Olga P

Olga P

 • Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Opieka u opiekuna - Pies
 • Wynagrodzenie: od 10 zł za godzinę
 • Lokalizacja: Lublin
 • Ostatnio aktywny: 09 lipiec 2014 10:42
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowane usługi Sprecyzowane usługi
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe
 • Album zdjęć Album zdjęć

Jeżeli masz ważny wyjazd, planujesz wakacje, nie masz czasu zająć się swoim pupilem, zaopiekuje się nim. Nie posiadam dużego domu z ogrodem ale za to mam mnóstwo czasu, który chętnie spędzę aktywnie razem z twoim psem :) Jestem osoba odpowiedzialną więc nie ma mowy o jakimkolwiek zaniedbaniu zwierzaka z mojej strony. Nie straszne mi duże rasy, oraz te stereotypowo uznane za niebezpieczne, zaopiekuje się zarówno amstaffem jak i yorkiem.Gdy będzie taka potrzeba zaopiekuję się również większą ilością psów, w końcu to podwójna dawka radości! Jeżeli Twój psiak ma jakieś problemy postaram się je zniwelować w miarę moich możliwości. Kwestia ceny do uzgodnienia :)

Usługi: Opieka w domu właściciela , Opieka całodobowa , Spacery z psem , Wizyty u weterynarza , Opieka u opiekuna - Pies

Zdjęcia

wszystkie (2) »
Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Kontakt ze zwierzęciem, jedynie zwierze potrafi okazać stu procentową wdzięczność i radość za to ze po prostu ktoś jest i ktoś chce być. Swoim zachowaniem nie raz potrafi po prostu czegoś nauczyć. Nauczyć wdzięczności, cierpliwości i oddania. Psy są cudownymi zwierzakami dlatego uwielbiam spędzać z nimi czas. Każdy pies jest wyjątkowy, nawet jeżeli ludzi uważają inaczej.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Czy taka osoba ma doświadczenie i nie chodzi mi tu o przebyte kursy bo kurs może mieć każdy, ale są takie osoby które zrobiły kurs, a nie umieją wychować własnego pupila. Oczywiście nie oskarżam osób którym naprawdę takie szkolenia pomogły i dużo nauczyły, ale według mnie to nie wszystko. Najważniejsze jest to czy taka osoba będzie umiała zrozumieć psa, jego mowę ciała. A więc jeżeli taka osoba opiekowała się już różnymi psami, tymi problemowymi i nieproblemowymi poradzi sobie również z następnym psem nie patrząc na to jaki ma charakter.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Powinien zapytać czy dana osoba opiekowała się kiedykolwiek jakimiś psami, jeżeli tak jakie to były psy, czy były one problemowe bądź nie sprawiały żadnych problemów. Ile czasu jest w stanie poświęcić opiekun danemu psu bądź psom jeżeli będzie ich kilka. Czy gdyby była potrzeba opiekun zaprowadzi psa do weterynarza o każdej porze.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Najważniejsze to czy będzie potrafił zaufać takiej osobie. Czy będzie mógł powierzyć w jego ręce swojego czworonoga bez obaw że opiekun sobie nie poradzi lub nie dopilnuje.

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Opieka nad zwierzęciem z pozoru może wydawać się prosta, jednak psem trzeba się odpowiednio zająć. Często psy są negatywnie nastawione do obcych osób więc tu opiekun musi stanąć na wysokości zadania i takiego psa do siebie przekonać.

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Głównym źródłem kształcenia jest po prostu spędzanie czasu z psami. To one uczą nas swoich zachowań. Jednak poza tym często oglądam filmy w internecie bądź tv, w których ludzie często starają poradzić sobie z psami problemowymi. To ogromna lekcja widząc jak przez dzień czy nawet parę minut pies potrafi zmienić się o 180 stopni. Ważne dla mnie są też fora internetowe na których można dowiedzieć się wielu ciekawych i nowych rzeczy. Książki o psach również uczą podejścia do tych zwierząt więc często po nie sięgam.

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  Cennik nie jest skomplikowany, wszystko zależy od tego czy będzie to jeden piesek czy będzie ich kilka. Na jaki okres właściciel chciałby abym się nim/nimi opiekowała. Czy miałoby być to u mnie w domu, czy u właściciela. Cena jest do uzgodnienia podczas rozmowy wstępnej.