencjalny opiekun miał styczność z daną rasą (jeśli chodzi o psa rasowego)?
  Gdzie zdobywał doświadczenie?
  Czy ma swojego pupila?
  Jaki ma stosunek do zwierząt?
  Dyspozycyjność.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Myślę, że jest kilka podstawowych pytań.
  Pierwsze to to jak daleko opiekun mieszka od miejsca spacerów.
  Nieduża odległość bardzo ułatwia sprawę.
  Kolejne to to czy i z jakimi psami miał już styczność.
  Trzeba mierzyć siły na zamiary. Pies to żywe stworzenie, biorąc go nawet na 20 minutowy spacer bierzemy odpowiedzialność za niego i otoczenie wokół. Musimy więc być pewni, że poradzimy sobie z kontrolowaniem psiaka i będziemy w stanie zapewnić bezpieczeństwo jemu, ale także osobom nas otaczającym.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Przede wszystkim czego oczekuje, czy ma to być zwykły spacer czy np. spacer z elementami nauki komend czy sztuczek?

  Przy ewentualnym spotkaniu z potencjalną osobą, która miałaby wyprowadzać psiaka warto też przyjrzeć się jak pies na nią reaguje. W końcu tak jak i ludzie nie wszyscy się muszą lubić, a dobrze jeśli pies ma z opiekunem dobry kontakt tak aby spacer to była sama przyjemność :)

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Myślę, że doświadczenie jakie zdobywam w schronisku w praktyce jest bardzo przydatne.
  Mam tam styczność z na prawdę ogromnym wachlarzem różnych psów z różnymi charakterami, problemami itd.
  To bardzo pomaga mi w podejściu do nowych psów jakimi mam się opiekować.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Glównie pytania dotyczą mojego dotychczasowego doświadczenia, a także tego czym zajmuję się jako wolontariusz i jak długo nim jestem. Pytają także o elastyczność jeśli chodzi o godziny.

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Zajęcie jakim jest wyprowadzanie psów jest znane od wielu lat jako forma zarabiania/dorabiania pieniędzy dla mlodych osób. Mi jako miłośniczce psów taka forma pracy bardzo odpowiada, ale warto zaznaczyć że mimo że jest to miła i przyjemna czynność to także bardzo odpowiedzialna. O tym zawsze należy pamiętać ponieważ na określony czas przejmujemy opiekę nad czyimś członkiem rodziny/przyjacielem.

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Mam kontakt z treserami i behawiorystami z różnych szkół.
  Planuje w najbliższym czasie wziąć udział w jednym z tego typu szkoleń tresury psiej.
  Ponieważ na spacerach poza samym wybieganiem chętnie ćwiczę z psiakami różne komendy itd. wedle chęci właściciela,

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  Cennik w zupełności nie jest skomplikowany, aczkolwiek staram się go mniej więcej dopasować indywidualnie do właściciela, psa i wymagań.
  Stała stawka to 15-20 zł za około 30-45 minut spaceru.
  Na cenę składa się wiele czynników, jak to w jakiej odległości jest czy jaki spacer ma być.
  Czy właścicielowi zależy wyłącznie na wybieganiu psa czy na przykład na spacerze z elementami tresury itd.

  Jedno jest pewne na pewno dojdziemy do porozumienia :)

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Jestem osobą cierpliwą co przy niektórych psiakach jest wyjątkowo przydatke.. Staram się do każdego psa podchodzić indywidualnie. Zawsze dostosuwuje się do wytycznych przekazanych przez właściciela przy podejmowaniu współpracy tak aby spacer był przyjemny dla psa, dla mnie, ale też żeby właściciel był usatysfakcjonowany.