Wiktoria Głogowska

Wiktoria G

 • Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Spacery z psem , Opieka u opiekuna - Pies
  Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Opieka u opiekuna - Kot
  Opieka całodobowa , Opieka w domu właściciela , Opieka u opiekuna - Inne zwierzaki
 • Wynagrodzenie: od 15 zł za godzinę
 • Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
 • Ostatnio aktywny: 02 listopad 2019 10:49
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowane usługi Sprecyzowane usługi
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe

Jestem osobą życzliwą i miłą :) Moją zaletą jest bardzo dobre podejście do zwierząt ( bez znaczenia jakiego rodzaju to zwierzę jest). W swoim życiu już miałam i mam różnego rodzaju zwierzęta i dbam o nie tylko jak potrafię, a nawet zanadto. Kocham zwierzęta, czasami nawet bardziej z nimi mogę się dogadać niż z ludźmi.
Znam dużo informacji na temat zwierząt jak ich odmian. Nie przeszkadzają mi dłuższe godziny pracy, mogę nawet przepracować do 9 godzin na dzień. Jestem otwartą i sympatyczną osobą.

Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Spacery z psem , Opieka u opiekuna - Pies
Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Opieka u opiekuna - Kot
Opieka całodobowa , Opieka w domu właściciela , Opieka u opiekuna - Inne zwierzaki

Zdjęcia

wszystkie (1) »
Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  W mojej pracy najbardziej lubię zwierzęta, co jest sprawą oczywistą. Zawsze kochałam zwierzaki nie ważne czy to były koty,psy,gryzonie,ptaki. Najlepsze w opiece nad zwierzętami jest sam kontakt z nimi, zaobserwowanie tego jak one zachowują się podczas jakiejś sytuacji, potrafią też współczuć i kochać. Gdy widzę,że jakieś zwierze jest szczęśliwe dzięki mnie jestem wtedy bardzo zadowolona i szczęśliwa. Poznawanie też nowych odmian i ras zwierząt jest dość fascynujące, ich odmiany charakteru, tego gdy na coś reagują.

 • Czy masz ulubioną historię z wykonywanej pracy? Jeśli tak - opisz.

  Moja historia odbyła się w moim własnym życiu gdy podarowano mi małego króliczka jako prezent świąteczny. Byłam bardzo przerażona i podekscytowana nowym pupilkiem, ale wiedziałam, że wiązać będzie się to z pełną odpowiedzialnością i cierpliwością. Był tak malutki, że musiałam pomagać mu kicać, karmić z butelki i dbać o jego i jego otoczenia czystość, w tym samym czasie nauczyłam się całej wiedzy dotyczącej rasy mojego królika jak i ogólnych informacji o tych zwierzątkach. Z pewnym upływem czasu zaczął się przyzwyczajać co raz to bardziej. Pokochałam go i kocham dalej bo jest ze mną już 6 lat. Jesteśmy tak związani więzią, że wychodzę z nim na spacery i dodatkowo bez smyczy, bo zawsze kica sobie obok mnie.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Moją najmocniejszą stroną jest cierpliwość jak i sumienność. Jest to bardzo ważne, gdy ktoś podejmuje się opieki nad zwierzęciem Bycie dobrym opiekunem, nie polega na ciągłej zabawie , trzeba być odpowiedzialnym swoich jak i za swoje czyny.