Joanna N

Joanna B

 • Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Usługi pielęgnacyjne - Pies
  Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Wizyty u weterynarza , Usługi pielęgnacyjne - Kot
  Opieka całodobowa , Opieka w domu właściciela - Inne zwierzaki
 • Wynagrodzenie: od 10 zł za godzinę
 • Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowane usługi Sprecyzowane usługi
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe
 • Album zdjęć Album zdjęć

Witam, jestem z Siemianowic Śląskich, a dokładnie z Michałkowic. Chętnie wezmę pod swoją opiekę czworonożnego, z którym na pewno się zaprzyjaźnię. Moje przekonanie o tym, wynika z tego, iż od zawsze miałam do czynienia ze zwierzętami. Pragnę podkreślić, że były to zwierzęta naprawdę różne, które nieraz zdarzało mi się przyprowadzać do domu.

Największym uczuciem jednak zawsze obdarzałam psy. Mam doświadczenie w opiece nad nimi właściwie od dziecka. Były to psy różne pod względem charakterów, jak również rasy. Uważam, że nie ma takiego psa, którego nie dało by się oswoić. Wszystko zależy od podejścia człowieka do psa. Zwierzę zawsze odwzajemni nasze uczucie, jeśli tylko będziemy dla niego dobrzy.

Kocham zwierzęta od zawsze, i nie wyobrażam sobie bez nich życia. W pobliżu mojego miejsca zamieszkania jest dość duży park, gdzie mogłabym spacerować z Państwa pupilem, ciesząc się jego towarzystwem.
Joanna, tel: (***)

Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Usługi pielęgnacyjne - Pies
Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Wizyty u weterynarza , Usługi pielęgnacyjne - Kot
Opieka całodobowa , Opieka w domu właściciela - Inne zwierzaki

Zdjęcia

wszystkie (8) »
Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  W swojej pracy, najbardziej lubię to, że mam możliwość zaopiekowania się zwierzęciem, które tego potrzebuje. Z drugiej zaś strony, pomagam osobie, która nie może z różnych przyczyn opiekować się swoim ulubieńcem. Z związku z tym łączę miłe z pożytecznym.

  Opieka nad zwierzętami, nigdy nie sprawiała mi kłopotu, wręcz przeciwnie wprawia mnie w dobry humor i samopoczucie. Tym bardziej, że robię to co kocham. Dlatego też, mogę śmiało stwierdzić, że to bardziej hobby, niż praca. Albo praca, która staje się hobby:)

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Jeśli byłabym klientem, to na pewno zwróciłabym uwagę na to, czy osoba, która ma się zaopiekować moim zwierzątkiem ma doświadczenie w tej profesji. Doświadczenie, które wynikało by przede wszystkim z opieki nas własnym pupilem. Czy jest na tyle odpowiedzialna, sumienna i odważna by podołać zadaniu. Osoba taka powinna chętnie udzielać pomocy i być zdecydowana. Jednak musiałabym wiedzieć, że kocha zwierzęta i nie pozwoli ich skrzywdzić. To byłoby prawdopodobnie u mnie priorytetem w wyborze opiekunki.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Według mnie klient z pewnością powinien zadać pytania typu:
  ** czy osoba ma doświadczenie w opiece nad zwierzętami;
  ** w jakim wieku jest osoba;
  ** w jakich godzinach jest dyspozycyjna;
  ** co sprawiło, że właśnie takiej pracy poszukuje;
  ** czy ma własne zwierzęta;
  ** czy jest otwartą i ciepłą osobą.

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Zdecydowałam się na podjęcie takiej pracy, ponieważ uwielbiam zwierzęta. Jestem im zawsze oddana i zrobiłabym wiele by były szczęśliwe. Nie potrafię patrzeć obojętnie na krzywdę, i na złe traktowanie zwierząt. Zawsze staram się otaczać swoje zwierzaki jak najlepszą opieką.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Mam kilka mocnych stron. Jednak chyba taką najmocniejszą jest łatwość nawiązywania kontaktów z innymi. Chęć niesienia pomocy, tym którzy tego potrzebują. Jestem zdeterminowana i zawsze dążę do wyznaczonych celów. Uważam, iż bez celu w życiu człowiek do niczego nie dojdzie.